86
stílus és elegancia
  • pudváspipacs
    #86
    mindig vannak magasabb árú dolgok is, de hát azok meg még drágábbak rendes áron, nyilván jól is kell időzíteni, hogy a tutti darabokat megszerezze az ember
  • laserdawn
    #85
    Tényleg van egy-két jó ruhadarab itt, de nem tudom megéri e le menni oda és nem kapkodták e már el az összeset. Azért egy kettőnek még ígyis elég magas az ára. :)
  • pudváspipacs
    #84
    a Laser itt egy link ez neked való dolgokat mutat, na meg nekem, mert én sem vagyok a Demján gyereke... :)

    http://premieroutlets.hu/cikk/legy_trendi_es_elegans_vagy_sportos_olcsobban?utm_source=buzz&utm_medium=buzz&utm_campaign=winter

    ha itt nem találsz cipőt vagy akármit olcsón és úgy hogy az még jó is legyen akkor sehol :D
  • laserdawn
    #83
    inkább arról van szó, hogy ha tudod hogy 10000 a cipő akkor elmész érte, és nem az egész várost járod be, persze ha Te vagy a Demján gyereke akkor nem biztos, hogy érdekelnek az akciók :D én sajnos nem vagyok az övé, így muszáj akciókat nézni
  • jezjezjez
    #82
    Igen, de azért mégis jobb, venni 10 ezerért egy lárazott Puma cipőt, mint valami noname kínait.
  • printsreen
    #81
    hát igen attól még h rávan írva h akciós az még semmit nem jelent...
  • jancso22
    #80
    Engem mondjuk sosem érdekel ha valami akciós, kizárólag az árat nézem, ha számomra jó, tőlem lehet az eredeti ár 200%-án is:)
  • printsreen
    #79
    inkább olyan mintha mindenhol lenne :D:D:D
  • jancso22
    #78
    Karácsonykor mindenhol akció van, csalogatni kell a népet, bár ha mindenhol akció van, olyan mintha nem is lenne sehol :D
  • jezjezjez
    #77
    Most karácsonykor is lesznek extra akciók, ki kéne nézni
  • alexalex
    #76
    na meglesem, köszi!
  • hajbilajbi
    #75
    Hát a nagybátyámnak már van egy ilyen öltönye és elég jól bírja. Itt van minden info erről a helyről a honlapjukon. Van kép is asszem az öltönyről, a kiemelt ajánlatok fül alatt.
    http://www.premieroutletscenter.hu/cikk/vasarlasi_maraton_februar_12

    Ja igen és február másodikán meg ilyen esti vásárlós akció lesz náluk, amikor még olcsóbb minden. Lesz ami 90%-os kedvezménnyel:D
  • alexalex
    #74
    Nem nagyon ismerem ezt a márkát...Ez jónak számít? És amúgy merre van ez a Premier Outlet Center?
  • hajbilajbi
    #73
    Hello

    Hát ha a használt öltöny is jó, akkor vannak ilyen bizományik a városban sokfelé...de nem tudom, öltönyt ritkán vesz az ember és akkor adnék rá.
    A Premier Outlet Centerben lesz most egy akció, ahol nagyon komoly kedvezmények vannak. Egy Philipp Sorano-t láttam zegnából 30-ért. Az szerintem elég pofás ár.
  • alexalex
    #72
    Sziasztok!
    A páromat szeretném meglepni egy öltönnyel Valentin-nap alkalmából (olyan jól áll rajta az öltöny:P), és kérdezném, hogy milyen helyeket tudtok ajánlani, ahol viszonylag olcsón, jó minőségű öltönyt tudnék neki venni?
    Válaszokat előre is köszi!
  • Felior
    #71
    Nekem munkába kellett egy elegáns öltönyt vásárolnom persze megfizethető áron, szóval egy olasz karcsúsított mellé tettem le a voksom. Nagyon fess vagyok benne :) Nem gyűrődik, és több tisztítás után is formatartó.
    itt vettem:
    Kisznyér Co. Öltöny | Cipő | Webshop
    és ezt választottam:
    öltöny
  • Nexxuss
    #70
    160 a minimum :) Persze minél sűrűbben szőtt annál jobb.
  • Ronny
    #69
    Kiváncsiságból megnéztem a Ralph Lauren Black Label vonalát és szerintem marha jól néznek ki.
  • Ronny
    #68
    Any reason to use super 220's?

