404
The Original Adventures
  • Gradravo
    #404
    hy all!
    most kezdtem el játszani és elakadtam 1 pályánál megmérgezték jonst az ellen anyagot meg is szereztem kiugrottunk az ablakon kocsival átmentünk a repülőhöz a repülőt össze is raktuk be is indult de nem történik semmi azt irkálja h semmisítsünk meg 1 ezüst ládát meg is van a láda de nem tudunk vele mit csinálni valaki tudna ebben segíteni?
  • grebber
    #403
    Hova teszi a mentéseket a game?
  • Burdi
    #402
    nekem az első pályán lenne gondom. 1iket nem találom ami adna 1 alkatrészt az űrhajóhoz vagy mihez. :/
    mikor elindítod, ott írja a pályákat vagy miket. nah ott a 2.sor utolsó ?-e nincs meg. nem tudom h meik az:/
    vki tudja? vagy érti ahogy magyaráztam?:D
  • lord3r
    #401
    nem adsz egy x-firet? hátha tudnál segíteni :$
  • lord3r
    #400
    ha arra gondolsz ami a víz mellett van, akkor az megvan, dárdás + egy nagyot ugró karakter is kell, am. van egy ilyen kis zöld platform az mire jó? esetleg más tipp hogy mi maradthatott el?
  • AtiRadish
    #399
    Balra oldalt, sztem azt nem talaltad meg... , legalabbis nekem azt volt a legnehezebb kiszurni, menj az ufoval, repulj ki balra, es dardas kari segitsegevel kell bejutni az extra palyara.
  • lord3r
    #398
    sziasztok, van olyan aki az lego indiana jones 2-ben végigvitte már valameik részt 100%-osra? nekem csak egyet sikerült mert a végén sose találok meg 1-2dolgot :( pl a kristály koponya 3.epizódban story megvan az összes karakter és jármű is megvan, de nicns meg az egyik pálya és nincs ötletem hogy hol lehet :(((
  • Tyupi0327
    #397
    Üdv srácok elindul a játék de csomó helyen csak szürkeség látható mi lehet a hiba valaki segítsen mert így elég élményromboló a játék
  • Wreck86
    #396
    Srácok!
    Aki játszik az " Lego Indiana Jones 2 The Adventure Continues"-zal
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    , melyik fajta "másolattal" ?:) (Rasor,Reload...)
  • kokojumb
    #395
    Hahli!

    A pályaszerkesztőhöz ért vaélaki? Hogyan lehet itt felszabadítani az összes elemet. Csak akkor van értelme az építősdinek.

