73
Miss World és Miss Universe Hungary 2008
  • Casillas
    #33
    esetleg a lila ruhásnak a nevére nem emlékszik valaki a legvégéről, aki mellől kihívták a győztest?
  • whiskeyman
    #32
    erre gondolsz?
  • Palinko
    #31
    ja ez elég szubjektív. én csak a végét csíptem el és nekem a 6 os volt a legjobb
  • AntiHero
    #30
    Mindig is bunda volt az egész és az is lesz! (de szerintem most a legszebb nyert, mégha bunda is volt)
  • Palinko
    #29
    ez mindég így van. kínai világsézpe választáson ki nyert? a 2 méter magas lapát tenyerű kínai versenyző :D akkora bunda az egész szerintem...
  • Istencsászár
    #28
    A két leghelyesebb nem nyert semmit... csodás.
  • CalebJoe
    #27
    A szilikoncsoda nyert.
  • AntiHero
    #26
    Mujééé, 13 win
  • tommyg
    #25
    15!!!

    akkor 15 jöhet hozzám megvigasztalom
  • V43 1105
    #24
    Árpika ide nem hiányzik, maradjon csak otthon mesélgetni ..
  • wordsworth
    #23
    gégé niki mellei mint két gagarin :D by uvegtigris
  • wordsworth
    #22
    Megnézném őket 2 hét szénpakolás után :D
  • SHADOWEYES7
    #21
    12

  • tommyg
    #20
    aki nyeri jöhet ide hozzám
  • Hymtozis
    #19
    4-es megnyerhetné. Szerintem szép, meg... minden.
    Már Fókuszban is tetszett.
  • Ari18
    #18
    12
  • AntiHero
    #17
    4-es nyeri meg sajna:(

    De a 13 as nekem a nyerő:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy dugnám mindet:D

  • tommyg
    #16
    15 a nyerő!
  • overlocker
    #15
    Az én tippeim
    3 4 9 10 12 13 16 ők sztem az esélyesek
  • wordsworth
    #14
    Dugnám mindet, sorrend tökmindegy mer hullarészeg lennék
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13
    4 For Dance helyére én inkább Utasi Árpit tettem volna be az elején. :(
  • berczely
    #12
    Biztos!
  • akyyy
    #11
    emelt dijas smsel kell szavazni?
  • berczely
    #10
    Lehetett volna sokkal elegánsabb műsor is...hüle smsezés is meg ezek a show efektek...
  • tobias88
    #9
    Nem azért, de ennyire elb@szni valamit, mint az rtlnek sikerült... Idehívja ezt a 2 b@rom műsörvezetőt, most meg valami bűvész lép fel. Azthittem ez szépségverseny, akkor meg a nőket kellene végig mutatniuk, ez egy f°s
  • berczely
    #8
    Mér am 1 adásos műsor?
    Nem is tudtam....
  • AntiHero
    #7
    Mijeza zene ami most megy? (olyan ismerős)
  • n3whous3
    #6
    végülis van estére kibeszélnivaló, de akkoris...
  • n3whous3
    #5
    1 azaz egy adásos műsorért muszáj volt nyitni?
  • berczely
    #4
    Vannak igen jó félék!
  • Kojiro
    #3
    A 4, 10, 13, 14, 15, 19 vagy 20 fog nyerni
    Ez így a bikinis bemutató után elég nyílvánvaló sztem.
  • Carlos HUN
    #2
    lessem
  • berczely
    #1
    Az RTL Klub élő televíziós produkciót mutat be A Királynő címmel, amely a Miss World és a Miss Universe szépségversenyek hivatalos magyarországi döntője lesz egyben. Úgy tűnik, a csatorna kezdeményzése igen népszerű, mert több mint kétezer lány jelentkezett az előválogatásra.



    A Miss World és a Miss Universe a két legnagyobb, legismertebb szépségverseny, így az RTL Klub és a Magyarország Szépe Kft. gálaestet rendez, melynek alkalmából a szakmai zsűri megválasztja azt a két hölgyet, akik képviselik az országot a világversenyeken. A csatorna közleménye szerint a rendezők célja, hogy nemzetközi színvonalú produkció létrehozásával újra visszaállítsák a szépségverseny mára kissé megkopott fényét.
    A Miss World és Miss Universe Hungary címre pályázó szépségek annyian voltak, hogy csak három napos válogató során tudták azt a huszonnégy jelentkezőt kiválasztani, akik májusban indulhatnak a Királynő címért.
    Az előzsűriben Náray Tamás divattervező, Hajas László mesterfodrász, Jónás Kata sminkmester, Bodri Kriszta, a tavalyi év királynője, Klinszky Gábor fotóművész, valamint Papp Tímea koreográfus válogatott. A kiválasztottakra intenzív, 30 napos felkészítés vár, az előzsűri csapata veszi kezelésbe őket, hogy kihozza belőlük a maximumot a döntőre.