4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Dessice
    #411
    Azt tudom hogy nem jó hozzá, már mint az usa-hoz az eu ip, csak sajna maga a telepítő baszik elindúlni :S
  • v150r
    #410
    öm... a rip az semmiképpen nem működik, mert valamit basztat a registryben. fehérséget én még nem láttam senkinél, úgyh azt ajánlom, hogy ITT tedd fel a kérdésedet a gmeknek.
    egyébként az amerikai kliens nem lesz jó európai ip-vel, szóval azzal eleve felesleges próbálkoznod.
  • Dessice
    #409
    Sziasztok, szeretnék kérni egy kis teknikai segítséget, mert már mindent próbáltam. Lehet egyedi eset az enyém :) A lényeg: leszedtem honlapról ( officialról) a ca downloaderrel, a gémet. Amikor elindítanám, akkor kijön a telepító ablak, de csak 1 nagy fehérség az egész, semmire nem tudok nyomni, mert semmi textura nincs benne. Mondom ok, előferdűl az ilyen, hátha máshogy menni fog. Leszedtem torrent oldalról 1 rip verziót ( kb annyi ha a telepített fájlok vannak betömörítve) Kitömörítem, indítanám exe-vel erre kiírja szép angolosan, hogy nem találja a telepített fájlokat. Próbáltam Registry-ben belőni, hátha az a baja hogy az alkalmazás nincs a winfos adatbázisába regisztrálva. Ez sem jó, olvastam amcsi fórumokat, írták másoljak pár dolgot a saját dokumentumok könyvtárba, az sem segített.... Ezek után fordúlnék játékos társaimhoz, hogy mit kezdhetnék??? Vagy esetleg a win xp x64 Prof edition lenne a gond??? Olvastam hogy vistánál a kompatibilis módot kell belőni sima xp-re. Az nem működik ennél... Előre köszönöm, aki tudna nekem segíteni.
  • v150r
    #408
    ez a hóesés borzasztóan kellett, a site meg rendesen szét van esve firefox
    alatt...
    de sok szerencsét
  • fahrenheit04
    #407
    Klán oldalunk
  • fahrenheit04
    #406
    Hy most csináltunk egy klánt haverokkal van még 9 hely akit érdekel az írjon .
    Ja és a többieknek is mondom nézzétek az oldalt van Fórum is ,meg meg tudhatsz mindent a klánról.
    http://cassasins.atw.hu
  • Speedstick
    #405
    Csáó! Ha próbálok belépni a játékba, miért írja ki azt, hogy lost connection? előre is köszi.
  • nandorb
    #404
    van meg...

    CTF
  • Titan
    #403
    Klasz videó!
  • Titan
    #402
    igen
  • ricsa008
    #401
    na szuper akkor itt is megkérdem :D
    ingyens a játék? (legalább részben ?)
  • v150r
    #400
    simi mondta, h darálsz vele...
    nekem nem jött be :)
  • Cingar
    #399
    szoktam ra rakni tompitot de olyan palyakon ahol folyosok vagy szukebb reszek vannak ott baromi jo.(pl two towers) fura de kicsit tavolabbra is jol lovi a fejest
  • v150r
    #398
    de persze paypallal nem 7900-at kapsz, hanem tízezret
  • v150r
    #397
    amúgy most néztem meg, betelefonálós paymenttel lehet fizetni nxcash-t. a 10 eurós hívásból kapsz 7900 NXcash-t, ami átszámítva majdnem 3 ezer forintba kerül.
    ahogy nézegettem, úgy történik, hogy átirányítanak egy másik site-ra, ahol kiírja, h hány percig kell tartani a vonalat, és majd egy hang kéri a kódot, amit ott ki is ír, az be kell majd ütni és elvileg akkor érvényesíti.
    eljátszottam a gondolattal, hogy fogok charge-olni egyszer.
    majd kiderül.
  • v150r
    #396
    de szanaszét hord :D
  • Cingar
    #395
    kibovitett tarral baromi jokat lehet rusholni
  • v150r
    #394
    lol. sose értettem, h a p90-el hogy lehet játszani :D
  • nandorb
    #393
    igy kell tudni jatszani:D
  • v150r
    #392
    ja, persze.
  • jaaaj
    #391
    én nem azért akarok hacket mert nem tudok játszani anélkülis irtok rendesen
    az zavar ha 1 mappon 3-4hacker speedhackel és simán leszed
    ezek az emberek ellen kellenek a hack ek

