2509
Prince of Persia: Prodigy
  • cicai
    #148
    csináld meg jobban, azokból abetükből:P
  • gibson9
    #147
    Szerintem azért lenne a középső a jó, mert nincs semmi felesleges a képen! Jobboldalt a herceg, balalsósarokban a felirat, balfelsósarokban meg a kastély! Szinte tökéletes! :D
    A felsőképen mivel felülre került a cím így alatta van egy üres hely aminek semmi értelme és jobban megnézed egy idő után már idegesítő is hogy nincs ott semmi, a felirat meg eltakarja a kastélyt. Az alsóképpel ugyanez a helyzet csak ott kicsit kissebb ez a hely, viszont ott is belelóg a kastélyba!
  • tigeroo
    #146
    az alsó jó lett, mert ott kb. középen van a felirat
  • Picar77
    #145
    egyetértek :D
  • offkorz
    #144
    majd csinálni fogok,még ráérünk vele.van időm,és már csináltam amúgyis,de másikat fogok.
  • cicai
    #143
    csinálj jobbat:P
    am sztem sem a lekjobb, de mikor hozzákezdtem elment az ihlet:S
  • offkorz
    #142
    elég gyengére sikeredett
  • cicai
    #141
    am kattintsatok a képre!
  • Sabcsee
    #140
    mind1 csak ne a legfelső legyen
  • cicai
    #139
    mmint a betűk, igaz?
  • armageddon666
    #138
    énmeg nemlátom a különbséget...

    de valahogy megcsinálhatnád hogy a szövegnél a kis csíkok ne legyenek ilyen élesek. szal olyan világító hatásuk legyen.
  • cicai
    #137
    LOL
    beszarokXD
  • gibson9
    #136
    Középső
  • mama2
    #135
    Fölső.
  • Black Hawk
    #134
    alsóra szavazok
  • cicai
    #133
    tetszik vmelyik?


  • lac111
    #132
    pl. Firefox-nál lehet választani, hogy csak 1-1 ablakot engedjen, illetve teljesen megbízz az oldalba. Én erre céloztam konkrétan.
  • armageddon666
    #131
    de mivel SGről geci reklámok szoktak felugrálni ezért inkább letojom a fakyuut ^^
  • lac111
    #130
    Az enyém elkészült nagyjából, bár a fenti feliratot eléggé nehéz beleintegrálni..
    Ide swf-et nem lehet beszúrni, szóval feltöltöttem rapid-re:
    flash banner 1.0b

    Pls szóljatok hozzá, de értelmesen.
  • cicai
    #129
    Most csinál vki bannert?
    mert én most elkezdtem csinálni egy bétát
  • lac111
    #128
    Akkora talán itt az ideje, hogy kezedbe vedd a pop-upjaid sorsát, és Te határozd meg, melyiket nyissa meg, és melyiket ne. Lol...
  • armageddon666
    #127
    flasht ne mert az popupban nyitná meg és az tiltva van nálam, linknél meg jobbgombbal tudok trükközni, szal elég ha alá van rakva linkben ^^ mellesleg sztem fölös még oly keveset tudunk.
  • Sabcsee
    #126
    én is úgy értettem:D
  • lac111
    #125
    Megpróbálom megcsinálni szép kis flashbe animációval
    Meg rakok rá egy -all known facts- opciót. <-- vki ezt magyarosítsa pls
  • The Protector
    #124
    Sztem a kettőt kéne összehozni.A POP felirat rajt lenne a képen.
  • Sabcsee
    #123
    sztem ezt kéne lekicsinyíteni és betennni a bannerbe:
  • Sabcsee
    #122
    jaja csináltasd meg sztem #121 alapján
  • armageddon666
    #121
    le kell szedni Gamekapocs feliratot
    kisebbre kell venni
    ráírni hogy Prince of Persia (a Prodigy nevet cáfolták elvileg), illetve inkább rávágni. az a kéket ami... nah, tudjátok sztem :D

    és kb ennyi ^^
  • The Protector
    #120
    Tökkéletes.Megcsináltassam?
  • Sabcsee
    #119
    sztem eza kép bannernek jó lenne:
  • The Protector
    #118
    A darkosság a trailer alapján megvan de sztem ez a cell shaded grafika annyira nem dárkosságra való.Ami eddig cell shadedes volt az mind élénk játék volt.De UBI ezt is megoldja(ha valóban darkos lessz)Mellesleg én is örülnék a búsabb,komorabb játékvilágnak.És remélem már a játék elején felnyársalja vki azt a papucsos kislányt.
  • Looooser
    #117
    hát majd kiderül milyen lessz, de ahogy ebből a trélerből látszik, megint vissza megy a darkosabb játékvilágba [#örömtánc^^] ami viszont teccik... már csak celshaded-el kell megbarátkoznom, és az 1v1 kombatokkal...
  • armageddon666
    #116
    igen :S
  • The Protector
    #115
    Aha.A tmnt-ben volt amikor szarul ugrottál megnyomtál egy gombot és ugyanilyen pörgééssel segített ki az egyik tesó ninja.Ott jó de itt nem h nem látványos hanem röhejes.
  • Looooser
    #114
    szerintem enyhén final Fantasy: Advent child a mozgás kultúra, meg egy kis TMNT
  • offkorz
    #113
    hát érdekes idáig biza.csaj lehet zavaró lesz,farah is azvolt az 1ben,nélküle pár rész könyebb lett volna.ugye mindig őt őlték meg,de majd kiderül,:)1
  • The Protector
    #112
    A prince távolról és a mozgása is teljesen úgy néz ki mint a Raziel legacy of kainéből.
  • armageddon666
    #111
    nekem tetszik, sztem nem ninjás. a trailer viszont már kevésbé :S az az ugrálás meg levegőbe pörgés... broáf -.- de akkoris... jólesz! ^^ [ritkán van ilyen: optimista]
  • tigeroo
    #110
    hát izé. nemis tudom...
    prince modellje nem tetszik... nagyon ninjás (japános..?) lett..ezt a vonalat nemkéne erőltetni, jóvan hogy cell-shaded meg minden...
  • Cyberdevil
    #109
    Az első részben is ott volt veled Farah. Ez se lesz sokkal különb.