243
Ha már te is unod a gyönyörű grafikájú de lapos történetű játékokat akkor itt a helyed!
  • EnZsolt
    #43
    Valóban, csak Fahrenheit a címe (nem kötekedésképpen, csak ha valaki kipróbálná, akkor tudja mit keressen), ami abszolút favorit az : HoMM 3, Mafia, F1GP2 (ó azok a reggelekbe nyúló, csak még ezt a futamot nyomjuk le partik), kb ezek azok, amelyeket még ma is szivesen játszom, játszanék. Persze sok más játék jöhet, mostani kedvenc még a Red Orchestra: Ostfront 41-45.
  • Beast Machine
    #42
    Ámen, testvér!!!
  • The Protector
    #41
    Gyerekek.Hahrenheit(Indigo Prophecy).Na ennél nincs jobb.
  • GAthersw
    #40
    Ebbe nagyon sok régi kedvenc van :) +MM6,7,8,9 (főleg a 6), GTA sorozat
  • MerlinW
    #39
    Az újabbak közül: Culpa Innata, Audiosurf, Penumbra, Trackmania.
    Minden évben vannak szuper játékok, csak hát azokat nem hájpolják agyon mint a krájziszt, így kisebb réteghez jutnak el. Viszont azokhoz eljutnak akikhez kell:)

    Most nem fognak szeretni páran, de most őszintén. Azok akik egész nap COD4, CSS, Crysis és egyéb ész nélküli shader-hentelésen élnek, mit kezdenének egy gondolkodós, ügyességi, történet és élmény orientált játékkal? Minden réteg megkapja ami kell neki. Az igényesebb réteg ritkábban, de több munka is van velük, míg az igénytelen rétegből szedik össze a pénzt maguknak. Ilyen a biznisz:)

    Egyébként az arcomat kaparom, mikor egy gyönyörűen festett hátterű kalandjáték hírnél 100-ból 80 hozzászólás az, hogy: "ha nem lesz AA benne akkor meg sem nézem". Vagy hasonló, mikor egy ügyességi játékra pl.: POP vagy Tomb Raider - azt mondják sz@r, mert hogy már 2x megpróbáltak átugrani valahol és nem lehet továbbjutni. Az ilyenek játszanak csak a mai pénztárca fosztogató bizniszjátékokkal:)
  • Dynamic
    #38
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    ...
  • mama2
    #37
    Az nem olyan topik mint ez...
  • Qwerty4
    #36
    Pedig rengeteg topik átsiklik ezeken a témákon.

    "Azért nyitottam ezt a témát mert reméltem, hogy van még rajtam kívül olyan ember akinek nem esik jól, hogy a játék készítők mostanában hajlamosak feláldozni a játékélményt és a történetet a grafika növeléséért." - erről szóló topik is van.

    "Másod sorban ezért nyitottam ezt a topik-ot, hogy itt leírhassa mindenki ha tud valami olyan játékot amivel igazán jól el lehet játszani!" - ajánlgatós topikok is vannak.
  • blackgamer
    #35
    kisnagy játékok topik
  • Simaji
    #34
    A Cewa az saját találmány. A Szeva a zewa softis nevű papír zsebkendő keveréke. Tessék békén hagyni.

    Egyébként ha mutatsz egy olyan témát ami pont azzal foglalkozik amit az elején leírtam akkor elhiszem!
  • Noodlee
    #33
    Jegged Alliance 2 és a Fallout 1-2 is olyan játék, amit nem lehet elégszer végigjátszani :)
  • Sephi
    #32
    "Cewa"

    :DDD
  • Nathan66
    #31
    jaja :)
  • mama2
    #30
    Virtua Tennis 3, Witcher(magyar változat),S.W.A.T 4., Sacred, Lost via domus(magyar), Powerboat GT, és kodkettő+négy!!!
  • z99999
    #29
    trackmania elkezded nem tudod abbahagyni
  • Dynamic
    #28
    mint például?
  • Esrohnoil
    #27
    A helyesírási segédleted itt-ott hibás... :D
  • Dynamic
    #26
    Csak a "játék", "game", "kedvenc" szavakra feljött egy rakás találat...
  • Dynamic
    #25
    Istenem, megnyílt a 200. kedvenc játékod topik klón.

    "Szerintem még ilyen téma nincs a fórumon!"

