21707
  • Legend Killer
    #271
    tőlem a szomszéd videója is lehet, rövid és kész :D. és én nem idegbeskedek, majd jön egy jobb vidi :D.
  • HUmanHunter
    #270
    mér idegeskedtek még úgyis várni kell rá 1 évet hogy pc re jöjjön
  • RYO21
    #269
    ezt hívják teasernek, vagyis felbaszó videónak
  • Legend Killer
    #268
    rövid vidi :P.
  • Laceee
    #267
    ALT+F4 -el lehet tölteni
  • RYO21
    #266
    Hellósztok honnan lehet ezt letölteni?
  • Danecay
    #265
    :D Látok rá esélyt.
  • Laceee
    #264
    Majd én garázdálkodok itt... meg máshol is
  • akyyy
    #263
    looooooooooooool
  • [HUN]FaTaL
    #262
    xDDDD
  • Alexease
    #261
    Ahh, dehogy, lesz itt neha forgalom, amikor megjon "ujregwarezpistike", es megkerdezi a szokasost, szokasosan: "hellosztok honnet lehet eztet leetooteni me nagggyon keene fontoss irjall a mnsnemre!!!!!1111111111" :)
  • Danecay
    #260
    Szerintem most egy jó ideig ez a topic a ködbe burkolózik, és csend honol majd eme háztájékon :(
  • Laceee
    #259
    Most azon gondolkozik mi az a wii meg psp :), azért szar mert nincs TVStyle !!! :)
  • Danecay
    #258
    :D úgy látom egy egyszerű link beszúrása is meghaladja a képességeit, és még ő kritizál, ráadásul azt sem tudja milyen rendezvényen van. LOL!
  • laci 700
    #257
    Nálad nem lesz nagyobb Nulla...
    Wii-re és PSP-re a Sumo Digital Ltd. fejlesztőcsapat készíti, mint ahogy lentebb is írták. és ne hasonlítsd össze a PSP-s verziót a PC-vel.
    Remélem egy normális gamet kapunk jövőre... Engem a grafika nem annyira érdekel de minimum egy rFactor szintet érjen el és szerintem ezzel nem is lesz gond... Az irányítás legyen minél élethűbb és ne Pistikéknek csinálják...
  • Laceee
    #256
    azok wii és psp képek, képek alapján nem lehet eldőnteni milyen lesz a nextgen és a pc-s verzió..., de a neved olvasva feleslegesen erőlködök...
  • lama king19
    #255
    http://www.formula1.com/news/headlines/2009/4/9239.html

    ez alapján 1 ROHADT NAGY NULLA LESZ EZ A JÁTÉK!
  • Laceee
    #254
    Te melyik videót nézted? :)
  • akyyy
    #253
    ht videó alapján ugy látszik minden kis szar dolog komoly szerepet kap (légellenállás pl. gumikops, benzin, súly, és még millió kis par dolog, amiből probálnka minnél többet megvalósítani)
  • ldavid
    #252
    játékot/szimulátort :)
  • Laceee
    #251
    De ha a 2010 évet dolgozzák fel akkor az autók sincsenek készen :), akkor mit csináltak eddig ?
  • Danecay
    #250
    Bár nem igazán értek a játékfejlesztéshez, de nem hiszem, hogy ez lenne a háttérben. Úgy ahogyan megoldják, hogy minden csapat autóinak más és más a tulajdonsága, fizikája, megoldható szerintem ez a kérdés is. Ők nem MOD-erek, ha kell ennek megfelelően módosítják a játék engine-jét.
  • Laceee
    #249
    lehet azt nem tudják megoldani, hogy az egyik autóban van kers, a másikban meg nincs :),jővőre meg úgyis lesz mindegyikben. Lényegében 11 autót kell lemodellezni (10 csapat+safety car), esetleg az új csapatokat, ha lesznek, meg a pályák ezt nem igazán tudom mennyi időbe telik laser scannelni és játékba beültetni.
  • Robez84
    #248
    Hát ez tényleg semmitmondó!!!
  • laci 700
    #247
    egy év után kaptunk egy videót:D
  • Danecay
    #246
    Nos itt egy eléggé semmitmondó TEASER:



