4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • DamageAdept
    #211
    Magyarul légyszives.
  • nandorb
    #210
    mit gondolsz mert hivatalos amikor ott van a download szekcioban a game
  • tonyr #209
    THX igen az amcsit szettem le... most már jo...
    nem olyan gáz a game... csak vmiért az én aknáim nem robbannak de én mindig belemegyek az enemy-ébe :)
    ak powa
  • DamageAdept
    #208
    És mire megy a hivatalossal?

    Itt az EU-s verzió. Ezt töltsd le és ide regisztrálj.
  • nandorb
    #207
    Itt van neki a hivatalos lapja
  • DamageAdept
    #206
    Európai verzió vagy csak beírtad gúgülbe hogy combat arms?
  • tonyr #205
    plz hlp!
    nem indul a game...loginhoz beirom a nevem/kodom, és kiirja hogy nemtud csatlakozni a szerverhez... ötlet ?
    (tüzfalon kiengedve, nev/kod ok...)
  • nandorb
    #204
    Ide linkeld be nem az alltalanosba:D
  • Shifter
    #203
    sysreq kicsit olvashatatlan de olvasható :D
  • Shifter
    #202
    completed
  • nandorb
    #201
    hat akkorj irj a moderatorok figyelmebe es linkeld a topikot meg a bannert:D
  • Shifter
    #200
    onnan van :)
  • nandorb
    #199
    szolj a modiknak hogy rakjak be,de toltsd fel a sajat galariadba es onnet linkeld
  • Shifter
    #198
    Bátorkodtam összehozni eme csodás rossz bannert :) ha tetszik akkor betetetem :P

  • nandorb
    #197
    nem a hangkartya hanem az integralt videokari
  • Shifter
    #196
    hi úgy érzem letöltöm :)
  • Optimus Prime
    #195
    Videókártya gond lesz. Néz utána a VIA honlapján mit tud - de megnézhetem én is -, a játéknak minimum SM 2.0 kell. Bár én anno a GF2mx400-ommal is elvittem SM 2.0-es játékokat. :D A hangkártyád milyen típusú? Még az is lehet ludas.
  • nandorb
    #194
    az internttol fugg mien tavol van a szerver meg miegymas
  • joly73
    #193
    Az én problémám is enyhült,le toltam az efektekböl és jobb lett, gép p4, 1.7 es 512,de a videó kártya kérdéses :VIA CHROME 9 hc igp,nem tudom hogy jó-e valamire? És kösz a válaszokat!Ja és ha ment közben csatlakozom a partyba akkor nekem sincs hang,csak ha egyszerre kezdek a többiekel??
  • DamageAdept
    #192
    You saved the day Captain Obvious!
  • blpeti
    #191
    Megvan a probléma, közösen összehoztuk! A gond az volt, hogy rossz helyen regisztráltam... http://passport.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Registration/Signup Ezen a címen kell regelni!
  • blpeti
    #190
    X-fire cimem: blpet :)
  • nandorb
    #189
    van X-fire? neked add az azonositod es majd kitalalunk vmit:D
  • blpeti
    #188
    Érkezett az e-mailemre üzenet és aktiváltam... kilőve
  • nandorb
    #187
    meglehet nem aktivaltad az accountot
  • blpeti
    #186
    Üdv! Az a gondom, hogy az Eu változat van meg, mégis az az üzenet fogad, hogy: This is an incorrect password (vagyis nem tetszik neki a jelszó).
    Csupán 3 accountom van és mindegyikre ezt írja, holott jól ütöttem be mindent... Valaki tapasztalt hasonlót vagy tudja mi lehet a gond?
  • DamageAdept
    #185
    Háh még az én gépemen is gond nélkül megy minden...pedig röhejes Intel Celeron(R) 2.8GHz , 1GB memória, GeForce 6600...

    Na de majd februárban az új gép
    Intel Core2Duo E7300, 4GB DDR2 800Mhz, Sapphire HD3850 512MB DDR3 Dual slot, 500GB HDD
  • nandorb
    #184
    nalam latod mien konfigon szepen huzza,de a szervertol fugg pl. voltam tegnap bent egyen amin semmi hang nem volt,nagy valoszinusegben a net meg a szerver fugg ossze
  • Optimus Prime
    #183
    Le lassul? Milyen értelemben? Laggol vagy mintha a Crysist próbálnád futtatni? A játék gépigénye nem magas: min. PIII és Geforce2. Esetleg vegyél lentebb az effektekből.
  • joly73
    #182
    Üdv Mindenkinek!Optimus a játék nem rossz,még gyürögetem,de a gondom a következö:ha lőni kezdek piszokul le lassul, mivel van a gond?
  • nandorb
    #181
    nem az a baj vele,hanem hogy en mar vettem jo cuccokat meg minden de csak 48-ora utan lejar es akkor basztad marad az alap,habar en kaptam puskat ami megvan meg mindig az alap mellett
  • Cingar
    #180
    jaja jo jatek es ki kell elvezni amig nem kell fizetni a fegyverekert gondolok itt warrockra ahol kb mar semmit nem tudsz csinalni ha nem veszel dinart vagy mi van ott elfelejtettem. ha nem veszel akkor szaladgalhatsz kezdofegyverrel es kb 100ora jatek utan elered azt a pontot amikor mar osszegyujtottel eleg penzt arra hogy vegyel egy g36-t ami mocskosul de sz*r ott.
  • nandorb
    #179
    Nincs ra veletlenul patch ha van ra vki belinkelne?
  • nandorb
    #178
    Kiraly 1game
  • Masakari
    #177
    annyira nekem se,általába nálam oda vissza alapon mennek az 1-2 golyós fejesek
  • Optimus Prime
    #176
    Ez még csak béta. De tény, a ping hiányát én is furcsáltam. Fejlövéssel nem volt gondom, csak amikor én kapom. Átlag 40x frageltek egy meccsben.
  • Masakari
    #175
    részvétem
  • Gamecube86
    #174
    Ez a játék vetekszik egy rakás szarral.
    No nem kicsivel hanem egy hatalmas adaggal.
    Olyan hogy ping nem létezik ebben a játékban szóval erőlködhetsz hogy fejbe lődd a 600-as ping-el rendekező kibaszott svéd lámát aki még ki is röhög.... Szerintem ez a játék nem 18+ hanem erős idegzet +.... mikor már negyedszerre lövöd fejbe a csávót sniper-el és nem hal, rájössz miért mondom... szóval eljött a lámák ideje lehet tunkolni weheee!
  • painkillers
    #173
    Az a baj hogy Amcsi verziót töltöttél le. Töltsd le ezt : http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main

    Ezzel már jó lesz, sok sikert
  • Alexei
    #172
    Sziasztok! Nekem az lenne a gondom a játékkal, hogy a weblapon elfogadja a regemet, de ha a játéknál írom be a kódom és jelszavam, akkor a következő hibaüzenetet írja ki és kidob:

    You have lost connection with the server. Please try again in a moment. (ErrorCode=PI, 30022)

    FAQ-ban erre megoldást sem találtam ha valaki tudna segíteni megköszönném.