4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • nandorb
    #331
    ha 2IP rol jatszanak 1userrel akkor bannoljak a usert...
  • v150r
    #330
    ja persze, aztán majd más játszik helyetted, mi?
  • DamageAdept
    #329
    Oszt ezzel mégis mit akarsz?
  • nandorb
    #328
    nem kossz,meg lebanoljak az IP cimemet aztan meg basztam a rezet vele,mert hogy allando az IP cimem nem valtozo
  • Speki72
    #327
    !!Free Combat Arms Eu Account Id+Pw!!

    LoginID: Speki72
    Password: 123456
  • DamageAdept
    #326
    ne akard
  • v150r
    #325
    nélküled is egyértelmű, hogy igazam van :D
  • nandorb
    #324
    hm... par ismerost szt. lehet hogy kene hogy beirj masik nevet,vagy ha vistad van akkor XP compatibility modba-futatni
  • Dency
    #323
    Ilyenkor mi a teendő??
    Európai verzió van fennt ma töltöttem le.
  • Cingar
    #322
    de még mindig nem elegen 8)
  • DamageAdept
    #321
    Veled is csak többen vagyunk
  • Cingar
    #320
    en a multkor popcornt lattam.
  • DamageAdept
    #319
    Igaza van vizornak! A szemed sem érzékel általában 24fps-nél többet Az más dolog, hogy az agyad érzékeli csak te nem fogod föl. Ezért van a mozifilmekben a 25. képkockán kólasültkrumpli
  • v150r
    #318
    miért is van bajod a 30 fps-el? annak BŐVEN elégnek kell lennie ahhoz, h a videóban már mozgóképet láss, nem pedig diavetítést.
    tudom nagyon jól, h a játékokban ez kicsit máshogy működik, de csak ha egy videó kell, semmi változást nem fogsz érezni a VIDEÓBAN, 25 fps fölött.
  • Lackokoma
    #317
    v1.4-et felraktam de ez meg a directx 9.0c-be köt bele LOL!! fraps-al semmi gondom nem lenne ha nem 30fps-t tudna! hiába állítom be 60-ra vagy saját magam írok be neki valamit! De amúgy másnál miért nem sír HShield?? szerintem ez rejtély marad
  • v150r
    #316
    pontosan az ilyen hibák miatt mondtam azt, hogy fraps.
    ugyan ezt játszottam el egy csomó programnál/játéknál mire rájöttem hogy az "akármilyenzsírjóultimaterecorder" okozza a hibát
  • nandorb
    #315
    próbálj előbb felrakni 1réggebbi verziót pl. 1.4.5-öst,és útána ezt
  • Lackokoma
    #314
    Hát nemtom! Keresgettem neten de sajna nem lettem okosabb max azt tudom csinálni hogy Hack programmal kitörlöm HShield-et és úgy működni fog hehe:D Mert amikor indítom CA-t és bejön a game cam beállítása akkor 1ből kidob az asztalra a 10301-es hibakóddal:S újraraktam a játékot és game cam-ot is és akkor se! De még mindig nem értem miért nem mükszik!? youtube-on is van game cam-al felvett videók meg neked is megy!
  • nandorb
    #313
    crackeltem és megy.Ugyláccik a tejátekoddal van vmi
  • Lackokoma
    #312
    Ezzel is visít:S Azért köszi szépen:D Azt nem értem az igazi Hack-et nem ismeri fel ezt meg hack-nek minősíti:D LOL Te állítottál rajta valamit vagy simán megy neked?:D
  • nandorb
    #311
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://rapidshare.com/files/196027396/GAMECAM_v2.2___crack.rar


    Ez van nekem meg.
  • Lackokoma
    #310
    Hali! Nandorb leszedtem a game cam v2.2-őt de nem engedi használni mert visít a HackShield hogy Hack programot használok!!:S te használod a game cam-ot? ha igen akkor melyiket?? köszi szépen előre is:D
  • nandorb
    #309
    gamecam-al lehet videot kesziteni,ha pedig printscreent nyomunk akkor meg kepet keszit maga a jatek.
  • DamageAdept
    #308
    Oks megoldódott a problémám
  • nandorb
    #307
    én WIN7-esen nyomom és müxik.
  • DamageAdept
    #306
    Használja valaki vistán a játékot?
  • v150r
    #305
    okés, majd írok
  • Gamecube86
    #304
    D1rt akkor nem tartogatom neked a helyet, 29-en vagyunk de van még 4 jelentkező az egy helyre. Majd az Email címemre írj ha belépnél hozzánk és akkor elküldök valakit aki nem elég aktív. Egyébként tiszta szégyen ez a hivatalos honlap. Egyszerüen nincs miről hírt írnom mert nem történik rajta semmi XD
  • DamageAdept
    #303
    Utánad csináltam. Nem tudom miért lett volna nehéz megnyomni a printscreen gombot
  • Cingar
    #302
    senki nem mondta hogy nehéz :)
  • nandorb
    #301
    Van sajat klanom ha akartok nyugodtan jelentkezhetek a klanom neve :PestiCIDes

    ID:CID

  • Gamecube86
    #300
    Hali, campeléssel, nub-ok ellen, wp-vel nem nehéz ilyen stat-ot össze hozni :D prószáljuk meg Death Room-on ^^
  • Cingar
    #299

    az elejen egyszer sikerült egy hasonlot csak sajna vege lett a körnek :(
  • DamageAdept
    #298
    Büszkék vagyunk rád. Nagyot nőttél a szemünkben. Gratulálunk ( )
  • v150r
    #297

    az előbb megette a linket
  • v150r
    #296
    na ezt csinálja utánam valaki :D
    (utána még két fraggel aztán meghaltam, csak arról nincs screen)
  • v150r
    #295
    fraps. az az egyetlen olyan program, ami a tényleges sebességen vesz fel és nem hal be tőle a gépen lévő többi program se. mert van ilyen bsr screen recorder vagy mi a tököm, na attól minden programom azzal indult, h crash.
    fraps nem tömörít közben, hanem neked kell utána, ezért olyan nagy a mérete. 10 perchez kell egy olyan 50-60 giga hely, ha jól emlékszem.
  • Lackokoma
    #294
    Helló! v150r köszi szépen a régebbi segítséget! Lenne 1 új kérdésem! Mivel tudok felvenni a játékból? Gondoltam Fraps-re de utána olvastam és elég nagy mértbe ment le és nagyon eszi a gépet, Game Cam-nál meg nem találtam rendes verzíót ami fel is vesz!(vagy csak én vok béna)! :D 4mg nettel normális hogy laggolok a játékban? Köszi szépen előre is:D

  • v150r
    #293
    hm. nem rémlik, hogy olyan túlzottan rád szálltam volna bármikor is. főleg nem az utóbbi pár napban :D
  • Titan
    #292
    Mikor is? Ööö...állandóan! :) De majd belejövök, hisz csak 3 napja játszom ezzel a játékkal, meg kell szoknom, hogy annyira szórnak a fegyverek és ki kell tapasztalnom, hogy melyik a megfelelő nekem...
    A játékbeli nevem: drakt00r