    Nos úgy néz ki, hogy hivatalossá váltak a híresztelések, és ezzel kapcsoltban felmerül bennem a kérdés, hogy vajon mit csinált az elmúlt egy évben, mert megközelítőleg ennyi idő telt el a licensz megszerzése óta, az a 350 ember akik a játékon dolgoztak, mert ilyen számú fejlesztőcsapatról szóltak a hírek, amibe beletartozik a bezárt Sega Racing Studios Codemasters-hez vándorolt teljes csapata. A módosított, felturbózott EGO engine (na jó lehet nem pont az F1 kompatibilis) elkészült volna eme játék fejlesztése nélkül is, mint ahogyan el is készült, hiszen a DIRT2 alatt már ez fog dübörögni, melynek megjelenési időpontja várhatóan 2009 szeptember. Ráadásul, a Formula ONE 2009 Wii és PSP változatát sem közvetlenül a KÓDMESTER-ek készítik, hanem egy Sumo Digital Ltd. fejlesztőbrigád. Talán ezek tekintetében jogos a kérdés. Értem én hogy összetett játékot akarnak, de akkor is 17-18 hónap (a licensz és a már nem aktuális októberi megjelenés közötti időtartam) fejlesztési idő 350 emberrel, ennyire nem elég semmire?
  • akyyy
    #245
    nah, nagyon okos vagy gamestar kamuzik. most már biztos hogy vagy idén fog kijönni vagyjövöre se:D
  • Laceee
    #244
    Szerintem az lenne a legjobb, ha 2010 március környékén kijönne egy 2009-es évadot feldolgozó játék, évvégén meg egy 2010-et feldolgozó játék addigra már úgyis kész lennének a pályák és nem tartana annyi ideig a játék fejlesztés, üzletileg is megérné nekik.
  • Danecay
    #243
    Egyébként személyes véleményem az, hogy ennyi radikális információt nem lehet a semmiből venni és publikálni online szerte, így valószínűsítem, hogy sajnos igazak a híresztelések, beleértve azt is, hogy 2009-es szezon nem is lesz PC-re XBOX-ra és PS-re, majd csak 2010-es, jövő nyár környékén.

    Sajnálom! Remélem érdemes lesz várnunk.
  • Norberto91
    #242
    Már szinte biztos, hogy idén csak F1 2009 csak wii -re és PSP -re jön.
    Itt is írják.
  • Danecay
    #241
    Igen vannak ilyen feltételezések is, de nem tudom mennyire állják meg a helyüket. Várhatón a héten már hivatalos forrásból "biztosat" fogunk tudni.
  • laci 700
    #240
    "2: Around what F1 season will the games be based?
    Wii/PSP - Based on 2009
    PC/PS3/Xbox360 - Based on 2010"

    ha jól értem akkor PC-re már a 2010-est adják ki...
  • laci 700
    #239
    hmmm... ha már nyáron adják ki akkor szerintem hagyják a 2009-est és csinálják a 2010-est...
  • Danecay
    #238
    Még valami. Sajnos a CODEMASTRS HIVATALOS FÓRUM -ának egyk topicjába, ahol többnyire illetékesektől beszerzett infókat közölnek a játékkal kapcsolatban, a következő szerepel, ráadásul hivatalosnak jelölve:

    OFFICIAL FAQ
    1: What formats will you be releasing the F1 Game on?
    Wii/PSP - Autumn 2009
    PC/PS3/Xbox360 - Mid 2010