    Ezt most találtam. Nem igazán ajánlják a 160-as öltönyöket munkára.
  • Nexxuss
    #67
    SZVSZ a MARKS&SPENCER nem nagyon fiataloknak való szerintem. Azok az öltönyök meg zakók elég trottyosak. Ellenben nagyon szupi ingeik meg nyakkendőik vannak.
  • PeeTeR
    #66
    nem vagytok normalisak :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • MerlinW
    #65
    Ha kevés a pénz, "jómunkás" azaz napi használatra vehetsz olcsóbbat, nem olyan gáz ha leöntöd kávéval. Alkalmi öltönynek tudom ajánlani a Kristóf ill Marks&Spencer boltokat, ahol 80-120 körül már igen kellemes darabokat kapsz.

    A lényeg, hogy az öltönyboltokban akármit is mondanak, ingyen és bérmentve rád kell, hogy szabják, amennyiben kéred.
  • Taranov
    #64
    Hát ez csak azon múlik, hogy mennyi pénzed van.
    Én is drágállom, de ha 5× ennyit tudnék rászánni, mint most, akkor azért nagyon is megfelelne a GAS zakó 140-ért :)
  • Saloom
    #63
    azt illik eltakarni egy bukoksisakkal de a motorosok nem jönnek be :))
  • Ronny
    #62
    és a Bruce Willis féle halánték?:)
  • Ronny
    #61
    mennyivel jobb is lenne a póló+rövidnadrág páros:)

  • Ronny
    #60
    nyilván a hónapok csak vicc volt, de sosem ugrom bele csak úgy a vásárlásba, mert utána mindig az jön, hogy "talán mégsem ezt kellett volna". Furcsának találom, hogy gyakorlatilag nulla info van a neten ebben a témában. Hugot egyáltalán nem erőltetem, esetleg valami jobb ebben a kategóriában?
  • Saloom
    #59
    pl mert melohelyen kötelezö? ;)
  • Sir Quno Jedi
    #58
    Ha valaki meg nem jó pasi, minek fényez... :(
  • Nexxuss
    #57
    Hát a GAS-be ismét nem mennék bele, mert azaz ami nem éri meg szerintem az árát....
  • Nexxuss
    #56
    ezzel az a baj, hogy ennek a fele tuti kamu. VAgy ha nem is kamu, mert már ellenőrzik őket, akkor ezer éves modellek. Jó persze egy jó öltöny sosem megy ki a divatból. Na de 150-es szövésű Armani öltöny? 160-ért? Azért az elég vicces, mivel jobb sorsú országokban alap hogy 160-as szövésűek ennyi pénzért. Itthon a nagy márkák nagy része szemfényvesztés csak sajna, mert a magyar ember hülye és megveszi a drága cuccot.
    Pl.: megy ez a kurva nagy RETRO mánia. Mindenki mert Retro-retro. Kimész olaszba, vagy a franciákhoz, oszt néznek, hogy Te most tulképp miben feszítesz?:D
  • Nexxuss
    #55
    Báázz. Pörög ez a Topic. Örömmel látom, hogy DanielT itt is szívja a levegőt. Ehh :)
    Keresztbe tett láb? Erről a South park jut eszembe: "maga buzi?"
    és lóbáltad is hozzá.

    Hát jah király ha konfekció méretű az ember. Emléxen nagyon anno még gimiben igen balfék osztályfőnököm volt. Elvitt minket egy szar szabóhoz. AZtán haverral megbeszéltük, hogy ez nekünk nem kell, oszt felgyüttünk Pestre. BEmentünk a Blombergsbe és az első öltöny amit felvettünk jó lett.

    Alap, hogy öltöny és öltöny között is baromi nagy különbség van. Még ha az anyaga ugyanaz, és a mérete is, meg a fazonja is, akkor is teljesen más lehet.
  • mate317
    #54
    Hogy jön ez ide?:D
  • arankamama
    #53
    józsefvárosi piac - itt 20ért kapsz hamis armani öltönyt
  • mate317
    #52
    armaniszalon.hu --->> itt 160ért vannak eredeti Armani öltönyök
  • Saloom
    #51
    hü egy jo pasi öltönyben nagyon bejön :) jobb mint mondjuk az egyenruha :) bár a pilotákat is nagyon csipem :) kis zsorzs kluunis öszülő halántékkal :P
  • bens
    #50
    megézném milyen fejet vágnál ha lelocsonám véletlen tintával :)
  • Akos 001
    #49
    harrodsban legdrágább armani zakó 890font volt...szal egy öltöny valahogy ott jár... :P
  • John Cena
    #48
    csak montam egy összeget de Drágák úgy tudom nagyon
  • Taranov
    #47
    Nem tudom elképzelni, hogy van 100-200k-s Armani öltöny eredeti, amikor mondjuk egy szimpla GAS zakó, ami mondjuk farmerhez jó csak, 100-140 ezerbe kerül.
    Szerintem az Armani/Versace öltöny 500-tól kezdődik, de ez csak az én elképzelésem.