64
  • Tinman #24
    Ja, ha a Gémszar tévében is ezt mondták, akkor k. élet, hogy úgy van
  • Tinman #23
    Ja, csak ha valamit kezdeni is akarsz a PS3-ra feltolt linuxal, rögtön kevés lesz az erőforrás...
  • zola2000
    #22
    Szerintem a legjobb a ps3, arra lehet tenni linuxot is, tehát a számítógép sem kell.
  • bertino
    #21
    ne flémelj, mondtam már.

    kerüld ki a hsz-eimet.
  • M0RN1NGST4R
    #20
    gyuri12, freemanone : nagyon köszi a segitséget. Azt hiszem várok még kicsit, mert voltak olyan pletykák, hogy a gta bizonyos szoftveráruházak őszi kinálatában már előrendelhető PC-re. A HDD-ről azt hittem, hogy a boxra is fel kell telepiteni a játékot, mint pcre és inditáskor kéri a dvd-t. Ez a dolog engem is érdekelne, mert ha fel lehet rakni, akkor inkább olyat veszek, amiben nem a dvd meghajtó megy egyhuzamban.
  • gyuri12
    #19
    Arcade-on ("alapgép) is jó,de ott nem lehet multizni,pedig az nagyon jól sikerült.
    Szerintem Premium+GTA.
  • gyuri12
    #18
    Bertino-t hagyjad, akármilyen érvet hozol fel, leszarja.
    Elvakult a gyerek.
  • freemanone
    #17
    Ha csak a GTA4 érdekel akkor a premium pack-ot ajánlom neked :) Én egy elitet vettem, de teljesen korrekt. A vinyóra akkor van a legtöbb szükség ha pl letöltesz demo-kat kipróbálni a játékot megnézni hogy érdekel-e egyáltalán... ingyen a live-ról :)
    Vagy ha a live-on keresztül vásárolsz meg teljes játékokat. Lemezről nemtudom hogy fel lehet-e tenni HDD-re, de gyanítom hogy nem... a copyzás miatt. Erről tud valaki valamit?
    Pillanatok alatt beállítható a live nem egy bonyolult dolog.

    bertino: nem mindenhez kell gold. Sokminden annélkül is elérhető. De ha azt veszem hogy havi 1000 FT-ról beszélünk... még azt is megéri, ha valakinek van annyi ideje játszani és szeret multizni neten.
  • M0RN1NGST4R
    #16
    47ezerért láttam alapgépet. Ehhez olyan 16 a GTA mondjuk 63ból megáll. A prémium + gta olyan 86. Ha jó az alapgép is, akkor nem adnék ki egy kanyival se többet. Az érdekelne, hogy ha HDD van benne, akkor arról megy a játék, vagy úgy is csak a dvd-ről?
  • bertino
    #15
    ahogy xbox RROD-je is létezett a gépek nagy részénél... ?
  • cateran
    #14
    4. Bizonyos Ps3 konfigokon (40Gb-os verzió, ha jól emlékszem) sz**rá fagy:D (lehet hogy a megjelenés óta javítva ez a gubi,de akkor létezett:D)
  • gyuri12
    #13
    Szerintem vedd meg 70ezerért azt a csomagot,ahol a premium(HDD is van benne) mellé még 2 játékot is kapsz,szinte ingyen.(a két játék együtt 3 ezer)
    Aztán egy GTA IV, és mehet a móka.
  • M0RN1NGST4R
    #12
    sziasztok. ha már van ilyen cikk a boxról, had kérdezzek vmit, mert én is lehet venni fogok. Csak a GTA miatt, és ezért a lehető legolcsóbban szeretnék kijönni. Mit érdemes venni, az alapgépet (asszem nincs benne HDD), vagy esetleg komolyabbat?
  • p00h
    #11
    én ponth azt hallottam h ps3 tölt kevesebbet és szebb a képe is... gstv-ben is ezt mondták...
  • gyuri12
    #10
    Ez a tomcsa4 nem fanboy,az biztos...:|
  • Tinman #9
    "Arra is van GTA4, mivel elsőnek arra jelenik meg "

    Lol-e?
    1. Már megjelent.
    2. Boxon szebb :-P
    3. Boxon gyorsabb a betöltési idő.
  • KekszNET
    #8
    En is x360 tulaj vagyok december ota. Nem bantam meg. Azota nem kell szivni a pc-s jatekokkal, fps iranyitast 2-3 ora alatt megszoktam (persze ott sokkal masabb az egesz felepitese!) es biztos fog futni a kovetketkezo 2 evben minden, es ugy ahogy megirtak. PC-n minden fel evben egy konzol arat bele kellene loni, es van ami nem vagy csak fel ev mulva jon ki ra.
    Itt meg berakod a lemezt es jatszol... Ja es butasag h csak akkor vegyel ha van hdtv-d...
  • M1kka Makka
    #7
    gamer notit ne vegyél szart se ér, egy 8600GT rendes pc-ben még épphogy futtatja a mai játékokat rendesen szal egy notis verzió kb már ehhez is gyenge lesz.
    Xboxot a live miatt ajánlom, nemtom PS3on milyen játkokra gondoltál, kevés PS3 exluzív játék van..
  • gyuri12
    #6
    Azért annak csak van pénze évi 12 ezerre,aki vett egy boxot.
  • tomcsa4
    #5
    Én azt tudom neked mondani, hogy vedd meg gamer noti helyett a PS3at. Arra is van GTA4, mivel elsőnek arra jelenik meg és pár nappal később X-re! De ha nincs otthon szgép más alkalmazásoknak, akkor maradjon a noti, mivel konzollal nem lehet kiváltani egy szgépet.

    Más: wz a 10 milla jó, de mivel másfél évvel később jött ki, mint PS3, ennek fényében mindjárt nem is szerepel olyan jól. PS3at sokan fikázzák, hogy szar stb de meglátjátok, meg fogja nyerni a versenyt (és nem a blu-ray miatt).
  • bertino
    #4
    vagy csak mert nem hajlandó pluszba perkálni a microsoftnak az online-ért...
  • fourgee
    #3
    Notebook vásárlás előtt állok, amit játékra is használnék (8600GT van benne :D), de a hülye GTA IV miatt mindig elgondolkodok egy konzol vásárlásán. Csak az a bajom, hogy az Xbox 160 font körül van a GTA IV játékkal együtt csomagolva, de más játék nem létezik rá amit használnék, míg a PS3 300 font felett van, de arra van pár dolog, ami pl. soha nem lesz PCre és tetszik...
    Úgyhogy most marad a notebook De az Xboxtól ez a 160 font elég korrekt ár, kíváncsi vagyok hogy a Sonynak hány évre lesz szüksége hogy levigye odáig :)
  • p00h
    #2
    kiváncsi lennék hány db működik még abból a 10 millióból
  • gyuri12
    #1
    Szép eredmény,főleg úgy,hogy nagyon sok ember azért nem vesz XBox360-at,mert azt hiszi,hogy még mindig 3 ledes lesz.