4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Sherman0070
    #4406
    Sziasztok.
    Abban tudnátok segíteni, hogy az NA server miért nem működik? Van egy accom EU-n ha azt letörlöm az NA menni fog?
  • mumeen
    #4405
    Sziasztok!

    Régen sokat játszottam a játékkal,de nem volt elég jó hozzá a gépem,és egy idő után meguntam.Most új gépem van,és megin' el akarok kezdeni combat arms-ozni.Letöltöttem az oldalról (természetesen európai oldalról) a klienst,meg előtte ezt az akamis hülyeséget.De a telepítő csak egy ablak ikont mutat,nem a normális c.a.-s ikont,és nem is nyitja meg,csak tölti rohadt sokáig,aztán befagy a gép.Próbáltam torrent oldalról is,régebbi verziót is,de semmi,mindegyiknél ez,de csak ennél a játéknál,eddig nem volt ilyen gondom...


    Valaki segítsen,mer' tiszta ideg vagyok!!
  • SirAlo
    #4404
    nem kell semmit csinalni, mukodik
  • Sherman0070
    #4403
    Sziasztok. Combat Armsot hogyan kell megcsinálni hogy win7-en működjön?
  • Gyuro38
    #4402
    Kezdj új karit, tömnek fegyverrel ruhával mindenkit:-)
  • robi3
    #4401
    sziasztok!
    lenne egy olyan problémám, hogy már régen játszottam vele és meg kéne erősítsem a felhasználómat, de nem akar erősítő e-mailt küldeni. Mit lehet ezzel csinálni? Igazából 1 napja kértem és már annyira nem aktív a játék mint volt tehát várok még vele hátha észre veszik, de ha mégse?
  • Gyuro38
    #4400
    No mi van harcosok ,leraktátok a fegyvert?[
  • GirlGamer
    #4399
    hali a problémám megoldódott de most haveromnak van vele baj: Na szóval letöltötte újra a játékot feltelepítette meg minden de amikor belép és mikor írni kéne be az id-t meg a pw-t akkor ledobja őt és valami engine.exe vagy mivel van baj vagy azt írja ki h a combat arms működése leállt.. Kélek segítsetek SÜRGŐS! Előre is köszi..
  • GirlGamer
    #4398
    Sziasztok van egy olyan problémám hogy már egy ideje mikor lépnék be a játékba akkor azt írja ki mint mikor Updatelnek: error code 2,10060 de miért írja ezt ki mikor nincs is update??
  • iReaSonka
    #4397
    szevasztok na mizu van egy magas rangú karim pár cuccal akit érdekel az vegyen fel skypra, csak komoly jelentkezőket várok. Skype: zolika3111
  • gsg16
    #4396
    Üdv!
    nekem sem megy win 7 64bit alatt.nagyjából ugyanezeket csináltam végig én is,sikertelenül.
  • cickány73
    #4395
    sziasztok!
    nem tudjátok véletlenül hogy miért nem számolja a játék a k/D arányt??
  • Jacked
    #4394
    http://postimage.org/image/45smzjz49
  • Jacked
    #4393
    Előbb bebugolt, itt egy másik kép: [img]http://postimage.org/image/45smzjz49/[img]
  • Jacked
    #4392
    Előszőr is a problémám:

    Na az a lényeg hogy megnyitom a játékot elkezd futni az alján a kis emberke és amint elfutott kilép a játékbol azzal a fenti hibával.

    Már próbáltam: Újratelepiteni, Újraletölteni és telepiteni, Kompatibilitást, Vidikártya frissités, 256 Szines mód, Vírusirtó és tüzfal lekapcsolása, illetve anélküli telepités, patchelés egyszóval MINDENT és mégse megy!

    Érdekelne hogy nemtudtok-e valami módot vagy okot hogy hogy csináljam meg, vagy egyáltalán miért nem megy?

    Gépem felszerelése: 4gb ram [2x2], GeForce 9800gt 1gb-os vidikártya, és 2x3000mhz porci szóval mennie kéne de mégse...
    Windowsom: Windows7 Professional 32bit SP:1

    Régebben ment a játék, de akkor volt egy kis kihagyásom és jött ez a frissités és már nem megy, csak a hibaüzenet jön...

    Haveromnak Windows xp-je van és neki tökéletesen müködik... De én nem szeretném újra rakni a gépet xp-re szóval érdekelne hogy nemtudtok-e valami más módot a megoldásra... Válaszotokat köszi! Üdv: Debrecnből :D
  • Jacked
    #4391
    hali
  • Gyuro38
    #4390
    Sziasztok,de tudok ajánlani egy jó játékot World Of Tank Eu, nagyon jó online játék (és Hack mentes)ez a Combat meg egy nagy fos lett hát ezáért csesztünk rá ennyi pénzt hogy hagyják tönkre menni? Fuck of Nexon:-)
  • SirAlo
    #4389
    Valami hasonlo jatekot nem tudtok ajanlani?
  • Tulipán Gyilkos
    #4388
    nem éri meg letölteni a hacket, ne lepődj meg aztán 1 hét mulva volt acc nincs acc, és a legtöbb hack vírusos ugyhogy neméri meg, mi a jó a hackba mindig te fogsz győzni, és a nexon cselekedett akit eccer kibannolnak az nem tud majd regisztrálni sose azon azon a gépen, ezt felfoghatja iceymaster22 is, remélem kibasszák az accod, de én senkinek nem parancsolom hogy ne hackeljen majd jol kibasszák az acc-ját azt meg nézhet, biztos vagyok bene hogy van it értelmes aki ezt megérti, am meg iceymaster22-nek az üzenetét törülni kéne a fórumrol



