69
Codename: Killer Instinct 3D: Death, Destruction and Doom
  • koryne
    #29
    Azért milyen jófejek, ezerrel tagadják és közben ilyeneket tologatnak a rajongók arcába... Jól tudják, hogy azt hazudnak, amit nem szégyellnek :)
    De ha elháromdésítik, akkor odamegyek és felszeletelem őket egy heringgel... Mellesleg melegen tudnám üdvözölni az eddigiek MAME verzióit a Live Marketplace-n, egyelőre azzal is megelégednék :)
  • r4pt0r
    #28
    Az a baj hogy ez inkább az utóbb ra hasonlít. :D
  • deep
    #27
    Előbb utóbb be lesz ez jelentve.
  • deep
    #26
    A Gamer.tm ma elemében volt a pletykálkodás frontján: a magazin szerint egy jövő héten esedékes Microsoft rendezvényen jelentik be az európai X360 árcsökkentést, plusz két új játékot is - az egyik a Bungie következő projektje, a másik pedig egy új Rare játék.

    Az árcsökkentéses pletyka a legvalószínűbb, pár napja az egyik angol áruházlánc kiszivárgott katalógusa (benne a szeptember elején csökentett amerikai árakhoz igazított angol árcetlikkel) már sejteni engedte, hogy az Öreg Kontinens sem marad ki a jóból.

    A két új játék nagy kérdőjel, a Bungie állítólag már az E3 alatt be akart jelenteni valamit (aztán mégsem), a Rare-nél pedig többször is finoman utalgattak a Killer Instinct 3-ra, de egy új Perfect Dark neve is felmerült szóbeszéd szinten.
  • r4pt0r
    #25
    Csak legyen már egy bejelentés végre. Egyébként nem rossz zene bárki is csinálta. :D
  • deep
    #24
    Rumor megint. Írják a főcímzenét:) Elvileg.


    Itt olvashattok bővebben, angolul.

    Feltételezett főcím, MP3
  • r4pt0r
    #23
    Én csak akkor élem bele magam ha lesz hivatalos bejelentés. :D
  • deep
    #22
    Talán végre mondhatom, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!?????!?!!?

    Killer Instinct 3 - majdnem tuti!
    /Nextgen/

    A nagy videojáték-történelemkönyv "verekedős játékok" fejezetének egyik legolvasottabb oldala a Killer Instinctről szól... megérdemeleten. Gyönyörű és hangulatos game, eszméletlenül hardcore kombórendszerrel, gizda, hype-olható szereplőkkel. Többször is foglalkoztunk már vele pletykaszinten, hogy talán megjelenik nextgen verzióban - a napokban azonban eléggé megbízható források kezdték újra szellőztetni, hogy a Rare biztosan dolgozik a játékon, mégpedig az X360 verzión. A bunyós cuccok piacán elég nagy mostanában a csend, így örömmel fogadtuk a hírt.

    Fulgore, Cinder, Sabrewulf, Spinal és a többiek 3D-ben, nagyfelbontásban, miközben együtt üvöltöd a digitalizált narrátorral: UUULTRAAAA KOMBÓÓÓÓÓ!

    576
  • deep
    #21
    Sajnos még mindig semmi konkrét, de azért:

    Killer Instinct is a fighting game developed by Rare, Midway and Nintendo. Initially released in arcades in 1994, and rumored to use an "Ultra 64" hardware engine, in reality the proprietary arcade hardware was co-developed by Rare and Midway. The game received a high profile launch on the Super Nintendo, as well as on the Game Boy. It led to a sequel, Killer Instinct 2.

    The game borrows the attack set of Street Fighter and is also inspired by the finishing moves from Mortal Kombat. Killer Instinct was a great addition the the fighting game genre. It featured a really creative auto-combo system as well as some of the best graphics of it's time period. Killer Instinct truly stands out as one of Rare's legenday franchises.

