73
Miss World és Miss Universe Hungary 2008
  • ATi0021
    #73
    Szerintem az egész ismételten egy nagy nulla volt. Nem tudom miért kell így versenyen a szépséghez keverni olyat, mint belső kisugárzás stb.
    Ok, ha barátnőt keresek fontosak a belső értékek is, de ilyen versenyen számomra csak a külső számít. Volt 1-2 csinos, de világ méreteket nézve, megint sehol se leszünk. :(
  • LordVenom
    #72
    A győztes volt a favoritom. Nála még egy bizonyos kisugárzást is felfedeztem. De igazad van,az 1-es katasztrófa volt...
  • Dean Winchester
    #71
    besírok komolyan :D tudtam bazdmeg 1es nem is szép és ott a korona a fején :DDDDDdd
    komolyan nevetséges az 1estől még Misik is szebb :S meg az összes többi aki ott van a 7be
    a győzelem most szép. közönség díj + zsűri
  • Dean Winchester
    #70
    tavaly Orsi nyert és sztem tök jogtalanul hiszen nem szép nő.
    ebből kiindulva tuti dobogón lesz az 1es és 7es versenyző aki nálam a 6.7.helyre férne be.

    Dobó Ágnes és Misik Renáta csak nekem tünik hasonlónak?

    no megjöttek a tavalyiak :D egyértelműen Budai Zsuzsa a legjobb hármuk közül.
  • Dean Winchester
    #69
    majdnem egyezett a véleményem a zsűriével.
    2 hiba
    1 és 7 es bejutott míg az én favom a 16 és 6 os versenyző kiesett!


    mi tennél ha megnyernéd a lottó 5öst :D
    válasz: űrutazás.
    fogadni merek itt mindenki azt várta,hogy jótékony célra is fordítaná egy részét :D


  • Dean Winchester
    #68
    a zsűri 7 személyt kiemell.
    én a 21ből 6 ot találtam akire voksolni tudtam.
    +2 volt aki estélyiben pontozásra méltó volt.
    szóval igy néz ki.
    3-6-10-15-16-18-21 + 2az 7-11
    a legcsúnyább sztem az orosz :S
    tök férfias meg sovány is.
    mellé mehet a Pásztor Krisztina aki szintén férfias állazattal rendelkezik :D


    am vki nem vágja,hogy mi a címe annak amit énekelt a Fecó&Bebe?
  • MrSpock
    #67
    Félszemel nézem de nemtudom szerintem 300m-es körzetben is találnék pár szebb lányt itt a lakótelepen,mint némelyik itt. Sok a smink rajtuk nagyon dúrva,és nemértem ha már bikini akkor miért kell takargatni fátyollal..nehogy lehessen látni kinek narancsbőrös a feneke vagy mi?
  • Dean Winchester
    #66
    no majd megmondom kire mennyi pontot adtam és ki nyrt nálam.
  • LordVenom
    #65
    Gyerekek,ez a felhozatal siralmas...nagy szarban a magyar szépségipar. De az önkritikát tanítani kellene az biztos.
  • Dizson
    #64
    Van ez is.
  • Westyl
    #63
    kösz!
  • ATi0021
    #62
    Kelly Rowland - Work
  • Westyl
    #61
    ez a szám: http://youtube.com/watch?v=E4P9CNlWgM4
  • Westyl
    #60
    a bikinis rész alatti szám címét nem tudja valaki?:)
  • tommyg
    #59
    na elmentem, dugtunk
  • zoolee
    #58
    Jó bula: D
  • Danman
    #57
    Mittler Patrícia (fenetudjasorszámot) évfolyamtársam volt, csak tavaly lelépett egy ilyen modellbaromságra. tökjóba voltunk:R kiirigyel?:D
  • ATi0021
    #56
    Szerintem szinvonalt illetően az RTL az M1 alá ment. Komolyan szánalomas volt a Jáksó aztán a végén jön a Bebe meg a haverjai. Hát... nem nyűgöztek le. Akkor meg az a TV2nek való utalás is. Hogy mára már mindenki mentalista de XY igazi bűvész. Az egész mögött annyira ott volt hogy az Uri Geller show mennyire szánalmas és ... De a végén az a nyerő 5 csaj. Hát az lepett meg a legjobban. Komolyan mondom mikor a Stohl felkonferálta azt a Jázmin (asszem az a neve), hogy Ő szerepelt az Underworldbe, meg ilyen olyan vámpír csaj volt. Na mondom ez tuti nyer. Hát igazam is lett. De a leginkább az irritál az egészbe hogy MAGYAR (!!!!) szépségnek külföldieket választottak. Nem hiszem el, hogy nem volt a Tunézia meg Portugál meg Török stb csajoknál szebb MAGYAR. Akkor még egy valamit. A beszédüknél amikor egy alapítványt kellett megnevezni, hogy kit, mit támogatnának. Volt olyan aki elmondta hogy van nekem ez az, ezt szeretem meg azt, tesók, szülők, nyaralás, portugál török kalandok, underword, de egy alapítványt nem mondott. Hát gratulálok. Sikeresen értelmezte a feladatott. Magyar érettségin a feladat helytelen értelemezése esetén kapásból max 7-8 pontot kapsz. Ami ugye bukta. Hát grat az RTLnek. Nekem ez a véleményem.
  • Falconer
    #55
    Alapvetően ott volt elszúrva az egész, hogy iszonyu csajok voltak, beleértve a nyertest is. Fél óra alatt mutatok a városban egy tucat olyan csajt, aki smink nélkül is jobban néz ki mint ezek igy kicicomázva. Szóval szerintem szánalmas volt. A kis szőke egész helyes volt szerintem, de ö sem volt egy bombázó...
    Innentől kezdve meg ugy hülyéskedik Jáksó ahogy akar.
  • trogerzsiger
    #54
    Elég szinvonaltalan volt, én úgy gondolom hogy ez egy igenis komoly verseny, amihez nem egy kis "hónomalácsapom" Bucika meg egy Jáksó kell.
    Eléggé gáz volt amikor a Jáksó bent volt az hölgyek öltözőjében.. ráadásul amit előtte bemondott a Stohl.. áá plusz az sms.. ott kampányoltak hogy küldjenek sok smst.. azt hiszem m1-en adták le mindig ezt, és ott nem volt semmi bűvészanyám meg egyebek, de ha ez kell a népnek...
  • Westyl
    #53
    nem mernél elmenni hozzá és megkérdezni hogy dugtok-e, mi?
  • mama2
    #52
    Kimerném, de nem teszem. Mert éneklek(Titanicot)
  • tommyg
    #51
    nemmered kiverni rá
  • mama2
    #50
  • mama2
    #49
  • John Cena
    #48
    12 szavaztam volna asszem ő volt a szőke nyert 1 koronát de az fingom nicns meik:D mega 6-os az a hosszú arcú tecett nekem:D
  • fanka93
    #47
    nem láttam tegnap az adást,de ezt a csajt enyhén megdugnám
  • Csabesz6
    #46
    Egyik barátom nővére:)Ismerem, én is dunaalmási vagyok.
  • wordsworth
    #45
    Legjobban azt a kicsi zöldruhásat tuktam volna. a 19 éves jogászt vagy miszar
  • Falconer
    #44
    Az jó volt, aki a beszéd végén megakadt, és elkezdett röhögcsélni saját magán :D
  • Falconer
    #43
    Én azt a részt spec nem láttam, de a weblapon lévö képeken alig van melle. Lehet, h PS downgrade :)

