92
V.S.O.P. Na ki jött vissza ?
  • noname023
    #92
    Ezek még azok se nem reppelnek mert ritmus érzékük nincs csak szöveget mondanak így repperek se inkább hülye gazdag gyerekek ja bocs még az is bóknak számít mert az a Belga akik legalább viccesek de ezek se nem viccesek se nem érdekesek mert csak majmolnak szóval olyan semmilyenek.
  • sinigla
    #91
    vannak azok az emszík akik reppelnek és vannak azok akik értenek hozzá a vésopp az első kategória... nem tudom hogy lehet valami ennyire szar
  • _Neo
    #90
    köszönöm szépen
  • Hymtozis
    #89
    Very Special Old Pal, azaz nagyon különleges régi cimbora.
    Am meg egy alkoholos italnak is a neve. Very Special (v Superior) Old Pale, azaz nagyon különleges régi konyak.
  • _Neo
    #88
    nem találom a választ... hova van leírva?
  • n3whous3
    #87
    a világ egyik legszarabb együtteséé, de azért vissza olvashattál volna cirke 5 hozzászólást például
  • _Neo
    #86
    minek a rövidítése a vsop?
  • 1st3nf4sz4tm444
    #85
    szar
  • báttyó02
    #84
    :-o
  • 1st3nf4sz4tm444
    #83
    deszar

    fos

    húgy
  • Hymtozis
    #82
  • báttyó02
    #81
    igyvan
    de pl akkor már majkának se a rapből van a legtöbb pénze,hanem a tv-s szereplésekből
  • limperatore
    #80
    ők se olyan gazdagok... egyedül ogli g de ő se a rapből hanem más alvilági dolgokból
  • n3whous3
    #79
    tod azért, mert kint nagyobb a kultúrája a témának, mint itt.
  • n3whous3
    #78
    hm jah
  • báttyó02
    #77
    nem arról van szó h szegény lenne,mert nem az
    de itt nem tud keresni vele annyit hogy emiatt bárkit is vonzana ez a szakma a pénz miatt
    aki külföldön luxus villába lakik a hiphop-ból,az nálunk jobb esetbe pár szobás családiban :C
  • n3whous3
    #76
    Gondolom Majka meg Dopeman meg Ganxta is szegény, mint a templom egere, elsírom magam.
  • Doog
    #75
    az is igaz
  • Neoncsoves
    #74
    MO.-n más rapkultúra van. minden rapper megmondja MO.-n hogy itt ebből te nem tudsz megélni, külföldön meg multimilliomos lennél...
  • Doog
    #73
    Hát a rap a pénzről csajokról és arról szól, hogy semmi munka...
  • Neoncsoves
    #72
    tök birom, akinek kicsit jobban összejött az élet, több pénze van, van csaj meg autó a kocsijában az már "divatrepp"... divatrepp az 50 cent, az új albuma csak a pénzről szólt, nem kell téjháiksz
  • Doog
    #71
    V.S.O.P. most a Coolon.
  • 1st3nf4sz4tm444
    #70
    Dee double O Gee mit szól a témához? :D
  • 1st3nf4sz4tm444
    #69
    nem is igaz!
  • Zinaj
    #68
    alneves szar
  • 1st3nf4sz4tm444
    #67
    hallgassa a kisfaszom
  • 1st3nf4sz4tm444
    #66
    kuss

    de egyébként tényleg egy kalap fos :D szar, húgy
  • n3whous3
    #65
    #62
  • Zinaj
    #64
    Kiraly zene.Halgassatok szeretettel
  • Zinaj
    #63
    velemenyed szted erdekel?
  • n3whous3
    #62
    Ajh, de gáz ez az együttes, a hangjuk is egy kalap szar, meg hát a szöveg... Angolban is ennyire gáz néha, de ha nem figyel az ember, akkor az még jó is lehet, de ez??
  • Zinaj
    #61
    zene.nagyon faja!!!!!
  • Daza500
    #60
    Nekem csak az Életünk II jön be tőlük.
  • RIZLA
    #59
    lol ezek mekkora bohocok...... :D
  • Doog
    #58
  • báttyó02
    #57
    dö beszt



  • BlackShadow
    #56
    régi vsop fasza volt :) kutyák meg hasonlók :P új albumot nem hallottam még csak az új klippet.. régi jobb
  • Attis 15
    #55
    Én még személy szerint életemben nem hallotam a V.S.O.P.-ról eddig csak mióta a viván játszák....
  • Qwerty4
    #54
    Jah, egyáltalán nem divat.Sokan nem is ismerik.
    Bár volt nekik is egy olyan korszakuk, hogy ellágyultak és rádióbarátabb zenéket játszottak, de annak vége, példa a tavalyi album. :)
  • moor09
    #53
    én sem értem teljesen miért "divat" ha valaki amerikai muzsikát hallgat,hiszen valóban mindenki azt hallgat amit akar ami tetszik neki,régebben én is azt a nagy amerikai gangsta reppet hallgattam de az ember fejlődik :) átértem másra ( dirty south )megkedveltem a franciák zenéjét és a magyart is de ez a V.S.O.P nem tetszik tényleg eléggé koppintás fílingje van az autók a szilikonos címlaplányok stb... Persze van akinek biztosan tetszik dehát kinek a pap kinek a papné, én maradok a papnénál :D