2509
Prince of Persia: Prodigy
  • mester1987
    #2509
    Prince Of Persia História


    Amúgy van még Prodigy projekt
  • morzsi555
    #2508
    Milyen újságban?
  • hawkie22
    #2507
    Én ma vettem egy újságot, amiben a teljes játék benne volt. Felraktam, el akarnám indítani, de valami iszonyat lassan tölti be az első pályát. Ez normális?
  • Atkamon
    #2506
    Nem.
  • Gábor3
    #2505
    Egy elég hülye kérdés. Ha XBOX360-ra letöltöm a dlc-t, úgy hogy az alap játék nincs rajt, akkor is tudok játszani a dlc-vel vagy nem? Köszi.
  • fery02
    #2504
    Ha létezik, légyszi privátban írjon valaki!
    Köszönöm!
  • fery02
    #2503
    létezik vajon a Steames verzióhoz magyarítás? :/
  • Qwerty4
    #2502
    Hát így már tudom, hogy megtapasztaltam.De, ha itt nem hibáztam volna el, úgyis végig kellett volna újból menni az első helyszín egyes részein, hogy elérjem a kék képességgel megközelíthető terepet.
  • Atkamon
    #2501
    Hát mutatja a térkép, hogy melyik területhez melyik varázslat kell... ne menj olyan helyre, ahova olyan kell, ami még nincs meg... A fénycsíra gyűjtögetés meg egyátalán nem olyan vészes, nem kell az összeset összegyűjtened egy-egy területről, csak épp annyit, amennyi kell a következő varázslathoz, az meg nagyon nem sok.
  • Qwerty4
    #2500
    Ez a játék azért szerintem elég rosszul sikerült.
    Voltam egy helyszínen, ahol a piros képesség kell a továbbjutáshoz, de én előbb a kéket "vásároltam" meg, így nem tudtam ott továbbmenni.
    De igazából az a baj, hogy innen vissza kell menni a sivatagba, onnan meg a már többször bejárt területen (első helyszín) kell barangolni, míg elérem a kék képességgel elérhető területet.Az a baj, hogy nagyon unalmas ugyanazokon a helyszíneken végigmenni többször.
    Na meg az a fénycsíra gyűjtés is untat.
  • Atkamon
    #2499
    Neked is :D

    Hehe, most, hogy így mondod, épp két éve karácsonykor toltam ezt a játékot :)
  • Qwerty4
    #2498
    OK.Kösz. :)

    Boldog Karácsonyt!
  • Atkamon
    #2497
    Te állítod be a térképen, hogy Elika hova mutassa az irányt...
  • Qwerty4
    #2496
    Összeszedtem 60 fénycsírát, visszamentem a templomhoz.A kékre álltam, jött egy gyakorlópálya, de Elika még mindig az irányt az első helyszínre mutatja.Mi a baj ezzel?
  • Qwerty4
    #2495
    Aha.Amúgy elég unalmas ezeknek a gyűjtögetése... :(
  • Atkamon
    #2494
    Ha összeszedtél elég Ligt Seed-et, menj vissza a templomhoz és aktiválj egy új erőt, akkor felnyílnak új területek.
  • Qwerty4
    #2493
    Hello.

    Két "bosst" legyőztem, ha ezeket annak lehet nevezni.Begyűjtöttem 45+ fénycsírát.De mind a 60 kell vagy mit kell csinálni?Mert akárhova megyek, sehol semmi nem történik.A térképen is nyomhatok akármit...
  • gaspijoci
    #2492
    Hali!
    Felraktam a legfrissebb Nvidia drivert, és azóta hibaüzenettel kidob indításkor. Eddíg hibátlanul futott a game.
    Valami ötlet esetleg?
  • #2491
    bocs a kérdésért máris rájöttem XD
  • #2490
    csá!
    hol találom meg az 1001. light seedet?
  • vukocska
    #2489
    Enyém nem, de gondolom PoP4EvErss-nek sem :)
  • Shockmaster
    #2488
    Első kérdés, eredeti?
  • PoP4EvErss
    #2487
    nekem még nem joh :(
  • vukocska
    #2486
    Na a már bejön, de csak úgy hogyha leviszem asztalra és vissza. Már csak a töltéssel van problémám.... tölt tölt és semmi:S 20 percig vártam és semmi:S még mindig töltést írja ki:S Valaki tudna segíteni??? légyszi
  • PoP4EvErss
    #2485
    nekem is ez lenne a bajom :/ :( légyszi segitsetek !!! :(
  • vukocska
    #2484
    Hali! Nekem olyan gondom lenne, hogy mikor elindítom egy fekete képernyő fogad és egy villogó kurzor:S Valaki tudna segíteni???
  • Shockmaster
    #2483
    Nincs az új résszel semmi baj, egyetlen nagy hibája volt, hogy egy kicsit "egyedül érezhette magát az ember". Összesen főellenség 5 ellenség, ha a végét nem számoljuk és nagyjából az egész területen 10 kisebb szörny, ahhoz képest, ami mondjuk a PoP WW-ben volt (ahol 10-15 szörny volt egyetlen helyen). Természetesen egy kihalt városban játszódik, ahol már nem élnek emberek, szóval teljesen illik a sztorihoz.