    Fast forward over a decade later and rumors have been surfacing that a new Killer Instinct is indeed in the the works over at Microsoft games studios. The rumors stem from various sources: EGM's quartermann, a Christmas card sent by Rare with a KI3 stocking on it and many more. With all the rumors floating around it looks as if Xbox 360 gamers may be receiving a real gem of a fighting game sometime in the future.


    Wishlist
  • r4pt0r
    #20
    De remélem a KI vonalat követik és nem a KI2öt, mert nagyban ua de mégis kicsit más. Nem tudom lehet csak nem szoktam meg de azért más.

    Ha benne lenne mind1ik karakter amelyik az 1 ben volt az lenne az igazi, persze lehet pár plusz de szerintem az alap karakterek nagyon jók és változatosak.
  • deep
    #19
    Hmm, hát ha csak a Street Fighter 4 trendjét követik, akkor grafikailag nem lesz gond a KI3-al. Ott ugye full3D lett a graf, de a harc maradt 2D. Ez lenne a tökéletes. Nekem a Tekken/DOA/VF szerű "tudok menni oldalra is " harcrendszer nagyon nem jön be.

    Combo rendszer tuti megmarad, ez az egésznek az alapja, ha nem maradna, akkor az már nem Killer Instinct:)

    Karakterdizájnal biztos nem lesz gond, eddig sem volt sosem. Chief Thunder remélem benne lesz:)
  • r4pt0r
    #18
    Hát nekem rossz érzésem van a KI3al ha megjelenik. Elég csak megnézni a legújabb Mortalt, semmi köze a régi véres játékhoz.

    Ha ezek bent maradnak akkor még látok esélyt hogy jó játék legyen: combok(de itt is lehessen nyomni akár 40et is meg többet), ultra, ultimate, sok kivégzés és legyenek változatosak, maradjon „véres”, és sok régi karaktert vissza. :D

    Nekem azért a Rare a minőséget sugallja, KI, Donky Kong (sajnos itt is megállt az élet a 3. rész után, pedig szerintem a legnagyobbak között van.), és még rengeteg game.

    De a legnagyobb félelmem a grafika miatt van, nem az hogy fog kinézni mert ha csak olyan jó lesz mint SNESen én már boldog vagyok, hanem hogy nagyon 3Ds lesz. Szerintem egy mai graf kéne, de megmaradni az 2Ds pályáknál.



  • deep
    #17
    Ez az arcade...
  • Davidus
    #16
    ez a ratyi n64 verzió nem? árkád emus sokkal jobb
  • ViniSoundz
    #15
    jóvan, má nem emléxem. soha nem láttam élőben hogyan kéne csináni. nekem a max az 42 volt Orchiddal. Csak vele értem el ennyit.
    amúgy nem tudtam hogy be van limitálva. énis csak jutubon néztem már régebben.
  • Anubys
    #14
    "voltak olyan betegek, akik 80-90-es ultra combot csináltak"

    Kösz... :(
    Amúgy az 1-ben max 80 volt (hiába nyomtál rá többet, nem számolta). A 2-ben lett 90-re limitálva.
  • ViniSoundz
    #13
    az ultra64 emulátro amit belinkeltél az néha bugos, videóknál nem limitálja a framerate-et.

    innen szedd le a mame32-t:
    http://gametronik.com

    aztán megkeresed a mame romok között a killer instict romot, meg kell hozzá a chd image. ezeket bemásolod az emulátorba - megvan midnegyiknek a könyvtára - és indítod. lecsekkolod a romokat és megtalálja a killert.

    azon az oldalon megtaláljátok az össze akkori játéktermi gémet, csak francia az oldal, de ki lehet rajta igazodni.

    eredeti játéktermi street fighterek is kurvajól náznek ki még mai szemmel is.
  • deep
    #12
    Egyébként nem tudom mit értenek a teljesen átgyúrt játékmeneten. Épp az tette egyedivé, hova a nyavajába akarják átgyúrni?:D
  • xBIGMONEYx
    #11
    sztem nintendo64-en volt a legjobb:)
  • deep
    #10
    Teljesen más, mint bármilyen verekedős cucc. Persze, csak ha már kiismerted a combo-kat:)

