2509
Prince of Persia: Prodigy
  • The Protector
    #108
    az a videó egyáltalán nem ingame.A képek azok igen.Nagyon örülnék ha tévednék de sztem nem.Az meg egyenesen bosszant h az a csaj is veled van.Azt a faszság pörgést meg a mutant teenage ninja turtlesben csinálták a teknőcök.Katasztrófa.De a game jó lesz.Cs így tovább.
  • Sabcsee
    #107
    ez a trailer odabasz rendesen!mondjuk azt amikor ott a muffal együtt tripla szaltóznak az faszság volt de a többi rész flash volt!
  • offkorz
    #106
  • gibson9
    #105
    Szép, szép, szép :D Jöhet ide nekem díszdobozban a game!!! XD
  • offkorz
    #104
    új képz
  • grebber
    #103
    Nemhogy valami ingame-et mutatnának ez helyett!
  • kirol
    #102
    Trailer!!!
  • offkorz
    #101
    de tényleg,kilesz egy a nő :-|
  • Black Hawk
    #100
    szivesen ölre mennék vele:D
  • Rage47
    #99
    ő lesz a boss xD
  • gibson9
    #98
    Csak nem Ő lesz az új Princess? :D A haja mindenképp jobb, mint az előzőknek XD Van ízlése az új hercegnek.
  • Black Hawk
    #97
  • Black Hawk
    #96
    Ez a csaj nem úgy néz ki mint Natalie Protman?
  • armageddon666
    #95
    szerencsére a közeli concept :K az elvileg ingame képen faszán néz ki ^^
  • gibson9
    #94
    A csaj jó, a kesztyű mégjobb, a herceg fejére nemtok mit mondani :S Az a közeli kép kicsit csúnyácska, de a másik az jó :D A ruhája is tetszik! Egyre jobban várom.
  • lac111
    #93
    A csajszi sztem kurva jól néz ki
    A prince-nek meg muszáj különböznie az előzőtől, sztem nem vészes. Ehhez kéne még egy jó stílus, személyiségre, és királyos.
    ("homeless" )
  • The Protector
    #92
    Sauron kezén is hasonló van a gyűrűk urában :) DDD
  • totyak
    #91
    Állati jó a kesztyűje. Csak szétkarmolja az arcát ha vakarózik
  • tigeroo
    #90
    hát nem tetszik a prince kinézete..
    azzal a fejkendővel és a tüsi hajjal úgy néz ki mint a half-lifeból alyx...
  • Sabcsee
    #89
    új pictures!!!!!!:


    prince-nek kicsit homeless feje van:P


  • offkorz
    #88
    az E3-on szerintem majd sokminden kiderül,várjuk:)
  • lac111
    #87
    Ahogy látom, te egy tökéletesen elégedett rajongó vagy
    Nekem még vannak fenntartásaim. Ingame videó sokat fog segíteni.
  • armageddon666
    #86
    nekem tetszik az ötlet... szal PoPszerű mészárlásra ottvolt a SoT trilógia, meg még az Assassin's Creed. rendes verekedős gém viszont nincs PCre :P szal tetszik az 1v1 elképzelés ^^ akár jó is lehet :D
  • lac111
    #85
    Neked legyen igazad!
    Én viszont IGN-en mást olvastam. Van egy kis preview az új PoP-ról, sok kérdésre adnak választ(de egy ingame videót többre értékelnék):

    Prince of persia - Preview

    "Instead of using the quantity of enemies to test the Prince, it's now a matter of quality. You will never face more than one enemy at a time. Never. It is always a one-on-one battle. But this time around your enemies are smarter."
    Lényeg, hogy soha nem lesz több egy ellenfélnél, viszont az ellenség emiatt okosabb és ügyesebb lesz.
  • Black Hawk
    #84
    kizárt hogy 1v1 legyen benne, a prince of persia trilogiának a védjegyévé vállt a szabad mozgású harcrendszer. Elég pofásan néz ki így elsőre. És aki sima képek után leszarozza a játékot az nem komplett.
  • armageddon666
    #83
    én hogy örülnék japános megrajzolásnak x)) no persze nem nagyszeműre... hanem olyan GITS Innocence vagy Appleseed vagy Vexille szerűre :C
  • lac111
    #82
    Első ránézésre érdekes ez a cell-shadded megoldás...
    Mindenesetre, amíg nem csinálnak a karakterekből idióta nagy szemű mangakaraktereket, jöhet.
    Ami inkább aggaszt, az új harcrendszer. Mindig 1v1?? Félő, hogy kicsit monotánná válik. Néha jól esik az embernek egy kis tömeghent is
    + Szurkolok, hogy eléggé Darkos legyen Sot-tal meg T2T-vel se volt bajom, de Prince a legtökösebb, akkor is WW-be volt. Harc közbe a kiáltásai, meg az ilyen megszánós dumái.. áá.. k*rva jó volt!!!
  • The Protector
    #81

    Ja és hamarosan új hírek a gamerőé.
  • The Protector
    #80
    Hihetetlenjó a ww.11 szer végig is vittem.Nagyon jó game.legnehezebb fokozaton is végigvittem.ott már nehéz volt a dahaka ellni fight de 1.-őre megcsináltam.A harc a legjobb a gameban.
  • gibson9
    #79
    Húúú nekem pont az jött be a legkevésbé... :S

    Frosty01: Azért mire kijön a Prodigy, még végigjátszhatod párszor a SoT trilógiát! Bár ha minden sarkon meghalsz akk lehet pont nemkell várnod XD Én a T2T-t 3 nap alatt játszottam ki ( mindennap haladtam vele kicsit amíg meg nem untam vagy amíg volt időm). De SoT sem volt valami egetrengetően hosszú... valaki írta is itt a fórumon hogy 5 óra alatt végigvitte. Bár ezt kicsit rövidnek találom azért, de rég játszottam már vele úgyhogy azis lehet.
  • The Protector
    #78
    A warrior within a legjobb rész.
  • Frosty01
    #77
    skacok.. most nyomom a warrior withint.. SoT után :DDD
    elég loál :D minden sarkon hatszor halok meg, stb stb :D kicsit azért komolyabbra vették a figurát :D



    aztán majd jön a t2t, és mire azzal is végzek itt a prodigy
  • The Protector
    #76
    Jaja.És a herceg kacsója is impozáns.
  • offkorz
    #75
  • gibson9
    #74
    Legyen igazad! Maradjunk inkább a tényeknél! Amiből még nemsok van...
    Jó lesz úgy ahogy lesz! Én valószínűleg szeretni fogom!
  • offkorz
    #73
    szerintem meg mitszólnátok ha kuss lenne :-|
  • gibson9
    #72
    Na vannak itt ötletek... :P Mit szólnátok egy Pop RPG-hez? :D
  • offkorz
    #71
    loál
  • armageddon666
    #70
    Cryengine 2 meets Unreal Engine 3 ? egy kis STALKER Clear Sky-t nem viszünk bele? meg akkor már az Assassin's Creed mozgáskultúráját is...
  • gibson9
    #69
    Kösz :D -.-'