    Köszi
  • xido
    #394
    Gyerekek ne már,hogy az egész világon csak én játszom ezzel a szarral és senki nem tud segíteni,mi az anyámat csináljak a Lelkek kútjában:)))
  • xido
    #393
    Valaki árulja el nekem mi az értelme az egy bólyával kevesebb,mint ahány hangyaboly pályának,mert agyfaszt kapok,hogy nem látok benne semmi logikát
  • xido
    #392
    basszus lehet nő kell oda,mert az nagyobbakat ugrik?
  • xido
    #391
    Az szép és jó...de a rohadvány kredit bigyókat hogy érem el?..egyáltalán,azok a fejem felett vannak,vagy a másik szerelvényen?..ezen múlik csak a part 1 100% és lövésem sincs,idegesítő:)
  • AtiRadish
    #390
    Sorrendbe el kell talalnod a celtablakat amik felugranak, kb 2 masodperced van h. eltalalj egyet, ha hibazol kezdi az elejerol.
  • xido
    #389
    ritkán szoktam,sőt soha,hiszen mindig megtalálom a megoldást a kommentekben,de mivel ez a játék pont rosszkor jelent meg,amikor mindenkit lefoglalnak sokkal régebb óta várt,nevesebb játékok...Kristálykoponya 1 rész vonatos minijáték...mi a trükk?..alaphelyzet,egyik vonaton a játékos,az egyik fegyveres karakter legyen..a másik vonaton céltáblák..klasszikus,felugrik az egyik,lődd,mire felugrik a másik..de mire a végére ér..kezdi elölről,pedig nem futok ki az időből szerintem...mi mást kéne még lőni?
  • balee4
    #388
    Carpathians- de reggelni kell rá.
  • wass12
    #387
    Tud valaki ajánlani egy torrentet, amin viszonylag gyors?
  • lybrahu
    #386
    Egyetértek, zseniális ez a kis játék!
  • balee4
    #385
    Nálam nem volt ilyen gond. (laptopon Ati videókarin tolom)
  • AtiRadish
    #384
    Amikor osszerakja a fia a motorbiciklit es elindulnak, jonne 1 atvezeto video de feszt kifagy =.=, kb 5x probaltam, ujabb drivert is tettem fel de nemsegit, remelem lesz hozza vmi javitas, mert sztem nem az en "keszulekemben" van a hiba.
  • balee4
    #383
    Na a Crystal skull elsõ részének sztori módját be is fejeztem, zselé jó lett, eddigi legjobb Lego game.
    Egy csomó új ötlettel feldobták. (hatalmas folyamatosan bővülő kezdőhelyszín, a sztorihoz nem kötődő pályák, a vásárlás is interaktívabb lett) És a pályák is nagyon jók, a poénok meg szokásosan nagyon ütnek.
  • balee4
    #382
    Én is azt hittem, vmi lehúzásszerűség lesz..., na majd délután bepróbálom én is.
  • xido
    #381
    Bazdmeg,amit ezek a srácok műveltek 2.rész címen...Azt hittem szimpla lehúzás,mint most az egybeépített Star Wars complete saga..és szépen a "kihagyott" pályákat lehet újra pöcögtetni...de nem..nagyon durva..az egész megvalósítása,ahogy majdnem free roam módon egybe rakták a pályarészeket,ahogy a megvásárolható cuccok és karakterek beépülnek a játékba és nem kizökkentve onnan el kell menni valami alap-bázisra..a textúrák,épületek,ötletek,megoldások...csillagos 5ös a srácoknak..
  • wass12
    #380
    Hamarosan jön a második rész.
    hivatalos oldal
    Nem csak a 4. rész lesz benne, hanem az első három is.
  • HerrKiss
    #379
    Tekintsétek tárgytalannak. Előbb írtam, mint olvastam :-(
  • HerrKiss
    #378
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem; hajtok a 100%-os végigjátszásra, de most elakadtam. Bedobtam minden ládán a piros postaládába, amit kell, mindenhol megvan a True Adventurer, és a 18 helyszínből 17-en 10/10 az Artifact. Egyet viszont nem találok.
    A Last Crusade részben, a Motorcycle Escape című pályán hiányzik egy. Képernyőfotót nem tudtam csinálni, de próbálom körülírni. A pálya vége felé, ahol a piros postaláda van (szélmalom, stb.). Van ott egy leszakadt híd, mellette két valami, amit ha szétverek vagy szétlövök, a darajbaiból építek a hídhoz egy szerkentyűt, amivel fel tudom emelni / kijavítani a hidat. Ha átmegyek a hídon, a híd bal oldalán ott mutatja az Artifact detector a zöld nyilacskával, hogy ott lenne a hiányzó cucc, de nincs ott, és nem tudom mit kellene tennem, hogy megjelenjen. Kérlek segítsetek!
    Ha ez megvan, akkor a hiányzó kb. 5% a bónusz pályákból fog összejönni?
  • Wreck86
    #377
    Nincsmit,az a lényeg,hogy megy a játék:)
  • wass12
    #376
    Most már mindegy, sikerült megoldanom egy másik crack-kel. De kösz a segítő szándékot.
  • Wreck86
    #375
    Mit tartalmaz a crack file? Ez egy tömörített mappa(zip,rar),vagy mini image(iso,mdf) ?
  • Soldiers
    #374
    hogy, hogy nem tudsz mit kezdeni a crack-kel?
  • wass12
    #373
    Helló! Van egy kis problémám a játék felrakásával. A játékot és az itt belinkelt cracket már letöltöttem és a játékot fel is telepítettem, de a crackel nem tudok mit kezdeni. Mit kell csinálnom vele, hogy játszhassak?
  • DJ Skyline
    #372
    lehet készülni, Novemberben jön a folytatás, képek
  • keridenes
    #371
    hali!
    miért van az, hogy nekem a játék egyszer csak magától kilép? vagy pálya közben, vagy a legelején?
  • Wreck86
    #370
    elég sok kell,úgy rémlik.
  • reaper4
    #369
    kinyírtam párat, de nem jött kardos. azért köszi nekiállok megint :)
  • Wreck86
    #368
    jönnek majd kardos ellenfelek,vedd el és dobd rá a híd széleire,hogy levágják a kötelet.
  • reaper4
    #367
    hi!

    van 1 kis gondom. a 2.chapter uccsó pályáján, ahol a hídat kellene 4 helyen szétvágni. na ott már megöltem vagy 50 ellenséget, de a nyílpuskán kívül semmit nem ad amivel le lehetne rombolni a hídat. na ott mit?
  • prince30
    #366
    Köszi a tippeket! Akkor elkezdek mahinálni:D
  • Caine
    #365
    ". van ott vmi szék, olyan padlóval mint amiket tolni lehet, de nem tudom eltoln"

    Hú, ha jól emlékszem én szétvertem ott mindent és valahogy sikerült a széket is odatolni. Talán a törmelékből építettem valamit vagy indy korbácsával kell machinálni, nem emlékszem pontosan, de nem volt túlbonyolítva.

    "a másik kérdés, hogy sanghainál a zongora fölül hogy szedem le a ládát?"

    Itt s emlékszem valami nagyon extrára, talán egy nagyot ugró kell oda, vagy valami ilyen triviális dolog. Vagy a zongorával lehet oda felkarapultálni ... valami ilyesmi. Már régen volt :)