4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • painkillers
    #171
    oksa oksa, és a klánhoz mit szóltok ?
  • tescodr
    #170
    jah 6 előtt 10 percel indítom a szerót
  • painkillers
    #169
    akkor 6-kor oda húzunk fel azt toljuk ? :D mer ha már itt tartunk csinálhatnánk vmi klánt is, ha már így összejövünk, nem ? :)
  • tescodr
    #168
    kreálok szervert
    Bravo szerver channel 10
    NÉV:Magyarok
    Pass: cahu
    Magyarul Combat Arms Hu
  • DamageAdept
    #167
    Legyen a kód pina.
  • stevenson1988
    #166
    na akkor lesz 6-kor magyar game? mi lesz a szoba neve, no meg a jelszó (melynek ugyebár 4 karakteresnek kell lennie), a hely meg tisztázvam, Bravo szerver, channel 10
  • DamageAdept
    #165
    Nekem van életem
  • Masakari
    #164
    509
  • DamageAdept
    #163
    Nah megvan a 100. headshot
  • tescodr
    #162
    én hiába kapcsoltam ki az ekrn.exe 99%ette a procit emiatt megszakadt de most már jó.sokat toltam már jó game lett :)
  • DamageAdept
    #161
    Nálam is nod van fent és a letöltés végén nálam is megállt aztán 2-3 perc múlva szerencsére elindult és lejött rendesen. Haverom meg csak úgy tudta tegnap letölteni hogy teljesen kikapcsolta a nodot...
  • Nekrofil
    #160
    nod vírusellenőrzést keres a letöltés végeztével,ami eltart egy kis ideig,főleg ekkora filenál...
  • tescodr
    #159
    gyerekek lehet megvan a letöltési gond hibája
    nod32 ekrn.exe 99%on pörgette a procit mikor a töltés vége előtt meg nem szakadt volna az utolsó 1kb-nál most feltettem a kaspersky antvirust ha így lejön eladom a nod licencét :D
  • teddymac
    #158
    valami mas megoldás kell
  • teddymac
    #157
    sajnos nem lehet a nyilakat átirni
  • Masakari
    #156
    controls?
  • teddymac
    #155
    valaki megmondana ,hogyrakom at a strafe gombota nyilakra ?
  • tescodr
    #154
    re abból a 3 gépből 2 ugyan az a net dsl tanet
    a 3. laptop t-online és úgyse rejtély 1 esélyt adok még neki hagyom a franba játszon a nexon a játékával,ráadásul egyetlen mirror sincs a klienshez..
  • stevenson1988
    #153
    mind a három gép ugyanazon a hálózaton volt? lehet egy teljesen más hálózaton, teljesen más internetszolgáltatóval lejön (bár csodálkoznék ha ez lenne a megoldás, de ha már 3 gépen se jött le akkor csak valami hasonló lehet a rejtély nyitja)
  • tescodr
    #152
    hiába az utolsó 1kb nem jön le
    3 gépen próbáltam..
  • Kaslerka #151
    FlashGet
  • tescodr
    #150
    senki nem tud segíteni nekem?
  • stevenson1988
    #149
    szerintem legyen más a pass, ugyanis annak 4 karakternek kell lennie (se kevesebb se több)
  • tescodr
    #148
    gyerekek kiakadok 3 gépen próbáltam letölteni az eu verziót,firefox legújabb és explorerrel is de mindhiába... utolsó 1kb nem jön le...
    help! valaki pls egy alternatív letöltést még hasonlóval sem találkoztam soha..
  • Masakari
    #147
    akkor vasárnap majd gyere 6-ra:)
  • Optimus Prime
    #146
    Üdv! Kár, hogy nem kerestem rá előbb itt a játékra. Az amcsi verziót kínzom fél éve, majd láttam hogy lesz EU is. Az oldalt két napja találtam meg Live-on át a Wikipédián keresztül. És végre tudok játszani. A grafika szép és a pályák is változatosak. Sokat dob még a bloom effekt az összképen.
    Egy magyar meccsben én is benne lennék OP85HU néven vagyok.
  • Masakari
    #145
    akkor legyen az hogy vasárnap mondjuk este 6-kor a Béta server channel 10-en csinálok 1 servert,név:magyarok kód:magyar lesz majd és ide jöjjön mindenki 6-ra.Szóljatok minél több embernek hogy 16-an meglegyünk vagy minél többen:)
  • stevenson1988
    #144
    szerintem is jó ötlet lenne egy ilyen only hungarians meccs
    win7? én azon még nem igazán próbálkoznék vele, kétségkívül jó oprendszer lesz, de jelenleg még erősen csak beta, tehát ha valami nem fut, arra lehet nincs is megoldás még
  • Nekrofil
    #143
    valakinek skerült win7 en elindítania?
  • DamageAdept
    #142
    Benne vagyok
  • dezsolti78
    #141
    jó ötlet!
  • Masakari
    #140
    valameik nap tolhatnánk csak mi magyarok kódolt szobába,vélemény?
  • DamageAdept
    #139
    Rajta vagyok a témán
  • Masakari
    #138
    akkor szedd le eu-t és csapassad neki boby
  • DamageAdept
    #137
    Tényleg az amcsit szedtem le, google nem dobta ki ezt az eu-s oldalt
  • Masakari
    #136
    nm^^

    amugy ha az eu-at szedted le és azzal is kidobál akkor a gond nálad lesz,ha meg nem azt szedted le akkor azt kéne:)
  • DamageAdept
    #135
    Köszi a segítséget és a kedves szavakat te gy*kér.
  • Masakari
    #134
    semmi gebasz nincs,sztem csak simán h***e vagy és az amerikai verziót szedted le mert az dob ki a loginnál

    http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main

    innen szedd le és ide regelj,lol
  • DamageAdept
    #133
    Nah tök jó, megvolt a patch mostmár elindul és a loginnál dob ki :S
  • DamageAdept
    #132
    Nah rátaláltam a játék fórumára, azt írják hogy nagy pöts van folyamatban ezért nem lehet csatlakozni. Remélem hamar végeznek.