5889
11891949761344119704.png
  • Musachy
    #5689
    Üdv. elveszett(nek hitt) amigo!
  • Zephyr Retiring
    #5688
    Azt mondják, 7 évente minden megújul...

    Nem tudom ez mennyire igaz (mármint hogy tényleg minden) ,de azért van sok minden is ami nem változik.
    7 év alatt nem változott a gyűjtési mániám (hifi, aludoboz, bakelit (vinyl) lemez, satöbbi..) ,viszont lényegesen kevesebbet lógok már fórumokon és a neten.
    Helyette többet barkácsolok, szívesebben lógok számomra kellemes személyekkel, akikkel megvitatjuk a számunkra fontos csip-csup ügyeket: (mint például, hogy mi is a hq valójában? ) ..vagy hogy ki milyen barázdabillegetőt nyüstöl manapság..

    Meglepődtem, hogy akad még aki 7 évre is képes visszaolvasni a zagyvaságaimat
    Voltak azért kellemes és vidám percek is itt (a teljesség igénye nélkül) Morcosqtya, Musachy, vinylbakker, tgolyó, musichunter, kaposi1, zsoltford, bigivan, Tyia, Trendboy vagy épp örök barátom, Wescone társaságában..

    üdvözlettel: Zephyr Retiring a hájgend térdszalagrend büszke tulajdonosa
  • amaximus
    #5687
    nekem nincs meg, sem akkor , sem most, én csak ezért írtam meg így kicsit megkésve!
    gondoltam jobb, ha megtudjátok ti is és most már még többen,mert ez egy fontos és hasznos infó, igaz nem annyira,mint a tietek.
  • DJ Lakatos
    #5686
    Nekem is bejön
  • scarabeus86
    #5685
    Ez a Vikidál lemez nekem is megvan, szépen szól. (tudom, 7 éves komment, de attól még jó érzés rá válaszolni)
  • Aenar #5684

    Rest In Peace - HQ Sound!

    Utoljára szerkesztette: Aenar, 2015.01.04. 21:34:33
  • Biatomi
    #5683
    nem leszel egyedül
  • Tyia
    #5682
    Szerintem én is megyek.....hamarosan...
  • Biatomi
    #5681
    Én ezt végképp nem értem már,mindenkit lapátra akarnak tenni???????
    Kusss legyen mert repülsz címszóval
  • Tyia
    #5680
    Mi a fa** van itt?

  • Tyia
    #5679
    Láttam....

    El sem hiszem.....
  • Musachy
    #5678
    Nézd meg a modi topikban, miért!
  • Tyia
    #5677
    Wescone is????
    bazzeg...
  • Tyia
    #5676
    Neki meg volt a bűne?

    Kezdek elborulni....
  • Tyia
    #5675
    A koponya a K.O.?
    Még jó, hogy írtam neki privit.....
  • Musachy
    #5674
    Én nem gondolok semmit. Na, Sanyó kolléga is távozott, mintegy hat és fél év után.
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2015.01.04. 16:59:46
  • Tyia
    #5673
    Mit gondoltok, van megoldás?
  • Biatomi
    #5672
    Mindenben egyetértek veled Musachy kolléga
  • sanyo71
    #5671
    Ezt jobban én sem fogalmazhattam volna meg...Minden betűjével egyetértek.
  • Musachy
    #5670
    Már jó ideje felületesen érdekel ez az egész sg fórum, nem akarok részt venni ebben a marakodásban. Viszont van azért ebben az egész történetben olyan, ami piszkálja a csőrömet. Ez az "orosz módszer" kicsapja a biztosítékot. Sőt, igazából ez egyfajta lopás, amit fentről támogatnak, úgymond a rend kedvéért...
    Kaposi Laci nemrég a (volt) topikjában kijelentette, hogy valószínűleg lemond a hg-ságról... Aztán jött ez az okkupáció. Érdekes, hogy valahol ez az "mflex zenék" miatti vitatkozás következménye is. Akik most szinte kizárólag látogatják a new italo topikot, azok az mflex-hívők, akiknek nem volt elég terük az ISD-topikban. Ha már nem tudtak létrehozni maguknak egy újat illetve nem volt jó az mflex és dióka által elhagyott ISD topik, kinézték maguknak a nagy ellenség topikját és sikeresen elfoglalták.
    Ami azt illeti furcsa mód az "Ágica" is roppant mód aktívvá vált azóta. Neki nagyon szúrta a szemét K. László, szerintem az mflex-konfliktusa miatt. Nem tudom miért nem volt elég az ISD topikban népszerűsíteni a kedvenc zenéiket, minden áron be akarták erőltetni oda, ahol a többség nem erre volt vevő.
    És végül, mielőtt megvádolnának, régebben is leírtam: nem vagyok MFLEX ellenes, sőt! Ha visszaolvastok a régi topikjában, én voltam az elsők között, aki mindig gratulált neki az új dallamokhoz. Velem szemben mindig normális, rendes volt - éppen ezért nem is akarok semmi rosszat írni róla. Ha volt ellenvélemény, azt is elfogadta, sőt szívesen vette, mert építő jellegűnek fogadta (igaz volt olyan ember, aki zenész volt talán, de akitől meg nem). Viszont, ha véletlen manapság elejtettem egy kritikát, akkor a "hívek" azonnal kiosztottak, mondván nekem nincs hallásom. Hát ez a különbség közte és emezek közt.
    Akik az "orosz módszert" követik, azok lehetnek sikeresek, de a lelkiismeretük egyenlő a nullával. Ez az én magánvéleményem. Le lehet ugatni ezért engem is, de akik ugatnak azok nem mások, mint kutyák.
    Sajnos, ez a világ ma.
  • kontraparty
    #5669
  • Tyia
    #5668
    Ami azt illeti, én sem viszem túlzásba....
  • Wescone
    #5667
    'Estét!
    ...Igen, bizonyos esetekben nemcsak a vélemény nyilvánítás mikéntje-, de maga a vélemény nyilvánítás is büntetendő.
    Tulajdonképpen az efféle észrevételek miatt hanyagolom az SG-t egy ideje.
  • Tyia
    #5666
    Emlékszem egy ilyen hasonló vitában már nem tudom hol....vélemény nyilvánításunk jutalmaként - Bigivannal - egy időben kaptunk felkiáltójelet....
  • Tyia
    #5665
    Szép Estét!

