86
stílus és elegancia
  • John Cena
    #46
    Eredeti Armani öltönyök:) 100.000 van aleg olcsóbb ha jól tudom és szerintem azt csak zacskóba adják blokk nélkül:P
  • Taranov
    #45
    Nekem is tetszik az öltöny, de csak akkor, ha az ember nem a munkája miatt kell, hogy felvegye, hanem azért, mert szereti és ez tetszik neki-
  • Bucser
    #44
    Pedig ha egyszer egy jó minőségű öltönyt vesz az ember ami jó méretben és szabásban is valamint anyagában akkor könnyű hozzászokni.
  • Sanyix
    #43
    Én csináltattam mind2 öltönyömet, nem utálok benne járni mert kényelmes, és mert rohadt jól áll :P
  • Cuchulainn
    #42
    Rettentően rühellem az öltönyt, pedig csak vizsgákra veszem fel (nameg temetés esküvő stb.) de így is bőven sok...
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Azt ócsóér megcsinálják már neked. :D
  • CattiBrie
    #40


  • V43 1105
    #39
    Fejed elnefelejtsd leborotválni, és a vonalkód sem maradhat le a tarkóról ..
  • bens
    #38
    úgy látom itt csak én útálom az öltönyt :)
  • OrioN the S
    #37
    Nekem HITMAN oltonye tetszett meg :) Vettem is olyasmit. fekete oltony ,feher ing, piros nyakkendo. Eddig csak egyszer volt rajtam ,de remelem eljon az ido amikor sokat kell hordanom :) Szeretem az oltonyoket.
  • Roger6
    #36
    És olcsó ár!
  • arankamama
    #35
    józsefvárosi piac - széles választék
  • Bucser
    #34
    Igazából nem kell annyira utánanézni. Ha konfekciót szeretnél akkor elmész valamely öltönyházba ott próba, hogy a méretet megtaláld és a szabást amit kényelmesnek találsz, a konfi öltönyhöz keresel anyagot ami nem irritálja a bőröd (egész napos munkához elengedhetetlen) és nem is megy szét a rendszeres tísztíttatástól valamint nap végén nem úgy áll rajtad mint egy szemeteszsák.

    Hála az égnek nekem nem kell egész nap az öltöny csak a nadrág + meetinghez a zakó. De néha a halál faszára kívánom:D
  • DanielT
    #33
    Kissé túlmiszitifikálod a dolgot. Főleg a Hugo öltönyt. Pláne ebben az árkategóriában.

  • VRSDM
    #32
    hol itt a gond?
  • Arcor
    #31
    Épp most láttam a tv-ben 15.000 Ft-os kartoncipőt
  • Ronny
    #30
    *egyelőre
  • Ronny
    #29
    látom ez is olyan lesz, mint az oraválasztás. Az ember előtte hónapokig csak a forumokat nyálazza, annyi féle van:) A hugo egyenlőre egy elég biztos választásnak tűnik ebben a 120 körüli kategóriában.
  • Ronny
    #28
    rögtön varratni?:)
  • CattiBrie
    #27
    Öltönyös férfi
  • VRSDM
    #26
    ezüstösen csillogó sűrű halszálkás szürke öltönyt de varratnék magamnak... istenem, fehér teniszcipővel. istenem. :]
  • erx13
    #25
    én varrattam magamnak az öltönyömet, de édesapám a hugo bossra esköszik... már vett egypárat náluk...
  • DanielT
    #24
    Ja, a gnóm alakot természetesen nem rád értettem és nem is negatívan. Félreérthető voltam.
  • DanielT
    #23
    Bármit is mondasz ez így ebben a formában nem igaz.

    Ugyanis:

    -Kurvára nem mindegy ki csinálja.
    -Méginkább nem mindegy milyen gnóm alakod van.
    -Pláne nem mindegy, hogy az a konfekció honnan van.

    Nekem több konfekció van, úgy állnak rajtam mintha rám öntötték volna. Persze nem árt a modellalkat
  • Sturm44
    #22
    Bármit is mondtok, a csináltatott öltönyt nem éri utol semmi. Van kettő olyanom. Egészen jó érzés kilépni a konfekció zónából.
  • DanielT
    #21
    Gyermek konfekció :DDD
  • Carlos HUN
    #20
    jah és nemis a használt ruha boltban mielöt valaki itt tulr értene versace meg hugo boss öltönyökhöz :D
  • Carlos HUN
    #19
    hát biztos hogy nem lehet hamis ha olyan helyen vásárol az ember
    én pl nem akinai piacon vetem hanme boltban ennyi :D
  • Esrohnoil
    #18
    Attól még adhatják drágán h. hamis. :)
    Léteznek hamisítványok, amik drágábbak az eredetinél... Nem feltétlen öltönyre gondolok.
    Egyébként én már megvettem az esküvőmre valót. :)
  • Carlos HUN
    #17
    Figy ha mindenapra veszed csak akkor kell drágát venni én mindenap hordom és ezért fontos jo anyagu legyen birja kiképzést :D
  • Ronny
    #16
    láttam armanit is 160-ért. Én úgy tudtam ezek bőven 200 felett vannak.
  • Carlos HUN
    #15
    meg a versacet azt rendeltem is és 20% kedvezmény is volt rá pluszban
  • Carlos HUN
    #14
    egy kamu versace nem kerülne 160 ezer forinba

  • Taranov
    #13
    És ez igazi Versace ennyiért?
  • Carlos HUN
    #12
    ha minőséget akrsz hugos boss 120 ért
    meg versace 160 én is öket hordom
  • Ronny
    #11
    griff eszembe sem jutott volna:) Szerintem nem itthon veszem őket, szóval a Hugo nyugati árszintje lenne a maximum, de ennyiért jobbat is lehet kapni, nemde?
  • DanielT
    #10
    Egyébként pont ma kísérleteztem (3 órás meeting, szórakoztatnom kellett magam valamivel) hogy ha keresztbeteszem a lábam és sokáig úgy tartom, sőt szorítom, akkor mennyire sínyli meg az éle a nadrágnak :D Örömmel konstatáltam, hogy tökéletes állapotban túlélte :DD

  • Ronny
    #9
    nem kell ahhoz felősvezetőnek lenni, hogy az ember rosszul érezze magát alsókategóriás öltönyben.
  • DanielT
    #8
    Öltönyház. Jó áron jó minőség, több mint 10 öltönyömet vettem onnan. Kifogástalan volt mindig.
  • fanka93
    #7
    nekem eddig 2 öltönyöm volt,egy fehér még 3 éve ballagásomhoz,1 meg évnyitómhoz(fekete)