62
Halo 4 (talán forerunner alcímmel)
  • Tcsm
    #62
    Halo 4-ben lehet multizni a különböző pályacsomagok nélkül is?És ha igen a pályacsomagok milyen pályákat adnak hozzá?(kampány,coop,multi)
  • Renátó1985
    #61
    Sziasztok co-op illetve spartan ops jatekmodokra keresek tarsakat. Alairasban latjatok a gamertag- em
  • SmithyHUN
    #60

    Tegnap vettem meg a Halo 4-et, mivel későn értem haza melóból multiban még nem volt időm kipróbálni, de amit eddig láttam belőle, az tetszetős!
    Aki tolja multiban, és úgy érzi néha kell még egy plusz ember, az ne kíméljen, SmithyHUN néven vagyok! (:

  • Macccy
    #59
    Jól gondold meg! Rólam lehet a legkevésbé elmondani, hogy szeretném az online Team gyilok meg zászló lopás cuccokat ... Ezzel a HALO -val viszont mégis egy hete baszom el a drága szabadidőt!

    A sztori pedig egy nettó 7-8 órás Hollywood-i akció sci-fi ...
  • sekta
    #58
    Hát uraim.... kezemben a lemez kollekció és az éjszakai élet mostantól beindult.
  • Macccy
    #57
    No, you failed soldier!
  • sparrow35
    #56
    Van warez topic?
  • orichalcos
    #55
    Persze hogy kivárom, nincs választásom. :D
  • Macccy
    #54
    Ha valamiért ideges lehetek, az az hogy ha a lopott cuccal arcoskodik valamelyik warez hülyegyerek. Amúgy semmi gáz, kivárom a November 6-ot már fél lábon is ...

    Te is oriic, ne mondd hogy nem! :)
    Mi Zorkoval most fogjuk IwouldHaveBeenYourDaddy módban lefutni a Halo 3-at, még a 4 előtt ismétlés és szórakozás képpen!
  • orichalcos
    #53
    Szerinted? :(
  • sparrow35
    #52
    Akik moddolatlan boxra előrendelték most elég idegesek lehetnek...
  • Ulthane
    #51
    Kiszivárgott a teljes játék
  • Renátó1985
    #50
    étvágygerjesztő xD

  • orichalcos
    #49
    Ugyanannyiba fog kerülni mint a Reach-es vagy a STar Wars-os. Azokat is veszik, ezeket is fogják.
  • heady
    #48
    A Reaches is 90k volt asszem anno.
  • Ulthane
    #47
    Ez kissé drága csomag

    Vajon ki veszi majd meg?
  • orichalcos
    #46
    Multi videó:

  • zoliapu
    #45
    Elég jól néz ki, csak jöjjön.
  • orichalcos
    #44
    Pontosan. Halo Wars-ban is egy ilyen van.
  • Steve Q
    #43
    A Shield World ("pajzsvilág") nem is annyira "kifordított bolygó", hanem inkább - ahogy látom - bolygóméretű védernyő, ami a Halo-effektustól volt hivatott megvédeni a Forerunner-eket. Az angol nyelvű wikiben is így van leírva.
  • Seth
    #42
    Nekem már egy jó minőségű single gameplay lenne a fontosabb, multi már unalmas, mindig ugyanaz megy
  • Ulthane
    #41
    S ami ennél sokkal fontosabb, az első multiplayer gameplay
  • Macilaci235
    #40
    ígéretesnek látszik
    ezt ki kell próbálnom
  • broman191
    #39
    Halo 4: Megérkezett az első brutális képcsokor @thesource.hu
  • gosumofo
    #38
    http://imgur.com/a/8udhe/all#0
    lolololol codot csináltak a multiplayerből :D
  • broman191
    #37
    Érdekes. Szerintem jobb lenne ha Chief maradna az egyetlen játszható-élő spartan továbbra is a sztori módban, bár nagyon erőltették a multit az utóbbi részekben, lehet megint a szinglit is agyonmultisítják... :)
  • RAZOR27
    #36
    Itt olvashatsz róla, a játékokban nem tűntek fel. Konkrétan ez a Halo ellentéte, vagyis egy kifordított bolygó aminek a belső fele terra-formált és védelmet biztosít a Haloktól, van egy-néhány darab, van amelyiket a Flood uralja meg van amin még Spartanok is fogságba estek. Ha már itt tartunk ez is egy lehetséges sztori a 4-hez, hogy MC az Onyxra kerül és megtalálja az eltűnt Spartanokat és akkor onnantól egy Reach-szerű, több főhőssel rendelkező kampány menne o.O
  • broman191
    #35
    Nem rémlik...mi az a Shield World?
  • heady
    #34
    +fav
    Imádom a Halo-sorozatot, mondhatni azért vettem boxot :)
  • RAZOR27
    #33
    sztem egy Shield World lesz :)
  • broman191
    #32
    Lehet találgatni mi az a nagy építmény a trailer végén... :)

    Új infó:

    "A 343 Industries vezető producere megerősítette, hogy az Anniversary-ben a Halo 3-ban látottakhoz hasonló terminálokat helyeztek el, amelyek különféle információmorzsákat hintenek el a negyedik résszel kapcsolatban. A készítők fontosnak szánják ezt a meglepetést, ezt az is érzékelteti, hogy a terminálok közel sem lesznek annyira eldugva, mint a Halo 3-ban, továbbá nem szöveges formában, hanem a Guilty Spark által rögzített videóbejátszások képében kapjuk majd az infókat." by GameKapocs
  • RAZOR27
    #31

    No igen, most 3év után ismét lett értelme a topiknak :D ahogy azt az időelötti hozzászólásokból látszik (melyeken jókat lehet mosolyogni, hogy kb. semmi nem jött be belőlük) végül a reach volt az a sokat emlegetett "halo 4". Egyébként konkrétan egy új trilógia következik, tehát a 4-5-6 már elvileg a spájzban van.
  • KILLER2
    #30
    Ja. Ha nem flashelt és megvan eredetiben a játék, akkor csak beteszed, a gép netről (szóval az is kell hozzá) leszedi a patchet és már megy is a játék.
  • RAZOR27
    #29
    DE a halo 2 megy 360on, csak valami patch kell hozzá.
  • Steve Q
    #28
    Mert azon nem megy az első 2 rész? :O
  • trick daddy
    #27
    hát mitcsináltam volna ha xbox-clasic-om nem volt :(
  • broman191
    #26
    Igen, ez nem egy Quake vagy egy Doom...
  • Steve Q
    #25
    Ejj, az nagy baj, a teljes sztori átlátásához szükségeltetik az előző két rész végigjátszása is! Legalábbis szerintem...
  • trick daddy
    #24
    lessz halo 4 ??? az tök király igaz az elsö ketövel még nem jácottam életembe de a 3 naon bejöt
  • broman191
    #23
    hmmm...ok. :)