2509
Prince of Persia: Prodigy
  • offkorz
    #68
    akkor a grafikai motort elég lett volna íni,hüJe :D
  • gibson9
    #67
    Nem nagydarab izom embert akarok :D Csak azt írtam, hogy azzal a motorral amivel azokat csinálták, meg az épületek is nagyon szépek benne! Nem arra gondoltam én sem hogy rakjuk bele a tesztoszterontitánokat meg azokat a Reneszánszfeelinges házakat!!!! Csak hogy a motor :D Meg a Crysisból a pálmafák esetleg ... csak írtam ne lincseljetek meg pls XD
  • armageddon666
    #66
    jaja. azt úgy kell hogy "newethschaegesch"... am tényleg az XD de már eleve a 2 vegyítése is... annyira más stílusú grafok... nem illenének össze ^^
  • The Protector
    #65
    nevetcséges---------LOÁLLLLLLLLLLLLLLLLLL XDXDXDXDXDXDXD
  • offkorz
    #64
    gears of war karakterekkel? :D:ASDS_SD
    loál.nagydarab álatlegyen mindenki?:-|
    mert ha aztmondod olyan kidolgozással még az is nevetcséges..
  • gibson9
    #63
    Hát sajnos a bugot nehéz elkerülni :D De majd talán egy távoli jövőben XD De a képek alapján nekem bejön és várom már nagyon.
    Amúgy megnézném a PoP-ot mondjuk Crysisos környezettel (pálmafák, víz) és Gears of War-os épületekkel és karakterekkel :D hát gépigénye is lenne, de szép is lenne....
  • armageddon666
    #62
    ááh kétlem :D ilyenben is ugyanúgy lehetnek grafikai bugok, sőt... sztem csak annyit hogy egy ilyet is kipróbálnak.
  • gibson9
    #61
    Azokra a videokra gondolok amik már a játék grafikájával készültek (nemtom hogy hívják őket). A másik videoval nekem sincs probléma azok nagyon szépek, akár egy animációs film is lehetne, de a másikfajta videoban nagyon csúnyácska dolgok vannak :S De egyébként engem sem zavart, csak megemlítettem, hogy lehet azért vagy azért is váltanak grafikailag, hogy ne legyenek ilyenek. De ezt csak én mondom :D
  • The Protector
    #60
    Ja-ja
  • armageddon666
    #59
    állóképből aztán naon meglehet mondani milyen lesz a játék hangulata :C

    és vonatkoztass el a sot trilógiától, ubi is elvonatkoztatott. jó lesz meglátod.
  • Broafka
    #58
    SZAR!

    elnézést, de ez így nem jó, én a régi Herceg-et akarom, mámint egy normálisan megcsinált herceget, nem képregényt! lehet hogy szép, meg jó, meg minden, de ennek 0 a hangulata! :(

    a SoT még mindig viszi a pálmát nálam! :)
  • armageddon666
    #57
    mármint mint a renderelt átvezető videóknál? azok nálam tökéletesek voltak. ingame meg igen... elég bugged volt... de nem zavart ^^

    mellesleg akár foghatták volna Assassin's Creed grafikus motorját és azzal csinálni egy POP-t :K de valahogy nem bánom hogy ilyen lesz ^^ ilyet is ki kell egyszer próbálni xD
  • gibson9
    #56
    A FAr Cry szerintem is szép még most is és ráadásul sokkal kisebb a konfigja mint pl a Doom 3nak, pedig a Doom 3 szerintem csúnyább is mint a Far Cry, ráadásul lámpás kiegészítő nélkül alig látsz valamit a pályákon, de még vele se sokat. Nekem közepes grafikán volt minden a Far Crynál, amikor kijött egyedül a növényzetet és a vizet állítottam magasabbra és még úgyis leesett az állam és gyönyörködtem benne. Viszont tény, ahoz hogy most is szépnek találjam felkellene vennem a grafikát fullra (de ahoz viszont gép kell :S)

    A Prodigy-nél szerintem meg azért használják a Cell-shaded módszert, mert nem tudtak a Sot trilógiánál elég élethű karaktert létrehozni és így hogy ezzel a "rajzolt" módszerrel csinálják nemis lehet szóvátenni. Pedig felvettem a grafikát amennyire csak lehetett a játéknál, de nálam olyan csúnya textúra hibák voltak a videóknál, mert inkább csak a videóknál vettem észre, játék közben nemis nagyon látszódott! Főleg a 3. résznél volt ez!
  • armageddon666
    #55
    Far Cry speciel sztem még most is nagyon szép, ellenben Doom3 sokat vesztett a szépségéből O.o valahogy jobban tetszett anno mikor FX5200on nyomtam 800*600 mediumon mint mikor 6600GTn nyomtam be maxon :D másrészről Source motor is nagyon tetszetős még. most csak az alapra gondolok, mert ugye azt lehet tápolni (Dark Messiah pl, vagy Episode 2 simán...) viszont akkor már a doom motor is jó ^^ (Preyben legalábbis. ott is az van ugye?, Quake IV nem tetszett).

