86
stílus és elegancia
  • fsgh
    #6
    Zara?:DDd

    Nekem onnan van:P (igaz érettségihez...)
  • Nexxuss
    #5
    a lényeg, hogy a Griff-be NE! Vettem egy antracit kék Paolo Sarto öltönyt. Nyár végén. 95-ről volt letolva 60-ra. Elmentem benne valahova, a nadrágjából kiment az él majdnem. Meleg volt, levettem a zakót, és a karomra terítettem, mikor levettem, össze ugrott anyag a kis nedvességtől :) SZÓVAL GRIFFBE NE :) Blombergs mondjuk.
  • Reyes
    #4
    Na ezt nem tudtam pölö.
  • Nexxuss
    #3
    valamennyivel jobb anyag? 160-as szövésü öltönynyel azt csinálsz amit akarsz, mert sosem gyűrődik össze. Elég gány, mikor valaki feszít öltönybe és tiszta csík a háta mert kicsit beleizzadt és össze van gyűrődve. :_)
  • Reyes
    #2
    Én nem értem, hogy mi a különbség az 50k, meg a 800k forintos öltöny között a presztízsen, meg a valamivel jobb anyagon kívül... De ha már felső vezető az ember, akkor csak nem járhat az 50k forintosban:)
  • Ronny
    #1
    csodálkozom, hogy nem volt még ilyen téma. Eddig én sem igazán foglalkoztam vele , nem volt fontos a munkámhoz és csak alkalmanként hordtam, de most ez meg fog változni. Fogalmam sincs a márkák presztizséről és, hogy a különböző árszinteken mit érdemes venni. Persze bemehetnék egy üzletbe is érdeklődni, amit pénteken meg is fogok tenni:)