10
  • ziipp
    #10
    Nekem is bejött. Üde színfolt volt a magyar közönségfilmek Kern-Hernádi-Udvaros csapat belterjes munkái után. Nagyon ügyelnek a nevekre (vagy csak a cikk ilyen szar?), de ez még nem garancia semmire. Remélem nem rontják el. A táncos jelenetek meg belefér kategória - ki bánja, ha lát pár jó nőt mozogni a placcon? :b
  • Mister
    #9
    láttam, és tetszett is
    csak azt nem értem, miért azt a vonalat erőltetik?
  • god25
    #8
    Várhatóan nagy sikere lesz, mint minden folytatásnak nálunk. (Még a rajzfilmek is bebuknak itthon, ezt is el kell b@xni?!)
  • NSC
    #7
    mister!ha láttad a filmet,akkor tudod hogy abban is voltak táncos jelenetek,mégsem mondanám "táncos filmnek"
  • loky
    #6
    Hat hét???
    Nha az olyan is lesz :(
  • Mister
    #5
    mert?
    miért kell zenés táncos filmet csinálni belőle?
  • xen
    #4
    Hát, nekem tetszett a film. Nem szeretem az amerikai erőltetett alpári poénokat. Bár ebben is akadt néhány, de az összkép akkor is valahogy más volt. Nekem az egyik kedvenc magyar filmem.
  • Loverman
    #3
    pf
    mister hozzászólás
    gagyi
  • ntom
    #2
    Nem hiába buknak annyit a második részek: nem abból kellene kiindulni, hogy hányan látták az elsőt, hanem hogy hány embernek tetszett...
    A létszám max. a marketinget minősíti: tele vannak a mozik kasszasikerekkel, melyek pontozását aztán meg lehet nézni az imdb-n. Buknak is a második részek aztán rendesen.
  • Mister
    #1
    pf
    táncos jelenetek
    gagyi