    4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
  • Lackokoma
    #4387
    iceymaster22 csak gratulálni tudok hogy ilyen progival már van valami sikerélményed az játékban de megsúgom neked h nem minden jó játékos hacker és fogadd el vannak jobbak nálad! Ha meg csak reklámozod akkor jó nagy pacsi neked h segíted szétbaszni a játékot ami másoknak kikapcsolódást nyújt még a hackerek megléte mellett is! Ha nem tetszik akkor be lehet fejezni a játékot és keresni olyat ami számodra megfelel!
  • iceymaster22
    #4386
    http://combatarmseuhac.ucoz.hu
    https://www.facebook.com/CombatArmsEuHackMagyarorszag
  • iOlcsy
    #4385
    Nah mivan srácok? :o Még az oldal is eltűnt?
  • hitman08
    #4384
    Jééézus, mekkora foskupac lett ez a játék. Hogy miért az istentelen lagg, örök rejtély marad, MW 3 tökéletesen fut multiban, ez meg persze, hogy akad. Hát dögöljön el kedves Nexon barátunk, az első két év CA kedves emlék marad, de ami mostanság folyik, bizony szégyenletes.
  • Danzso90
    #4383
    Én adok neked egyet mit küldesz érte? :D Új kétkerekű hatsebességes mountain bikera spórolok
  • GirlGamer
    #4382
    mi bann?
  • Adriatic
    #4381
    kapásból bann!
  • GirlGamer
    #4380
    Sziasztok.... Azt szeretném kérdezni hogy valakinek felesleges karija van e ? Ha van és esetleg kérne érte valamit akkor küldök neki, ha lehet nagyon rangú lgyen és ingyen is jó. Válaszotokat előre is köszi.
  • vikzo
    #4379
    ~.Amaterasu.~ <------------ lépjetek beeeee :D uj clanunk
    Amugy nektek se jo az Archiements? nekem akármit csinálok 0% on van régen meg lehetett csinálni őket.
  • zzoollee999
    #4378
    Nálam régebben Ultimate alatt is tökéletesen futott, jelenleg Home Premium van telepítve, és ezzel sincs problémám. Mindkettő 64 bites rendszer.
  • Nobuo
    #4377
    Home Premiumom van. Ismerősnek Ultimate-el sem megy.
  • Sadax
    #4376
    Próbálkozz másik win7 verzióval.
  • Nobuo
    #4375
    Kompatibilitási módban sem megy, sem xp, sem vista.
  • Nobuo
    #4374
    Van valami kiegészítő, amit fel kell tenni, hogy felmenjen win7-re és lehessen játszani vele?
  • vikzo
    #4373
    Császtok! iChuckN0rris <---- ez az uj klánunk nemrég csináltuk aki akar az beléphet! köszi xd
  • Ravenka
    #4372
    Valaki segitene?
    Patchelés után elinditom a játékot és fehér kép az egész... csak az emberke fut és ha beér akkor crash.
    Ez mért van? ( Már ujratettem az nem segit ) :S
  • jackoneill90
    #4371
    Na én ezért töröltem már le. Meg a marha nagy frissítések miatt is . 2-3 napig nem indítottam el és egy örökké valóságig tartott mire letölttött mindent.
  • Adriatic
    #4370
    igen, külön gratulálnék én is a balfasz magyar csítereknek!
  • Lackokoma
    #4369
    Hali.
    Estefél már normálisakat lehet játszani amikor már a kicsiknek takarodó van. em pro-t vagy s&d kell játszani ott nincs csaló vagyis kevés. Mondjuk ahhoz képest h sok a csaló javul a kd-m :P Ma láttam olyat amit nem gondoltam volna-> Magyar játékos buzdított h töltsek le hacket! :S szomorú ezt látni :S
    Akinek ping problémái vannak annak ajánlom a cfosspeed programot! itt sg-n van is fórumja ahol letöltési linket is találtok!
    Jó gamet aki még játszik és további szép napot! :D
    üdv.
  • Gyuro38
    #4368
    sziasztok, na most aki gyenge idegzetű,az ne gameljon mert full full hack a játék !!üdv
  • cickány73
    #4367
    sziasztok!
    nektek is akadozik a játék vagy csak nekem?
    a karakterem átmegy terminátor mozgásba!!