    A PC-s megejelenést megfigyelve láthatjuk, hogy nem csupán átcsúszik a játék a 2010-es évre, hanem annak nyarán fog valamikor megjelenni, ezen bejegyzés szerint :(
  • Danecay
    #237
    Sok mindent nem tudunk ami a háttérben zajlik. Pl. érdekes, hogy régebben CODIES-ék azt mondták, hogy jól fognak haladni a fejlesztéssel, mert egy csomó pálya már rendelkezésükre áll a GRID-ből, majd valamiért bejelentik, hogy mégis újra megcsinálják az összes pályát LaserScan technológiával és nem lesz átültetett GRID pálya. Ki tudja, lehet, hogy a FIA nem hagyta jóvá a GRID pályák átültetését, mert nem felelnek meg a tényleges vonalvezetésnek, vagy egyéb okok miatt, persze lehet nem így van de ez is benne lehet, de az biztos, hogy meg van kötve a fejlesztők keze, mert állítólagosan információt is azért nem szolgáltattak, a játékkal kapcsolatban, legalább is az első Ausztrál nagydíjig, mert elmondásuk szerint a FIA nem hagyta jóvá.
    Az esetleges 2010-es megjelenési dátum már rég téma, de nem volt hivatalos, mint ahogyan még mindig nem az, de most valószínűleg azért jelent meg szerte az online sajtóban a hír, mert várhatóan a feltételezést, és a nem hivatalos infót, nem hivatalosan megerősítették, és még a héten nyilvánosságra hozzák. Persze voltak hírek, és fórumbejegyzések a hivatalos fórumon is miszerint a Cedemasters megcáfolta a híreszteléseket de szvsz sajnos a 2010-es megjelenés állja meg majd a helyét. Lehet ezért nem a Codemasterst kell hibáztatni, hanem a FIA-t, a különböző elvárások és változtattgatások miatt, persze az is lehet hogy nem, de nem biztos, hogy egyből a Codies-t kell hibáztatni. Minden esetre a hírek szerint legkésőbb a hét végéig kapunk végre hivatalos infókat a játékról, ha minden igaz megjelenési dátumot, és némi képanyagot is. Az eddig napvilágot látott Wii-s KÉPEK nem igazán meggyőzőek, talán még a PSP is szégyenkezne miattuk, de a PC-s verzióért ilyen szempontból nem aggódom.
    Én is amondó vagyok, hogy inkább dolgozzanak még a játékon minthogy elhamarkodva adják ki, és abban is biztos vagyok, hogy hangulatkeltés terén egyik F1-es modifikáció sem fogja tudni felvenni a Codies féle Formula One 2009-el a versenyt.
    A GRID-ről pedig annyit mondanék, hogy a DEMO kipróbálása után nagyon nem tetszett, de aztán adtam esélyt a teljes verziónak, már a Patch-ek megjelenését követően, és ha az embernek sikerül túltennie magát, hogy nem egy szimulátorral van doga, egészen jól el lehet vele szórakozni. Léteznek hozzá különböző kormánybeállítások is, és esetenként meglepően jól viselkednek az autók is, már amennyire ezt így meg lehet ítélni.
  • Danecay
    #236
    :D
  • ldavid
    #235
    legyen inkább F1 2010 a címe
  • laci 700
    #234
    kicsit meg is értem hogy levannak maradva a modderekhez képest mert a moddereknek csak az autókat kell lemodellezni + néhány dolog a módhoz és kész vannak mert az alap game már megvan, de ők a 0-ról kezdik és össze kéne dobniuk egy használható gamet mert én a Grid-től pl nem voltam elragadtatva... Nem ért nagy csalódás mert nem vártam annyira, de jó lenne már egy hivatalos F1 game...
  • Laceee
    #233
    komolyan mondom, szégyen ez a Birkuc, úgy beszél itt a moderekről mintha közéjük tartozna :D
  • Laceee
    #232
    Ott is csak azt irják, hogy a közeljővőben adnak ki hivatalos infót a játékról