26
  • CaptainRumi
    #26
    tudom , hogy a legvégén van.....úgy mint a karib mind3 részében van ilyen.
    remélem azt meg ti nem láttátok még....és most jól lelövöm a poént whehehe

    1 részben : Jack a majom a Holtak szigetén még visszaúszik és elcsen egy érmét. ezért lesz halhatatlan a későbbiekben.

    2 részben : a kutya aki ott maradt a szigeten, a bennszülöttek királyaként trónol akárcsak tette elötte Jack

    3részben : elizabeth és 10 éves fia együtt rohannak ki a sziklákhoz mert elérkezett a 10. év és Orlando újra partraszáll :D

    még jó hogy engem a Vasember annyira nem izgat, ezért nem szívtam mellre a spoileredet:D
  • bigzoli
    #25
    Szolnokboy1: Jelentem, a Bosszú Angyalai taglétszáma folyamatosan változik. Pókembert nagyon sokszor megkörnykezték már, ahogy Fenegyereket is. A lényeg, hogy be-beállt rövidebb időkre rengeteg mindenki. A felsorolásból sokmindenkit kihagytál, akik pedig hosszú éveken át tagok voltak. Ez a csoport nem úgy működik, mint az F4 (állandó tagokkal).
  • valamit
    #24
    az annyira a vége, hogy jó eséllyel nem is látnád. lemegy az összes felirat és utána van egy perc még
  • Tower Guard
    #23
    A Pókember sztem szinte kimeríthetelen sztori, tehát mindig betudnak majd dobni 1-2 részt. Kíváncsi vagyok nagyon erre a 2 részre, sztem elég jól megcsinálták az előzöket is.
  • CaptainRumi
    #22
    Kössz, hogy lelőtted a Vasember film végét..... -.- direkt nem olvastam el itt azt a cikket ...erre meg xD
  • Szolnokboy1
    #21
    Bosszú Angyalai. Tagok: Nick Fury, Iron Man, Amerika Kapitány, Ant Man, WASP, Thor és Hulk. Se pókember se daredevil :) Ők sosem voltak benne, nem tudom ezt honnan vetted.
  • dalton38
    #20
    Na azt szerintem el lehet felejteni hogy a 6-os serget megcsinálják!szal az tuti kilöve!!
  • Suffering
    #19
    Már készitik. Vasember végén jön Nick Fury és mondja vasembernek hogy csatlakozzon a csapatba. és már elkezdték késziten ia Bosszu álló lovagjai filmet. amiben benne lesz Pókember, Vasember, Nick Fury, Amerika Kapitány, Daredevil és mindenki aki számit.
  • Szolnokboy1
    #18
    nincs az a stúdió amelyik bevállalna akkora költségvetést :)
  • CaptainRumi
    #17
    Homokember még nem halt meg....lazán visszatérhet.
    Legvalószínűbb : Lizzard meg Carnage
    De én szívesen látnám Shockert mint saját kedvencemet
  • Hedgehunter #16
    En nem lattam a temeteset Octopusnak szoval nem halt meg csak azt hisszuk... :)

    En a Secret War-ra szavaznek mint kovetkezo kepregeny film.... Mindenki benne van aki letezik (marvel) eszmeletlen mozi lenne.....
  • adios
    #15
    Szerintem az lenne a legjobb ha végre feltűnne a Fekete Macska és így 1 rész erejéig együtt dolgozhatnának Kingpin ellen.Amúgy azt nem értettem,hogy a Daredevilben miért fekete a Vezér...Viszont úgy gondolom,hogy a legvalószínűbb a Gyík feltűnése,mivel minden részben megjelent így is Dr. Connors,tehát nem hiszem,hogy tovább húznák ezt a "szálat".
  • valamit
    #14
    akár lehetne olyan is, hogy Mysterio megidéz neki különféle ellenfeleket meg súlyos lelki terhet okoz régmúlt képek felidzésével és csak sokára jön rá, hogy ez Mysterio miatt van... amolyan kicsit thrilleres Spiderman :)
  • drizzt1666
    #13
    Akár arról is szólhatna a negyedik, amikor kezd átváltozni azzá a pókszörnyé. Sztem.
  • Szolnokboy1
    #12
    Kingpin már volt a Daredevilben, szal sztem mégegyszer nem rakják be.
  • Suffering
    #11
    Legjobb az lett volna, ahogy a PS1-es videojátékban. Octopus össze áll Carnageval Pokember mind2-jüket legyőzi, aztán Carnagerol a venom átmászik Octpusra és abbol lesz Monster Octopus. http://www.youtube.com/watch?v=2c7iCSQcPVQ
  • dalton38
    #10
    na 1.a következő filmben gyík és vérrontó lesz az ellenfél ezt másol eltudjátok olvasni normálisan 2.a 6-os sereg kilöve!mert Oktopusz meghalt!A mesébő lehetne tudni,hogy kik alkotják a 6-os sereget!Skorpió,Kaméleon,Oktopusz,Rhino,Sokkoló,Mysterio volt!!!
  • Suffering
    #9
    Szerintem Aduász lesz benne főellenfél, szerintem emiatt kell 2 rész, mert Aduász története a legösszetetteb és leghosszabb, persze ez nem zárja ki hogy Misterio, Rhino és a töbieek bene legyenek a filmben mint Aduász csicskásai (csakugy mint ak épregényben)
  • valamit
    #8
    Mysterio pl. CGI-vel megtámogatva igencsak szuper látványvilágot teremthetne.
  • gabeone
    #7
    És mivan Rínóval, az izomagyú óriással? Szerintem, ő a legérdekesebb karakter!
  • cateran
    #6
    Meglepett, hogy már 3 rész van belőle (nem nagyon vagyok képben az 1. rész elfogyasztása, majd kirókázása óta) Bár rémlik vmi jelenet 1 trailerizéből, ahogy elszalad vmi amcsi zászló elött,ez a 3. részben volt? (ha igen,nem bánom hogy nem láttam:D)
    Gondolom az összes részt meg akarják filmesíteni a képregénysorozatból:D
  • knightbali
    #5
    REméljük a rendezőcsere, frissítőleg hat a produkcióra.
  • Librarian
    #4
    Szerintem mindhárom film elég középszintű volt...
  • Aram95
    #3
    "nincs pókember film Tobey nélkül"
    Tobeynél sokkal jobb színészek is vannk. A 3. részben siralmas volt.
  • zxr
    #2
    Amugy Connors doki mind a 3 filmben játszott nem csak a 3-ikban tűnt fel.
  • zxr
    #1
    Hát kíváncsi leszek sokszor még 1 film, pláne a pókember filmek forgatása is sokáig tartott most meg egyszerre 2 remélem nem fogják összecsapni meg azért Sam Raimi is ott van bár azt sajnálom hogy nem rendezőként de azért csak lesz beleszólása.A főszereplőkről meg annyit hogy nincs pókember film Tobey nélkül, ellenségként meg még bedohatnák vérontót vhogy a történetbe mikor még friss a szimbióta story.