29
  • Turdus
    #29
    Szerintem inkább az FF3-at kellene megcsinálniuk rendesen, semmint már megint egy újba belekezdeni... Ugyanebbe bukott bele a Microsoft is, nem tudom, miért hiszik, nekik menni fog? Én visszasírom az 1.5-ös FF-et, eddig az volt a legjobb. Fele ennyit tudott, de AZT JÓL. Teszteltem a 3-as Linuxon és MacOSX-en is, nekem mindkettőn fagyott (főleg flashes oldalaknál), nem eléggé testreszabható, és Linuxon kifejezetten randa, mint a bűn. Remélem kiadnak valami értelmes skint előbb utóbb, mert az alap Tango gáz. Egy két új hasznos menüpont tetszik, érezhetően gyorsabban indul, de itt vége is a jó dolgoknak: a webfejlesztéshez szükséges pluginok 100% (értsd: MIND) el se indul. Se Console2, se Resizer, se DOM inspector, se validator :-( és bizony a html értelmezéssel is akadnak gondok (a flash még mindig nem kezeli a z-indexet pl).
  • Csaba42
    #28
    Nálam sem fagy ki. SP1-es a Vista?
  • bvalek2
    #27
    Nem gondoltam hogy egyesek ennyire be fognak indulni az #1-es képtől
  • archkoven
    #26
    Amióta kijött a hármas verzió én valami eszméletlen boldog vagyok. Nem netezek, hanem FIREFOXOZOK!
    Sokszor be sem hozok rajta veboldalakat, csak úgy önmagában gyönyörködöm a szépségében. Maszturbálok a tűzrókára.
  • sylas
    #25
    utóbbi időben olyat csinál a frefoxom hogy ha pl vmt elkezdek letölteni akkor kéne jelezni a letötő panelen hogy mit töltök de elősem jö naz ablak hogy töltenék vmit
    a másik meg ha pl képet akarok letölteni kép mentése stb akkor nem tölti le csak akkor ha 1 kiegészítő(down them all)all töltöm le
  • Axon
    #24
    Savanyú a szőlő? :-)
  • arty
    #23
    ie7 cuccait miért nem tudták beletenni az ie6-ba?

    csatlakozom a rajtad röhögőkhöz ...
  • kicsibicska
    #22
    RC1-em van, SP3-on, és nem fagy ki a FF azon az oldalon.
  • eto demerzel
    #21
    kiprobaltam. nalam nm fagy ki az oldal. ff 3 rc1 mac os x 10.5.2 alatt.
  • Dj Faustus #20
    Firefox 3.0 rc1 Windows XP SP3 alatt az előbb említett oldalon tényleg meghal - az egészet valamilyen Javascript kód okozhatja, ugyanis:
    * A Windows a js3250.dll-re (ami a Javascript modulja a Firefoxnak) hivatkozik
    * Ha letiltjuk a böngészőben a Javascript használatát az oldal működik
    Bugreport hamarosan megy a fejlesztőknek...
  • Balumann
    #19
    Nekem ugyan az a verzió, mégsem fagy ki azon az oldalon. Nem mondom h nemfagyott még le, de nagyon ritka.
  • rigidus
    #18
    > Nekem a 3-as RC1-es verzió teljesen kifagy Vistán a Beyond Good & Evil oldalán