    na meg NÉHA hülyülni
  • v150r
    #390
    egyébként ilyen a search and destroy. csak ugye az a bombás móka is egyben.
  • v150r
    #389
    ugyan azok a módok vannak, mint publicban, azzal a különbséggel, hogy a pontok felénél átkerültök a másik oldalra, így ténylegesen azon dől el a meccs, h ki a jobb.
    ja, és persze mindig van friendly fire.
  • PosSe PenGe
    #388
    Nekem valami olyan játékmod tetszene mint pl az elimination csak nem élednének újra az emberek halál után egyből hanem csak köv körbe. magyarul ha egyik csapatban mindenki meghal az adott körben az veszít. ilyen lehetséges?
  • PosSe PenGe
    #387
    d1rtdiver A warok hogyan zajlanak le mik a szabályok és milyen játékmodokban lehet warozni?
  • v150r
    #386
    ez true. de arány szempontjából nem a legjobb választás, azért hoztam fel példának.
  • savior
    #385
    nem rossz az a junk flee. ott a legkonnyebb fantastic-ot osszehozni :)
  • v150r
    #384
    egyébként meg...
    ha magas a kdr-em, akkor máris hackelek? miért is?
    szerinted olyan baromi nehéz átlag csak 10x meghalni és 25-30 fraget lőni?
    ilyen kis szutyok fos pályákon, mint a junk flea, max klánwarokon játszom, egyébként kerülöm, mert értelmes eredményt 8v8 emberrel nem lehet elérni.
    egyszerűen nem kell berusholni az opposite side spawn pontjára és máris nyertél minimum 2-3 fraget halálonként, ha csak a standard assault rifle-ökről beszélünk. ha még a gránátot is beleszámítjuk, akkor az minimum 1 frag pluszba, a többit meg a basekill, illetve a távoli célpontokra a sniper megoldja. minden meccsben van legalább egy ember, aki minimum a meccs feléig állandóan ugyan arra a helyre campel be. őt kiszeded, +1 frag. ha hiszed, ha nem, így jönnek össze.
    egy átlag meccsem úgy alakul, hogy 30kill 10 halál. a jelenlegi statom a kirívó esetektől és a kezdeti lámázástól stagnál már az arányom majdnem egy hónapja 2.30 körül.
    kirívó eset: sok highlevel, vagy ha bejönnek a hackerek. mert én csak nagyon ritkán hagyom ott a játékot, de ha majd megnézed, így is 100+forfeitem van...
    snow valley-n ha nagyon rusholnak az alphások, egyszerűen csak beállsz a konténerek mögé, mert minden "körben" lesz legalább egy ember, aki fel akar majd mászni a tetőre... onnan meg pont rálátsz a létrára, a tető alatti szintre, és a tetőre. sőt, ha ügyes vagy, még az alagutat is látod.
    és igen, kikérem magamnak, hogy csalással vádolsz. undorító dolognak tartom, főleg akkor, ha más, valós játékosokkal együtt játszik az ember.
    az összes glitcher-t és ilyen-olyan hacker mindkét kezét levágnám, de legalábbis örökre bannolnám az internetről.
    ha te nem tudsz egy 2.00-s arányt sem elérni, akkor vagy veled, vagy a játékstílusoddal van baj.
    egyébként meg nem értem, hogy pontosan milyen bizonyítékot is vársz? és egyáltalán miért kéne nekem bármit is bizonyítanom? ezzel a logikával az összes nálad nagyobb kdr-el rendelkező ember csal. vagy nem?
    nyugodtan gyere be bármelyik meccsembe, amikor online vagyok, soha nem fogod látni, hogy a falba mászok, vagy hogy bármi illegálisat is csinálok. fantasticot se fogsz látni, ami van, az többnyire mind mák. még az ultra kill is elég ritka. felőlem felvehetsz másik userként, amit nem ismerek, mert amit keresnél, az nem létezik.
  • v150r
    #383
    ha a szavam nem elég, akkor sajnállak.
  • nandorb
    #382
    ugyanmar hol a bizonyitek hogy nem hack cuccot hasznalsz 2.36-os k/d-vel
  • DamageAdept
    #381
    Hoo-ah!
  • v150r
    #380
    ha már legeneráltam, én is beszúrom :D
  • nandorb
    #379
    mer geci nemtud jaccanni es konnyebb csalni mint az osszes hulye jatekban...engemet siman megneveztek parszor hackernak...nemtom miert pedig durva lagok voltak...
  • v150r
    #378
    miért akarsz csalni kiscsillag?
  • DamageAdept
    #377
    Száradna le a pöcsötök hülyegyerekek.
  • nandorb
    #376
    youtube-n talalhatsz a leirasban..hogy honnet lehet leszedni...en szedtem le de szt. azok csak az US verzioban muxenek...:(
  • jaaaj
    #375
    valaki tegyen fel valami oldalt ahonnan lehetleszedni hozzá hackot pls INGYEN
  • nandorb
    #374
  • v150r
    #373
    óriási.
    felmentem ca-ba, így kora hajnalban, h hátha találok valami értelmes társaságot.

