9
  • zLk
    #9
    MENNYI?! O_o
    hubazeg, hol?
    Godefroy, tudsz adni linket pls?
    Hozatok USAbol ha nem más. :/
  • Godefroy
    #8
    Itthon 150+Áfa
  • wolruf
    #7
    Ott a pont!
  • zLk
    #6
    Abban igazad van hogy 200 kép nem sok rengeteg mai géphez hasonlítva.
    De.
    Búvárkodtál már?
    Mennyi volt a legtöbb idő amit maximálisan a víz alatt töltöttél?
    Annyi érdekességet láttál az eltöltött idő alatt hogy 200 fotó nem volt elég?

    Csak mert sima sűrített levegővel -ha jól tudom- egy gyakorlott búvár is csak kb. 50 percet tud lent lenni(meg ugye mélység függő is a dolog).
    Nitroxos merülést még nem próbáltam de állítólag azzal is csak egy kicsivel több a merülés időtartama.

    Ha belegondolsz hogy kb. 1 óráig lent vagy mint egy pro aki jól beossza a levegőjét, és mondjuk olyan élővilágban gazdag helyen vagy, hogy sikerül 200 képet lőnöd, akkor az már szerintem bőven elég a következő merülésig amikor is kicseréled az aksikat.

    Ha jól megnézzük a masina árát szerintem kijelenthetjük, hogy nagyon jó befektetés búvárkodóknak, tekintettel arra, hogy a többi vízálló tok 50-60-nál kezdődik.
  • gosub
    #5
    A vízalatti fotózás elég vakuigényes. Valszeg szívja az aksit rendesen.
  • aaaaa
    #4
    Több mint 200 fotó... Hát ez nem igazán sok... Szeretem amikor egy igen gyenge adatot így adnak elő. A legtöbb gép jóval többet tud ennél egy töltéssel. És pont a víz alatt, ahol nem lehet csak úgy akkut cserélni, ez az egyik legfontosabb szempont.
  • gosub
    #3
    Ez az ár szinte 'olcsó', más géphez majd ennyi a búvár tok és ez 60 méterig vízálló!
  • tep
    #2
    mi a baj ezzel?
    05.23-án a MNB-szerint az USD 155.91-en áll *550 = 85750.5 Ft
  • John Cena
    #1
    "Ára 550 dollár, azaz átszámítva kb. 85e forint."
    azért ez igen:D