    Naná, hogy nincs!Pont az sg-n!Kb. annyira nem létezik, mint ahogy a prohardveren sincs videókártya topik.
  • Szeszmester
    #24
    Call of Cthulhu, Fantasy Wars, The Witcher (vegyétek meg a magyar nyelvű változatot! :), Alien Shooter, Crimsonland, Jets n' Guns, Heart of Darkness, Far Cry, Puzzle Quest, Pontifex 1-2, Armadillo Run, Heroes of MM 3 és 5, American McGee's Alice, Beyond Good and Evil, Grim Fandango, Penumbra Black Plague (hó végén jelenik meg magyar szinkronnal és kifejezetten jó áron. Nagyon jó lesz, én már láttam :)), Fallout 1-2 és Tactics, FEAR, Summoner, Timeshock pinball, Final Fantasy 7-8, Warcraft 3 (DotA), Gabriel Knight 3, Albion, Eye of the Beholder 2, Prince of Persia 2...

    Innen már nem folytatom, kezdenek durvulni :)
  • Simaji
    #23
    Az a 17 az 27 akar lenni. :D Bocsi.
  • Simaji
    #22
    off

    Nektek is infó 17.-én? Na arra kíváncsi leszek. :D Én az Excel-től félek nagyon.

    A játékok közül amiket mondtál nem nagyon játszottam még sajnos de lehet, hogy kipróbálom majd őket valamikor. :D
  • Balumann
    #21
    Nekem ezek azok a játékok amik utóbbi időben lekötöttek, többnyire multiban de singleben is.
    Call of Duty 4, Rainbow Six Vegas (1 és 2, a story a 2.-ban gyengébb de coopban nagyon jó), Ghost Recon Advanced Warfighter (1 és 2), Assassin's Creed, Portal, Stranglehold, és bár kicsit régebbiek: SWAT4, Sniper Elite
    Más stílusban, autós: Colin Mcrae Dirt, Trackmania United, hajós: Powerboat GT
  • akyyy
    #20
    jah:D nah:D soldier of fortune 1, 2:D ez elfut
    meg mostanság trackmaniázok:D bár az nem tökéletes:( már jó játék nem is nagyon van erre a fostalicskára
  • karajjj
    #19
    a 12-es hsz-ban írtam, hogy az XD
  • akyyy
    #18
    csak nem laptop?:D
    #16: nekem is be kell menni megtudni vizsgaeredményemet meg szóbelire felkészülés (ami = hazajövés):D
  • karajjj
    #17
    nekem: 1,7-es celeron proci, 1 giga ddr2 memória, amiből lejön a 256 megás integrált videokártya... :D kb ennyit kell tudni róla
  • karajjj
    #16
    majd kedden infó... :D
  • akyyy
    #15
    off
    jódolog, holnap nincs suli, mi?:D
  • Simaji
    #14
    ok Bocsi akkor én értettem félre. :D Milyen géped van? Mert egy játék van ami szinte tuti, hogy megy: World of Warcraft. :D
  • Daza500
    #13
    Én FPS-RTS között ingázok.
    Nemrég kamionos játékokkal (18 WoS széria) próbáltam lekötni magam, de nem jártam sikerrel.

    Most Warcraft 3-zok.
  • karajjj
    #12
    én sokat gondolkoztam egy ilyen téma nyitásán, de soha nem jutottam el odáig, hogy meg is nyissamm...
    igaz hogy soha nemtudom, hogy mivel játsszak, de aztán rájövök, hogy maradok a jól megszokott gémeknél...
    bár ha valaki mond olyat, ami elfut laptopon is... kipróbázom :D
  • Simaji
    #11
    Egyet értek veled. Ez is egy dolog amiért nyitottam a témát. Így tudunk tippeket mondani. Milyen játékokat szeretsz főleg? FPS?

    ---------------------------------------------------

    Úgy látszik ez a téma sem kerülte el sajna az olyan embereket akik csak azért írnak, hogy legyen még hsz. vagy nem tudom.
  • karajjj
    #10
  • offkorz
    #9
    na nekem is adhatna tanácst valaki mivel játszak még nem jön a mass effect.magammal énsem akarok köszi.és barátnő is van.de viszont jászanék már egy jót,annyora rég volt.jó gémeket plz :-|
  • Simaji
    #8
    Nem akarok én magammal játszani. De ez is egy meglátás. És még a grafika is szép.
  • karajjj
    #7
    ott a jobbkezed...
  • Simaji
    #6
    Warcraft 3 DotA? Mi mostanában ezt multizzuk.

    Régi játékok közül a Settlers IV ami tetszett.
  • Alexease
    #5
    Insane:)
  • hunbasser
    #4
    kex.

    szintén megunhatatlan :D