    Ezen a gyors kinevezésen én is csodálkoztam.....
  • Musachy
    #5664
    Ez több, mint furcsa, büntipontok is és még egy éve sem regelt, ahogy látom... De mindegy, nem az én dolgom efelett pálcát törni. Az utóbbi időben valóban nagy káosz volt arrafelé, az biztos, mindenesetre normáliséknál ez nem így menne. Dehát ez az egész ország megkergült már, nem csoda, ha itt is ez van.
  • Wescone
    #5663
    Kaposi kolléga sajnos elvetette a sulykot - nem kellett volna válaszolnia a nyilvánvaló provokációra, és főleg nem úgy, ahogy tette.
    Roppant érdekes viszont, hogy olyan tagot tettek meg házigazdának, meglepő gyorsasággal hozzáteszem, aki az SG szabályzata alapján nem lehetne házigazda, főleg nem két büntetőponttal a "neve" mellett...
  • bigivan
    #5662
    Szevasztok Fiúk !
    Szeretek erre az sg-re időnként feljönni, mivel mindig meglepetések érnek ! Valóban Kaposi kolléga ellen folytatott hadjárat rezüméjét vontam meg, rögtön kaptam kettő ilyet a megfelelő helyről. Ritkán jövök, az a jóféle élet, ami itt annak idején volt, mikor regeltem 2006 nyarán, már a múlté. Időnként még a Zephyr kolléga is hiányzik, meg még jó páran ! A régi idők zenéit, amiket akartam, már összegyűjtöttem, az feltörekvőkkel pedig sok dolgom nincsen. A régiek, az iszapszeműek nagyjából eltűntek. Érdekes, hogy Mflex kolléga sokra vitte zenei téren, ezt sem hittem volna 2006-ban ! (Természetesen a hsz-et azonnal törölték is .)
    Utoljára szerkesztette: bigivan, 2015.01.03. 17:44:32
  • Wescone
    #5661
    Valóban kerülöm egy ideje az SG-t, de elveszve azért nem vagyok.
    ...Az új felületen ez látható:

    "Wescone-ként be vagy jelentkezve oldalunkra.
    Hozzászólásod ezen a néven fog megjelenni."

    Ezek alapján, értelmezésem szerint, több névvel is jelen lehet lenni az SG-n - egyesek, minden bizonnyal, élnek is e lehetőséggel...
  • Musachy
    #5660
    Még vagyok, megvagyok. Te vagy elveszve.
  • Wescone
    #5659
    Szvsz. Musachy! Igen, látom... változnak a dolgok.
    Hogy's'mint?
  • Musachy
    #5658
    Hi! Szerintem a K. Laci volt topikjában birkózott meg a kitüntetésekért...
  • Wescone
    #5657
    Szeva' Big! Előfordulok néha...
    Mivel érdemelted ki a piros pontokat?
  • bigivan
    #5656
    Szevasz Kolléga, Téged is látni !?
  • Italo4ever
    #5655
    Neked is!
  • Wescone
    #5654
  • Wescone
    #5653
    A köv. számok megvannak esetleg valakinek? Link esetleg?
    "Marina &... - Primadonna" - mindkét verzió érdekel.












    (...Vazze, régen csináltam ezt!)
  • petiguru
    #5652
    Azóta sem találom!
  • Wescone
    #5651
    Boldog Új Évet Kívánok, Mindenkinek!
  • kapika
    #5650

    Különleges, 3 estés High End bemutató élménykoncert a Klebelsberg Kulturkúriában.

    A belépés ingyenes! Részletek => http://erdekel.hu/koncertelmeny