    belegondolva a fejlettebb 2Ds játékok szebbek is mint a kezdeti 3Dsek ^^ szal... huhh hát a 3Dsre nem tudok példát most, de Doom, Mario (ok ez nem PC XD) Prince of Persia, Commander Keen még mindig jóak :D (utóbbival mondjuk én csak win 95-98 idejében találkoztam, pedig az is régebbi nem?) vagy ottvan nagy kedvencem a RAPTOR ^^ iylen felülnézetes arcade repülős :D na az valami nagyon jó ^^ kinézetre is XD ok hogy pixeles de akkor is :D simán jobb sztem mint egy ugyanilyen stílusú relativ új gém az Airstrike 3D...
    ---
    kis on is legyen: kiváncsi leszek mozgás közben milyen ez a Cell-shaded graf.. állóképeknél szép, hát ha ez mozogni fog :D az kész ^^ várom már :D
  • The Protector
    #54
    Úgy ahogy mondod.Az idők változnak.Emlékezzünk csak h régebben h rácsodálkoztunk a szép grafikájú gamekra pl:Far Cry,Underground,Doom3.De ahogy mi is változunk s megszokja a szemünk az újakat úgy egyre rosszabbnak tűnnek ezek a játékok.
  • gibson9
    #53
    Sajnos rengeteg korszakalkotó és világrengető játékból maradtam ki így hogy később lett gépem! Szinte mindegyiknek csak az újjabb változataihoz volt szerencsém (pl. Pop, Doom, Myst, Settlers) Ezek kategóriájukban mindegyik nagy név, viszont mindegyiknek csak az újabb változataival vagy folytatásukkal játszottam. (Sot trilógia, Doom 3, Myst 4, Settlers 4) :(
    És pont a grafika miatt nem gondolok arra, hogy kikéne próbálni az előző részeket. A Doom első részére is azt mondják azok akik játszottak vele a maga idejében, hogy milyen félelmetes volt, viszont szerintem mai fejjel már nemigen ijednék meg egy fal mögül kiugró pixelszörnytől.
  • The Protector
    #52
    Sztem a mai grafikai csodák közt már nem üt annyira a játék.Főleg a mai gyerekeknek.Viszont mikor új game volt én mindíg összefostam magam a csontvázas résznél.Nagyon jó játék és a végére csak 1 év alatt jöttem rá.Amikor viszont rájöttem akkor aztán boldogság öntött el.VÁÁÁ.H végre ezt is megcsináltam.A 2. része is nagyon jó volt és a grafja(akkori szinten)alázott mindent.A vége picit hüleség lett.de nagyon ötletes volt.Arra viszont nehéz volt rájönni h hogyan lehet szzellemalakba lépni.Én is csak véletlenül jöttem rá.
  • gibson9
    #51
    Énis 89es vagyok csak sajnos nekem jóval később lett gépem! A Sot nekem nagyon bejött játékmenetileg és grafikailag is! A WW-t viszont nem volt "erőm" végigvinni, mert mindig ismétlődtek a pályák csak másik időben vagy éppen a másik irányból kellett jönni mint előzőleg stb. és ez engem már nagyon idegsített egy idő után. Viszont a T2T nagyon bejött, kb egy szinten van nálam a Sot-al, de azt azért jobban vártam, meg egy kicsit nagyobb nyomot hagyott bennem, mint a 3. rész így nálam az a Best!
    Viszont sokan mondják, hogy milyen jó volt a játékmenete az eredetinek, úgyhogy lehet letöltöm valahonnan aztán Dosboxal vagy Schumm-mal életrekelteni valahogy a gépemen :D
  • armageddon666
    #50
    92es vagyok és azért elég sok játékot ismerek énis ^^
  • tigeroo
    #49
    én a sot-tal vagyok így, örök kedvenc marad..
    (vmi 5óra alatt vittem végig 2 éve utoljára...)



    nemsok játék nyújt EKKORA élményt...
  • The Protector
    #48
    Én végigvittem az összes részét.89-es születésű vgyok.És korán lett gépem.Minden régebbi gamet ismerek legyen az bármi.Az eredeti princet végigvittem egy tucatszor.A második részét is párszor.Minden képkockára emléxem belőlük.Hatalmas élményt nyújtott mindegyik.Ezeknek a játékoknak volt hangulata.A maiaknak nemsoknak.A SOT-ot végigvittem 4 szer a a Warrior Withint 11szer(mert nagyon bejött,a legjobb rész a sorozatból)
    A T2T-t 2szer vittem végig.Jó volt de nem az igazi.
  • tigeroo
    #47
    nekem telefonra van meg a pop2
    háát kb. a 6-7. pályáig jutottam benne:D
  • armageddon666
    #46
    hidd el simán :D Mario, Prince of Persia, hasonlók azok még mindig élvezhetőek sztem XD mondjuk original PoP az még mindig nehéz nekem :S

