69
Codename: Killer Instinct 3D: Death, Destruction and Doom
  • CalebJoe
    #69
    Én azért ránézek akármilyen is lesz, túl sokat vártam rá hogy kihagyjam.
  • deep
    #68
    Mondjuk a grafikán még túllépnék, de a "rángatózós" gameplay viszont teljesen kivégzett. Ez a fő oka, hogy nem fogok vele játszani. A free to play üzleti modellről nem is beszélve...
  • CalebJoe
    #67
    Az oldschool style-ra gondoltam ami meg 2D volt és csak a KI meg az MK volt egyedi a többi japán cucc meg rajzolt volt na.
  • deep
    #66
    Nem 2D-ről beszéltem, hanem a stílusról. Zsírkirályból átmentek mesefosba, ami egy SF-nek tök jól áll, de a KI sosem volt ez a stílus. Értsed már :)
  • CalebJoe
    #65
    Inkább a maga idejében nézett ki a szilikon grafikájával de ma már meg kell felelni a fiatalabbak igényeinek is, én is jobban örültem volna egy régi 2D design-nak de ez van.
  • deep
    #64
    Hát ha nem érzed, hogy az első kettő a maguk 320x240-es felbontásával is sokkal jobban nézett ki, akkor nincs miről beszélni.
  • CalebJoe
    #63
    Ott van pl. a Marvel vs Capcom sorozat aminél nem nagyon van gyorsabb és az is rajzfilmes grafika szerintem egyáltalán nem zavaró legalábbis nekem.
  • deep
    #62
    A meseszerű grafika a baj és a találatoknál megtorpanó gameplay ami a street fighter sajátossága. Egy ilyen gyors kombókra épülő játéknál ez szerintem baromi idegesítő. Az első két rész kombói meg mint kés a vajban, 100x jobb fíling.
    Debut trailer
  • CalebJoe
    #61
    Azzal mi a baj? olyan már biztos nem lesz mint anno snes-en mint ahogy a SF sem olyan most mint régen, bár kicsit groteszknek tűnt Jago de amúgy tetszett.
  • deep
    #60
    És bejelentették. Nem egészen ilyen stílust vártam. 1:1 street fighter:(
  • deep
    #59
    Jaja, nekem is felderült az arcom, amikor olvastam. Valami csak lesz belőle.
  • Rayden02
    #58
    Mégis jöhet az új Killer Instinct

    Tavaly decemberben írtunk róla, hogy a US Patent Office elutasította a Microsoft a Killer Instinct védjegy meghosszabbítására vonatkozó kérelmét, a Fox tévécsatornán 2005-ben futó, tizenhárom részt megélt hasonló című sorozatra hivatkozva.

    A Microsoft a jelek szerint nem hagyta annyiban a dolgot, leültek tárgyalni a Foxszal, és megállapodás is született: a védjegy az MS-é, így elvileg elhárult az akadály a korábban pletykált reboot / harmadik rész elől.

    Ami valószínűleg tényleg készül, ha a Microsoftnak nem lennének tervei a szériával, nem fektetettek volna ennyi munkát a jogok visszaszerzésébe.

    Forrás:
    gameinformer
  • deep
    #57
    Muhaha, na ezt megnézném :D

  • kykeeller
    #56
    Szia!
    Akkor nekünk ismernünk kell egymást,mert én is ott porosodtam a gépnél sokat Almádiban,ment a csiki-bizsi rendesen:)
  • kykeeller
    #55
    Nagyon szépen köszönöm!:)
    Ha esetleg egy magyar fordítás is lenne,az még királyabb volna!De azért ez is nagy segítség volt!
  • Anubys
    #54
    Nézegess...
  • kykeeller
    #53
    Hello!
    Jár még erre valaki,aki Killerezik?
    Szeretnék kombókat kérdezni,mert 95ben játszottam utoljára vele és most,hogy megvan PC ismét csiki-bizsiznék!Glacius,Tj combo,Sabrewulf az megyeget,de a többi az valahogy nem ugrik be csak az alapok.köszönöm előre is!
    üdv,kykeeller
  • deep
    #52
    Én. Folyamatosan hiszek:) Egy rajongó nem ztehet mást, még a realitások ellenében sem.
  • koryne
    #51
    Annak ott lesz a Marvel vs Capcom 3 (aminek megelőlegezem, hogy nem lesz rossz)
  • r4pt0r
    #50
    Pedig most készül az új MK is, kéne neki egy jó kis ellenfél. :D
  • Totti5
    #49
    Valaki még hitt ebben? ájj...
  • r4pt0r
    #48
    wii az teljesen más, az egy casual gép.
  • koryne
    #47
    Ja, mint a wii-nél? :D
    Ott is pont ugyan ezt hittük, oszt mi lett???
  • r4pt0r
    #46
    Azért volt benne 1-2 ötlet, a későbbi natal játékoknak is adok még esélyt. Egyelőre ezek csak kezdeti játékok.
  • deep
    #45
    Hát nem egészen így képzeltem ezt a konferenciát. Instant fejlövés...
  • r4pt0r
    #44
    Hát egyenlőre nem volt KI3, csak egy kis tánctanulás meg valami tigris rugdosás. :D
  • koryne
    #43
    Nézem, rövid időn belül 6 hsz, azt hittem már bejelentették :(
    Én is akarok riméket, méghozzá az árkéd verzióból! :)
  • deep
    #42
    Meglássuk. Láttam nemrég egy Rare-os fickót nyilatkozni, és azt mondta a Killer-rel kapcsolatban, hogy egyáltalán nem zárkóznak el tőle, a megfelelő pillanatra várnak vele. Meg gondolom hogy kinyíljon az MS tárcája:)
  • r4pt0r
    #41
    Pletyka mindig van, de játék sehol.
  • deep
    #40
    Jaigen, PSN az tényleg nem játszik:) De miből gondolod, hogy nem lesz semmilyen formában? Rengeteg pletyka volt róla.
  • r4pt0r
    #39
    Egyébként PSNen biztos hogy nem lesz ameddig MS a tulaj. :D
  • r4pt0r
    #38
    Én nem tippelek hanem a valóságot mondom: nem lesz semmilyen formában, sajnos.
  • deep
    #37
    Na tippek? Holnapi MS konferencián feltűnik a Killer Instinct valamelyik montázsban?:) Én már egy KI remake-nek is örülnék XBLA-ra és PSN-re. HD-ban persze:)
  • koryne
    #36
    Nem akaroook natalos killert :'(
  • deep
    #35
    Én amíg élek remélek:D
  • r4pt0r
    #34
    Sose készül el. :P
  • deep
    #33
    Hát ott se:) De most azt rebesgetik, hogy majd Natal-ra készül el. Ej de jó lenne integetve kombózni:)
  • deep
    #32
    Hát sajnos az E3-on nem került szóba, pedig eléggé reménykedtem benne... Na majd hátha a Games Convention-ön.
  • deep
    #31
    Na, kép helyett itt a link.
  • deep
    #30
    Az új Banjo játékban találták ezt:


    2009-ben végre talán lesz új Killer:)