    ezt találtam

    kurva jól éreztem magam, egy órát voltak fent kb. utána mp3 maradt még egy kicsit, mivel szerettünk volna neki feltenni néhány kérdést.

    az volt az első kérdés, hogy mikorra várható, hogy ez a sok gerinctelen barom ki legyen bannolva a p*csába a játékból?

    azt válaszolta, hogy lesz egy újabb patch 17-én -asszem- (nem emlékszem jól és arról pont nincs screen), és ha az nem válik be, akkor lehet, hogy be fognak vezetni egy új rendszert. - amiről nem árult el semmi konkrétat -

    2. kérdés: nem lehetne-e azt megoldani, legalább a glitcherek ellen, hogy MINDEN olyan terület, ahova semmilyen körülmények között nem juthat normális speed-del és normális ugrástávolsággal player, oda rakjanak olyan hitboxokat, amit ha érint, akkor vagy haljon meg azonnal, vagy pedig automatikusan dobja ki a szobából a picsába?

    azt válaszolta, hogy ez már létezik, többek között a rattlesnake tetején, de arra nem gondoltak, h minden útvonalat lezárjanak -jellemző-, ami kívül esik a normális textúrákon

    3. kérdés: van-e mód arra, hogy valamiféle "plecsnit" vagy atommoddolt klienst használva bárki szerezzen egy olyan "rangot", ami bizonyítja, hogy ő nem használ semmilyen segédeszközt?

    azt válaszolta, hogy nem, ilyen nincs, de ha pénzt költesz, akkor kaphatsz elite moderator státuszt, és aki nem tetszik neked, azt kirúghatod. és ugyan konkrétan ki nem mondta, de tett rá utalásokat, hogy ha te egy high-ranked player vagy, és érkezik rád pár report private-ektől, vagy nagyon kicsi rangúaktól, és nem magától értetődő az, hogy te használtál valamit (pl. csak le van fényképezve, hogy kiosztottál 3 fejest, vagy volt egy fantasticod), akkor nem kell vele foglalkozni, nem fognak veled semmit se tenni. ha viszont olyan képet csinálnak rólad, ahol tisztán látszik, hogy a föld alatt vagy, akkor van félnivalód.

    ezután kapott egy német kérdést, amiből csak néhány szót értettem meg, úgyhogy nem releváns a tartalma. szerettem volna még megkérdezni néhány dolgot, de elköszönt és kiment a szobából.

    ja, még egy dolog. a beszélgetések alatt javasoltam egy olyat, hogy egy héten egyszer, vagy adott időközönként legyen a site-on egy chatszoba, vagy akár valamelyik channel lobby-jában egy olyan időpont, amikor egy-egy gm feljön, és lehet neki kérdéseket feltenni, direktbe reportolni, informálni, salala, hogy mihamarabb legyen rá megoldás.

    erre nem érkezett válasz, de biztos, hogy elolvasta, mert akkor éppen nem írt senki, viszont a kérdésem utáni német kérdésre már válaszolt, úgyhogy bízom benne, hogy lesz foganatja.

    úgy köszöntek el, hogy lesz még ilyen alkalom. bár tartok tőle, hogy nem csúcsidőben. ezt is teljesen véletlenül fogtam ki. bocs srácok, h nem csináltam több screenshotot, de nem láttam értelmét, hogy a chatet fényképezgessem.

    hát így ennyi.
  • v150r
    #372
    találkoztam egy ritka béna magyarral. szerinte, idézem: "chitelek"