  • Dougie
    #42
    azért az tényleg vicc volt, hogy kb. három értelmes mondatot nem tudott elmondani az 5 "legjobb" - végig érződött, hogy betanult szöveget mondtak, és volt olyan, hogy mondat közepén megakadt és nem tudja befejezni, hogy értelmes legyen... úgy kellett nekik súgni - ráadásul folyamatosan lefelé nézegettek segítségért
    aztán kettő ki is hagyta, hogy milyen jótékony szervezetet választott, egy meg amikor befejezte a mondókáját ott állt csak mint a f@sz, aztán nagy nehezen kinyögte, hogy köszönöm, közbe meg már a másik jött...

    szabályosan lépkedni még megtanították őket, de beszélni... (oké, biztos zavarban voltak meg minden, de akkor is)
  • Pipör
    #41
    jóféle zenék voltak alattuk!!
  • mama2
    #40
    Azt én is észrevettemxD. Mindig lefelé tekingettek:P. Gondolom súgó gép volt ott.
  • kék
    #39
    Nekem a 11-es, Bencsik Emerencia volt a kedvencem. Sajnos, az estéji ruháját elrontották. Az egyik legjobb melle volt a mezőnyben (talán csak a szilikonosé volt jobb), de a zöld ruha leszorította. Nem volt rendesen felsliccelve, így a lába sem látszott, és teljesen zárt volt a testén is. Nem tudom, ki választotta ki a lányoknak a ruháját, de aki ráadta, az 1 barom, aki semmit nem ért a munkájához. Esetleg direkt estette ki szegényt. A bikinis felvonuláson látszott, hogy az egyik legszebb testű lány.
  • M@TriX
    #38
    talán érdemes lenne megnéznetek pl a kókuszban mutatták őket smink nélkül... szóval ennyi munkával szinte mindnekiből tudtak volna Királynőt kreálni.

    én csak fél füllel néztem, bár az már elég is volt, hogy az RTL kaparintottam meg, ki gondolta volna, hogy Stohl Bucinkat nyomják be ebbe is.. nah mind1.
  • Dodibá
    #37
    nekem az utolsó 5 közül a rózsaszínruhás Krisztina nevű csajszi teccett a legjobban.:)
    de azért röhelyes h. egyik sem tud beszélni... meg hogy bemagolták a szöveget.. xD
  • mama2
    #36
    Én is néztem. frankó volt. Nekem is a tanár tetszett a legjobban. Nikolettnek hívták mint az én tanárom, és ő is történelem szakos mint az enyémxD.
    Micsoda irónia. Amúgy a bejutott 5 lány közül nekem a szőke tetszett a legjobban.
  • Westyl
    #35
    Nekem az a 24éves tanár tetszett a legjobban :)
  • Westyl
    #34
    Itt keresd(még nem linkelhetek, újregisztrált vagyok):

    http://www.kiralyno.hu/