    Bugreport volt?
  • djw
    #17
    olyan ez, mint a "tiszta energia" ... a tervek megvannak ugy 1500 evre elore, csak meg kell valositani. az sajnos lassabban megy mint a tervezes. ez van.
  • uberalles
    #16
    eddig elég sokat teszteltem , linuxon windowson és különböző hardvereken, írtam bug reportokat stb.. és ezidáig két verzió tűnt ki stabilitás és minden egyéb szempontból én ezeket javaslom: 1.5.0.12 és a 2.0.0.12
  • birdo #15
    kifagy-kifagy....
    Na de az explorer azért sürübben dobál...na ki.ha nem FF-t használnák vistán.
  • Adenoma
    #14
    vedd úgy, hogy én is körbe-röhögtelek
  • FoodLFG
    #13
    Nekem a 3-as RC1-es verzió teljesen kifagy Vistán a Beyond Good & Evil oldalán :/
    beyondgoodevil.com
  • DjDano
    #12
    A 3-mas verzió eszméletlenül nagyot üt, mocskosul tetszik
  • bertino
    #11
    béna vagy, ezért fagy ki.
  • dawinD
    #10
    na eza 3-as most stabilan megy..
  • dawinD
    #9
    4 ???
    előbb a 2.0.0.14et kéne megoldani h ne fagyjon ki állandóan ..
  • Csaba42
    #8
    LOL, és mégis kerek a világ!
  • Drawain
    #7
    Milyen szöveg már ez, hogy FF-ot csak a kockák használnak, már megbocsáss... Semmi bajom nem lenne az IEvel Microsoft ide vagy oda, ha nem kellene minden egyes weboldal után napokat azzal tökölni, hogy az IEben is működjön. Iszonyatosan sok baja van még mindig, hiába van 7es változat...
    Nem azt mondom, hogy FF-et használjon az ember, csak azt, hogy ne IE-t! Ez a szerencsétlen program még a saját verziói között sem kompatibilis... Ott van az Opera és a Safari is mint alternatíva, ha vkinek baja van az FFel.

    A másik meg, hogy miért nem rakták be az említett dolgokat a 3as változatba? Nevetséges, hogy ez kérdés... Minden program esetén jönnek újítások, fejlesztések, amit ha mindig beleraknának egy adott release-be és kitesztelnék, hogy ne legyen bugos, lassú, instabil, akkor sosem jelenne meg. Ezért vannak különböző verziók... És, hogy köröket verne verziószámban másra? Ha jól tudom az Opera 9.xx-nél, az IE lassan 8nál, a Safari 3.xx-nél jár. Ehhez képest az FF 3.xx nem olyan nagy...

    Egyébként csak ezeket a dolgokat akartam tisztázni, én nem igazán szeretem, attól függetlenül, hogy használom, mert lassabb mint a Safari és az Opera és zabálja a memóriát, - a beta5 meg instabil volt sok webhelyen (RC1-et még nem láttam). Ellenben: Firebug :)
  • Gerygrey
    #6
    Én meg weboldalkészítőként és átlag otthoni felhasználóként egyaránt hadd csatlakozzak :)

    (számomra az utóbbin a lényeg, speciel a Firefox pont nem az a dolog, ami a kockák bütykölgetős játékszere, mint pl a Linux)
  • NullZ3r0
    #5
    Talán azért mert még nincsenek eléggé tesztelve?! Talán azért mert még instabilak?

    Ravkin: tehát szerinted a magyar internetfelhasználók majdnem fele kocka. Mondj egy dolgot, amiben az explorer jobb. Én pl tudok: több vírus érhető el rá...
  • assdf
    #4
    "Sminkelése és puccolása egy olyan szarnak amit csak a lenagyobb kockák használnak , mert az ie így meg úgy, na jó hagyjuk.."

    Mint informatikus engedtessd meg hogy körberöhögjelek eme mondat hallatán...
  • Reg5
    #3
    Verziószámban lassan lekörözi az OperátMiért nem lehet ezeket az újításokat beépíteni a FF3-ba?
  • Ravkin
    #2
    pff, most nem mindegy, hogy milyen verziószámú ? Ha van újítás vagy hibajavítás, miért nem tudják beletenni a 3 ba ? Ez nem egy játék aminek évente megjelenik egy-egy új verziója. Akkor meg mire jó ? Sminkelése és puccolása egy olyan szarnak amit csak a lenagyobb kockák használnak , mert az ie így meg úgy, na jó hagyjuk....
  • bvalek2
    #1