404
The Original Adventures
  • Carlos HUN
    #21
    Nah x360ra már kintvan!
  • Menő
    #20
    Igen
  • trogerzsiger
    #19
    Na majd megnézem én is. Ezt is végig lehet úgy vinni ketten mint a lego star warst?
  • Waczkor
    #18
    Mivel más normális ilyen témájú játék nem jön ki,így szerintem bőven beleférnek.Rendes Star Warsos játék nem nagyon van/volt,főleg ilyen hogy keresztül lehetett menni az összes rész főbb eseményein.

    Nekem 21 évesen is szórakoztató az fps hentelés,autóversenyzés után egy kis ilyen szintű játékos gém:)

    Mellesleg a pc-m már úgyis csak erre,a CoD 4 multira,meg CS S-re használom.Azért ezt nem veszem meg boxra,főleg hogy annyi jó gém van kilátásban hogy ihaj.
  • kemszi2
    #17
    jó kis könnyed játék:)
  • Carlos HUN
    #16
    áh ez hatalmas game első lego játékom de iszonyuan bejön hihetetlen jol megvan csinálva eszméletlen jobban leköt mint egy fps
  • DJ Skyline
    #15
    valószínű nem a 18+ korosztály a célközönség, a 8 éves öcsémet meg marhára nem fogja érdekelni hogy ez hányadik LEGO rész, hanem örül neki, játszik, poénos, nem erőszakos. :) kb hetente kérdezi hogy mikor jön ki az Indiana Jones. látta a lego.com-on hogy lesz, de csak annyi volt akkor még, hogy 2008 nyár. és mindíg kérdezi mennyit kell még aludni nyárig és szerintem még mindíg több értelme van egy x+1-dik LEGO játéknak, mint egy x+1-dik NFS-nek.

    hmark, lehet leírtam az első kommentben, fusd át még1x :)
  • hmark02
    #14
    Hellöo nem tudja valaki a megjelenés pontos dátumát mert nem bírom ki meg van az összes rész DVD-n
  • UnknownAsshole
    #13
    pár*
  • UnknownAsshole
    #12
    bár bőrt még lehúznak erről a lego cuccról..
  • offkorz
    #11
    letöltöttem 2gb nemvolt elég neki telepítéshez loál.na mondom anyád.jelenleg nincs több helyem ez most kimaram :-|
  • Waczkor
    #10
    Szerintem is nagyon nagy gém lesz:)Demón szétröhögtem magam,mikor a kis szobrocska egy másik sorozat szereplőjét ábrázolta:D

    Star Warsok is jók voltak,ez is jó lesz.
  • offkorz
    #9
    megnézemmár,bár a batman jobban érdekel majd
  • trogerzsiger
    #8
    ez nem őgy volt hogy év végén jön ki?
  • Evin
    #7
    Szerintem akinek tetszett a Lego SW, azok mind várják ezt is (meg majd a Batman-t is).
    Én várom. Egyetlen bosszantó dolog a demóban, hogy Gamepad-ot nem tudom beállítani. Mindenre be kell állítani gombot, különben nem menthető el. Csak nincs annyi gomb egy Gamepad-on sem! :(
  • spy803
    #6
    Év játéka!
  • kemszi2
    #5
    kipróbáltam a demót.rohadt jó XD
  • Wreck86
    #4
    nagyon jó! nézzétek meg a karaktereket,jól néznek ki:):)
  • Attelee
    #3
    Látom nem sokan várják ezt az igazán brilliáns játékot!
    Pedig az év egyik legjobban várt game számomra!
    Szóval akkor ide is leirom ha valakinek nem indul a Demo,az húzza ki a gamepadot,és ugy inditsa!
  • kemszi2
    #2
    lego részertől nem lehet jobb:)
  • DJ Skyline
    #1
    üdv
    először is tudom hogy van már ilyen topik a konzolos részben. szerintem elfér a topik, többeknek nem tetszett a konzolos részlegben, hogy a PC-s csapat oda irkálja a problémáit.
    a játékot a Traveller’s Tales fejleszti, kiadója pedig a LucasArts lesz. megjelenés Amerikában Június 3-án, Európában pedig Június 6-án, tehát nagyjából két hét múlva. PC-n kívül megjelenik még Nintendo DS-re, PS2-re, PS3-ra, PSP-re, Wii-re, Xbox360-ra. nemrég kijött a játék demója, amit letölthettek innen. pár kép itt, videók, még egy demo link pedig itt. a játék hivatalos oldala pedig itt található.