    Általában úgy kezdhető el egy combo, hogy nyomod a hátrálást 2 mp-ig, majd előre és valamelyik ütés, vagy rúgás gomb. Ezután egy máik ütéssel, vagy rúgással folytatható. Megvannak a törvényszerűségek minden karakternél, hogy melyik, hogy an fűzhető:)
    Alapvetően kezdésre, középső láncszemekre, és lezárásra bontható egy combo.
  • deep
    #9
    Emulátor

    Rom

    Ez is kell

    Telecharger a letöltés:)
  • Skynet
    #8
    Tekken után lehet csalódás lesz,mert picit más...Tekkenben látványosan általában valódi mozgások vannak...Na ebben a brutális kombós verekedés van...A mortal kombatoknál nekem sokkal jobban feküdt anno,várom.:)
  • Kandurex
    #7
    combo breaker..!! :) én a játéktermi változatot, abból is az első részt toltam anno,..zsír volt!
  • zolo
    #6
    Link az első részhez emuval?:)
    Én tekkenen nőttem fel ps1-en , szal erről még nem is hallottam, de kipróbálnám szívesen:)
  • ViniSoundz
    #5
    úristen mennyit beledobtam a killer instinct gépbe. balatonalmádiban jáccottam vele mindíg, egész nyáron. emléxem megvolt akkoriban snes-re nekem, begyakoroltam - mert totál ugyanúgy gondolkodott mindkét verzió - otthon, lementem, aztán néztek az emberek, hogy hol tanultam meg vele jáccani. váá dejóvolt, a régi szép idők, a legszebbek.

    számomra ez a kedvencem, meg mellette ugye a tekken.
    killer megvan nekem pc-re, mame emuval, a mai napig jáccok vele, voltak olyan betegek, akik 80-90-es ultra combot csináltak. jutubon van is róla video, de nekem nemmegy.
  • xBIGMONEYx
    #4
    pl NDS-re:)
    áhh pc-n szarlenne:D
  • DanielT
    #3
    Mire szeretnéd, hogy jöjjön? Pc?
  • xBIGMONEYx
    #2
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚLLLLTRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ CÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMBÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

    a legnagyobb verekedős játék a világon!!
    remélem azért nemcsak xbox360-ra jön ki...
  • deep
    #1
    Ezt is megértük. Oly hosszú várakozás és reménykedés után végre "félhivatalos": Készül a Killer Instinct, a verekedős játékok (számomra) királyának harmadik része.

    Az első rész a játéktermekben hihetetlen látványosságnak számított, sokszor vártam hosszú órákat a soromra, hogy végre játszhassak vele.

    A második rész mérsékelt sikert aratott, nem mondanám, hogy rosszabb volt, csak más. Nem ütött már akkorát.

    A harmadik rész, már nem kerül játéktermekbe. Sajnos kihalóban vannak, egyedül talán japánban van még kultusza, így csak konzolra fog megjelenni, mégpedig valószínűleg kizárólag Xbox360-ra.

    Az első reménysugár még az Xbox360 megjelenése környékén, 2005-ben látott napvilágot, amikor is egy hosszú lista került közkézre, ami a leendő X360 játékok címeit tartalmazta.

    Aztán több utalás is kikerült a netre, például ez a karácsonyi üdvözlőlap:



    Rengeteg rajongója van világszertet a címnek, mutatja ezt ez a rajongói borító:


    A lényeg, hogy rengetegen tűkön ülve várják már a messiást, azaz a Killer Instinct 3 eljövetelét, köztük teljes vállszélességgel jómagam:)

    Végezetül ezen az oldalon átfogó információk vannak az eddigi Killer Instinct matériákról.