68
Repülő patkányok - mit tehetünk ellenük?
  • Renata100
    #68
  • leveskocka
    #67
    na,most is erre keltem...
  • Dark Angel 666
    #66
    vindeót csináltál róla ?
  • pinnacle
    #65
    Majd elitélnek Mo.n azért mert megölök heti szinten 1-2 galambot:Asdasdasdas

    Ma este pedig egy sérült( én löttem meg (Y) ) galit végeztem ki egy 5 kilós kővel^^
  • Checkerboy
    #64
    Rotációskapa.

    Az bedarálja a galambot Oo

  • RoR zsozso
    #63
    Galambmentesítés :-)
  • Dying Soul
    #62
    amerikában a verebet hívják repülő patkánynak. ott nem őshonos fajta, de nagyon agresszív fészekpolitikát alkalmaz, mely során kitúrja a többieket a költőhelyről és képes a tojásos fészekre a sajátját rűhúzni. nem őshonos és egyike a nem védetteknek, úgy néznek rá, mint a véres rongyra. írtják is: jól.
  • degenerator
    #61
    inkább a macskákkal kéne kezdeni valamit. olyan vírust kitalálni, ami csak őket öli.
  • CattiBrie
    #60
    "Galambmentesítés: párkányokon, homlokzati díszeken, csatornaperemeken, légudvarokban, wolframhuzallal, hálóval, ultrahanggal, riasztózselével, francia gyártmányú ECOPIC tüskéslemezzel, vagy elektromos árammal."

    http://www.tothbt.hu/

    :)
  • leveskocka
    #59
    na de mivel?pakoljak ki merget?aztan a dogot meg megeszi valami...
  • Met
    #58
    én a vén szarosokat utálom, kiöntik a morzsákat és el tünnek, legalább nézné ahogy zabálnak...
    amúgy tilos etetni őket
  • CattiBrie
    #57
    galambmentesítés?
  • Fenrir
    #56
    Omg :D
  • Csesza
    #55
    :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddd
  • R0zs0máK
    #54
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BESZARTAM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • jefferson83
    #53
    Ezt nem ő találta ki, ez a törvény, ami tudtommal mindenkire vonatkozik. Ha tetszik, hanem ^^
  • Tinman #52
    Revans
  • Tinman #51
    Ez nem az én indokom, ez a törvény, csak bekopiztam, nehogy a szomszédotok kiszúrjon veletek...
  • Hymtozis
    #50
    Szerezz sok h*lyegyereket, akik összeszedegetik... :D
  • Frosty01
    #49
    engem ezek a buzi békák idegesítenek esténként :(( nem hagynak aludni

    tud ellenük valaki valami hatásos irtószert? (benzin + gyufán kívül, meg a gólyát se tom ideláncolni :D )
  • tobias88
    #48
    tudom hogy héja, de amit eszik az nagyobb nála
  • hunbasser
    #47
    *lágszoro
  • leveskocka
    #46
    fuldugo altal okozott fulgyulladas ellen mi?ne rohogtes mar...ha a tetvedeknek jogai vannak,miert az en jogaim csorbuljanak?en kimegyek a termeszetes kornyezetebe osszeszarni a galambfeszket?
    o se jojjon az en termeszetes elohelyemre,ami egy panellakas,ugyanis panelproli vagyok
  • leveskocka
    #45
    amugy,birom az ilyen allatvedoket...magyarazd meg neki,hogy ne csinalja ezt...alt.az ilyen emberek azok,akiket az adott eloleny meg sosem zavart:)
  • leveskocka
    #44
    szerinted az indok,mikor az erkelyedet nemkicsit osszeszarja,nem lehet kimenni ugy,hogy aknara ne fuss...ja,es a reggeri burleszk,amikor 4-5 rohadek galamb szambazik felle az erkely korlatjan:)egesz rohejes,ha eltekintunk az idegesito hangjuktol,meg a piszoktol...
  • Aspyrin
    #43
    Nos, akkor vágd ki a fát
  • Atti12
    #42
    ezzel csak 2 baj van:
    1. nincs macskám.
    2. 4. emeletről átkéne dobni a fára a macskát, szóval kilőve
  • Kandurex
    #41
    hajnali ébredés ellen fülldugó
  • PíszLávJuniti
    #40
    Nálunk is rengeteg madár van, hajnalban úgy rákezdenek, hogy nem tudok tőlük elaludni :C
    Van egy itatónk, amibe egy hét alatt belefulladt már 2 rigó, nem tudom mitől, aki gondolja, próbálja ki.
  • Tinman #39
    ...aki gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza,

    ...három évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.
  • zvaragabor
    #38
    Tegyél ki ilyen táblát:
  • Arcor
    #37
    Egyik házon láttam itt a környéken ilyen kis műanyag lapkákat végig a tető alatt. Rázza a szél és nincs egy madár sem a környéken, gondolom jó galab ellen is. Bár szerintem idegesitőbb hangja van mint a galambnak de legalább nem pereg belőle semmi szar :p
  • menace
    #36
    Multkor a buszmegállóba kavartak 3(galamb)jött a busz megijedtek arréb szálltak (alacsonyan) lada niva hűtőrácsán landoltak. elég fura hangjuk volt szerintem a megoldás : Lada Nivát tartani akár az erkélyen is
  • Vlala #35
    " madaraknak a legjobb. Magasról sz...nak az egész világra"
  • Aspyrin
    #34
    Bár akkor lehet, hogy a csövesek szaporodnának el
  • Dragooon #33
    tök jó neked, hogy ilyeneket érzel
  • Ragnar360
    #32
    idióta topik:DDD zárás lesz érzem
  • Aspyrin
    #31
    Akkor a megoldás patkányméreg és misszálj? :D
  • pinnacle
    #30
    nálunk is megvolt ez a probléma.

    Jelenleg vidékről hozatott patkányfogó ragasztóval van bekenve a párkány, már 4 galamb ragadt bele és halt meg.
    Illetve már 2 napja, du. elfoglaltságom közé tartozik, légpuskával lövöldözni őket.
    Találati százalék még nem annyira jó:) De már vagy 6 gali lezuhant majd fel se kellt...:D
  • Punker
    #29
    azért csak mértékkel, pár nyugati városból kiirtották a madarakat (galamb, veréb, stb) mivel ezek nem szedegették föl az elszórt kajákat elterjedtek helyette a csatorna patkányok!