    amúgy milyen hosszú és mi van a végén? XD csak mert sosem bírtam végigvinni meg apám sem O.o igaz hogy anno 3-4 éves lehettem (najó lehet hogy már 5 is) mikor játszottam vele, most meg türelmem nincs hozzá :S
  • gibson9
    #45
    Én "fiatal" játékos vagyok ilyen téren, hiszen szg.-em is csak olyan 5-6 éve van, így nekem az eredeti játék kimaradt az életemből, ezért nálam a Prince of Persia a SoT-nál kezdődik. Így vagyok ezzel nagyon sok játékkal, viszont némelyiknél kipróbálom a régebbi részeket is. De valószínűleg a Pop-nál nem lesz így hiszen az eredeti pop már nagyon elavult, ráadásul valószínű elsem indulna XP-n (kivéve ha valamilyen progit használok hozzá) De az én szemem már az újjabb játékokra van ráálva és nemigazán tudnék leülni játszani az eredeti változattal úgy hogy élvezzem is azt. Bár kitudja.... :D
  • armageddon666
    #44
    Érzem hogy nagyon jó lesz ^^ a Prince of Persia nevet énis sajnálom azért mondjuk én a SoT trilógia miatt, nem a klasszikus miatt... előbbitől nehezebben tudok elvonatkoztatni :K na mind1 :D majd megpróbálok ^^
  • tigeroo
    #43
    banner contest?
    én nem akarok painttal beszállni...
  • tigeroo
    #42
    csináltam ebből egy 800x600as WP-t


    ilyen fasza artworköket találtok rakjátok be közösbe:)

    (nagyobb felbontás nagyobb öröm)
  • tigeroo
    #41
    /elismerően dörmög ("hümm hümm")

    talán adok neki egy esélyt... de csak talán...ha olyan szerény lesz a gépigénye mint az én szívem, talán akkor...hmm...igen...


    ,,Egy elfogult (ubi-féle) prince fan szavait hallották.
    kérem ne kövezzék meg, csak aggódik amiatt hogy az egyszerűbb grafika egyszerűbb játékélményhez vezet. Kérem ne törődjenek a szavaival, ne etessék, és neis válaszoljanak a hozzászólásaira. majd megnyugszik"
  • BiG G
    #40
    én gyújtanám. fel. szép nagy lánggal égne.
  • MerlinW
    #39
    A hét szava: "szemétcség" by offkorz

    gyűjtöm ám őket:)
  • The Protector
    #38
    Egyetértek.Sztetek kihagynák a konzolokat az nem csak az ubisoft szimpatizánsok elvesztésével járna hanem sok zöldhasújéval is.Elöbb kéne nekünk félni h nem lessz pc-re mint fordítva.
  • Seth
    #37
    OMG, te abból veszed hogy nem jön konzolra,mert a HW-n abba a rublikába csak PC van?? Csak rá kell nézni a játékra
  • kakaoskalacs
    #36
    nagyon jo lesz
    Cell Shaded power ^^
    én edddig a kinezete miatt nem jatszottam vele
  • Cat 02 #35
    Prince of Persia: Prodigy Első képek

    Sogun, 08:23 - PC - Játék: Akció - ADATLAP - (87 komment)

    bár már voltak érdekes dolgok :D
  • The Protector
    #34
    Ezek már a gameból vannak ingame jelenetek.De sztem még biztos lesznek változtatások.Talűán még a hőssel is.
  • totyak
    #33
    Most ezek a képek amik itt be vannak linkelve, ezek már a gémből vannak vagy csak artworkök? Mert ha ilyen lesz játék közben is, akkor lehet, hogy nekem nem is kell. Mondjuk gép biztosan nem kell neki nagy.
  • Frosty01
    #32
    máris szimpatikusabb a faszi mint az előző pop-okban :DDD
  • Black Hawk
    #31
    aaz anyja :)
  • Balumann
    #30
    Crysis -t sztem felesleges megpróbálni gyengébb konfiggokkal, mert nagyon ronda. 8800Gt-vel érdemes, mivel a játék - legalábbis véleményem szerint - rossz (mondhatnák csúnyább kifejezést), grafikai szépsége is csak csúcskártyákon jön ki... de valahogy nekem az ún. dx10-es képeken sem jön át a hangulata... realiszikustól messze van, és én nekem hiányoznak effektek amitől szép lenne a játék (nekem pl. a GRAW 2 jobban tetszett, vagy most próbáltam egy hajós játékot ahol sokkal jobban tetszik a víz is, stb.).

    Nem vagyok prince of persia kedvelő sem, de ez tényleg jónak tűnik.
  • The Protector
    #29
    Egy újabb kép a játékból.Ez az offkorz meg tuti perre viszi az ügyet.