George R.R. Martin
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
Ez micsoda?
Vagy regebben ket reszben volt kiadva a harmadik kotet?
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
Ezt mar tudtuk eddig is 😄DD
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
SPOILER
Kicsit kikeszit, hogy elkezdte kizarni a regi szereploket es egybol egy csomo ujjat mutat be. Mintha teljesen mas vilagban kerultem... de ez nem feltetlenul rossz...
Erdekes DORNE 😊
Sajnalattal lattam amikor atlapoztam, hogy mar nincs kulon Tyrion... pedig o volt nekem a kedvencem 😛
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
Amúgy négy részes, de igaz, hogy George hét részesre tervezi?
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Tyriont sokan szeretik. Én csak a 3. könyvben kedveltem meg. Õ lesz nagyon kemény és fog odab*szni.
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
Masodik konyv elso Davos chapter-nel tartokk jelenleg.
Az a vicc, hogy nem lehet megunni, mert tobb szalon futt a tortenet, es mindegyik erdekesebb mint az elozo 😄
Lannister-ek nekem borzalmasan unszimpatikusak... es Stark-ekkal vagyok, oket szeretem. Egyetlen kedvenc Lannister-em van es pedig Tyrion 😄 Jol odabaszott Jonas Slyn-t nek 😛PPP (remelem jol irtam le a nevet)
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
e-bookként meg lehet találni, igaz az nem legális. Már egy ideje keresem az elsõ könyvet, de tényleg nehéz találni. Az Alexandria kiadó már egy éve igérgeti, hogy újra nyomja.
Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szer valódi citromot.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
egyébként magyarul nehézkes a beszerzése, mert jó ideje elfogyott az elsõ kiadás, és még nincs újabb. pedig sok jót hallottam már róla, lehet beszerzem angolul.
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
A Game Of Thrones
neven. Elkeztem olvasni es azota sem tudom lerakni. Kepzeljetek el egy Gyuruk Ura szintu tortenetet csak kicsit magasabb szinten.
Az elejen meg nagyon kodos volt, mert sajnos borzalmasan sok a szereplo es igy konnyen el lehet teveszteni, nem mindig tudod kirol olvasol. De ahogy haladsz elore az iro figyel arra, hogy mindig utaljon midnekire, igy a 200-adik oldalnal mar azon kaptam magam, hogy a szereplok 90% mar felismerem. Aztan persze megtalam a konyv vegenel a csaladfakat.
A mese nagyon sok nemes csaladrol szol es a kiralyrol. A sarkanyok kihaltak es a magia eltunt veluk egyutt. Egy olyan vilagban jatszodik ahol a nyar es tel tobb evekig tart. Jelenleg sok evig nyar volt es most jon a rideg tel.
Nagyon izgalmas a konyv mert sokmindenre utal mi lesz a jovoben. Jelenleg a otodik resznel tart a sorozat amiket tutira el fogom olvasni sorba, ahogy az idom engedi.
Szeretnem tudni ki olvasssa/olvasta mar a sorozatot, hogy errol beszelgessunk.
George R.R. Martin
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"