    Kaileena miatt pedig, elvileg elég sok panasz jött, hogy "csöppet nagyok" lettek a WW-ben azok a keblek (oldalról mutatva is nagyobb volt, mint a feje kb 1,5x) ami persze nem gond :D Csak ugye egyeseknek ez nem tetszett vagy ahogy lentebb is írták, valószínűleg szerzői jogokat is sérthetett.
  • Atkamon
    #2482
    Hát ez azért már nem új:D Ez még 2008 végén jelent meg... van ennél már egy újabb, ami a Sands of Time trilógiához ad hozzá, a SoT és a WW között játszódik.

    De amúgy ez a 2008-as rész nagyon megosztja a közönséget... van akinek nagyon tetszik, meg van, aki nagyon utálja... Én imádtam, végigvittem vagy 5ször. Az, hogy meseszerű, szerintem egyátalán nem ront az összképen, elvégre a SoT trilógia is elég meseszerű, csakhát vannak benne elég darkos elemek...
  • Dave8814
    #2481
    Értem, köszönöm a választ. Azért szívás, remélem majd ha Isten is úgy akarja, és lesz PoP 2,3,4, abba a WW-ben lévő nőhöz hasonló játsza végig.
    LezüllesztetteXD. Am ez az új pop, amivel ti nyomjátok jo? nem tul meseszerű v ilyesmi?
  • Kongy
    #2480
    A herceg lezüllesztette az út alatt. Keress rá az arabok szexpraktikáira... Napi 5x-i szex... vagy ima.. már nemtom. :D
  • sherlock1
    #2479
    Kaileena-t Monica Bellucci-ról mintázták a WW-ben, meg ő volt a hangja is, de a T2T-ben jogi okok miatt meg kellett változtatniuk a modellt. Monica Bellucci nem akarta elvállalni megint vagy az ügynöke nem akarta vagy mit tudom én.
  • Dave8814
    #2478
    XD. Értem, és sry, hogy ide írtam:D Már csak a zöld szem helyetti barnára nem kaptam választ, de gondolom elfogyott a zöld színXD
  • armageddon666
    #2477
    rossz topic.
    De am gondolom nem egy ruhája volt... Átöltözött...
    Melle meg... kifolyt a homok belőle vagy nem tudom :) spóroltak az animátorok :D a nagy mell nem fért már bele a keretbe...
  • Dave8814
    #2476
    Az hogy van, hogy a PoP WW végén ugye ott a csaj piros ruha, nagy mellek, zöld szem, fekete haj. Namost, felszállnak a hajóra, és a PoP T2T pedig úgy kezdődik, hogy ottvan veled egy csaj, kis mellek, más ruha, sárgás szem...És állítólag az ugyan az!? Miért nem lehetett ugyan úgy megcsinálni? Mi ebben olyan nehéz??
  • roxor007
    #2475
    sziasztok akinek kell a teljes magyar feliratu magyar telepítövel és crack-kel a prince of persia 4 (torrent) nekem ami 6 megával szedte végig és kevesebb mint félóra alatt lejött az vegyen fel msnen és átküldöm a torrent fájlt amit torrentel társítva el is kezdi szedni!
    Telepítése egyszerü:
    1.Bemountolod a Deamon-Toolsba.
    2.Feltelepíted.
    3.Megcrackeled és játszol.:D
    Msn: [email protected] sokat szoktam fenntlenni szóval nyugodtan felvehettek ha még csak pop fan vagy is;)
  • The Protector
    #2474
    Én vagyok a témaindító de ezt a bannert valaki úgy hozta,lehet h csinálta is de nem tudom már ki.De én tetettem be az biztos.

    Ha nagyon érdekel akkor olvass visszafelé.
  • Atkamon
    #2473
    Nincs.
  • attis1990
    #2472
    Hello! Valaki megtudná nekem mondani h a játék xbox360-as változatában van e co-op mód?
  • Atkamon
    #2471
    Szerintem hivatalos oldalról, vagy fórumról szedte le.
  • Shockmaster
    #2470
    Szia, jó kérdés :) Gondolom a témaindító vagy ha nem is ő, de neki tudnia kell