21741
  • Alexease
    #20021
    Ha lenne benne rendes efefbe, akko' kollene:D
  • Alexease
    #20020
    Eddig az osszes resz effektezett FFB-n alapult, bar evrol evre javult. Lehet reszelgetni, de egy effektezett sose fogja visszadni ugy, mint ha kozvetlenul lenne megirva. Persze igy sporolnak, nem kell szetvalasztani a programban a gamepad-et es a koramanyt, de hat...
  • lac coo
    #20019
    Nemköllezneked ! :DDD
  • szabii98
    #20018
    A felfüggesztéshez lehet hozzá tartozik az is, említették hogy jobban lehet érezni majd a rázóköveket és az erős fékezéseket, de konkrétan az FFB-t nem említették:(
  • Alexease
    #20017
    Nalam mindig az FFB/kormany resznel halt el a dolog, azzal nem tortent semmi?!
  • szabii98
    #20016
    az első vidi tartalma:
    -visszatér az interjú rendszer (ezt már tudjuk), hatása lesz annak amit mondunk, lesz egy afféle "respect" a csapat felé, minél jobban szeretnek annál több előnyhöz jutsz, pl R&D frissítéseket te próbálhatod ki először
    -kérheted a csapatot gyorsabb R&D-ért, elmondod mit szeretnél és ajánlasz valamit (pl elérsz valamilyen helyezést), és véleményt is mondanak az ajánlatodról
    -a HALO középső pillárja cockpit view-ban "eltávolítható" -ott lesz, csak vékonyabb, hogy jobban ki láss
    -grafikai újítások, senkit se érdekel
    -ERS management -5 módja van, de lehet "auto" módban is használni
    -tovább dolgoztak a gumi és felfüggesztés fizikán (1000Hz-es refresh rate a felfüggesztéseknél)
    -tovább dolgozták a gumi hőmérséklet változását is
    -F1 mérnökökkel építették/fejlesztették a fizikát, nagyon közreműködő az F1
    -az összes tavalyi klasszikus autó visszatér, E3 után pedig bemutatják az újakat, mert még lesznek.
    -ELO rendszer alapú online play, matchmakinggel, lesz driving etiquette, az interjús bácsi szerint nagyon komplikált a rendszer, remélem jól fog működni, személy szerint ezt várom leginkább
    -tovább beszél az eSportról. Sokkal nagyobb lesz a második évad mint az első. Jó reklám, nagy fun és rengeteg tehetséges játékost fedeznek fel.
    -megpróbálják a lehető legtöbb "mainstream" kormányt támogatni, idéntől a drágább verziók közül is sokat támogat majd a játék
    -változik az R&D- sokat nem árultak el, csak annyit hogy gyorsabban lehet fejleszteni az autót, és hogy (ezt nem igazán tudtam összerakni) az év vége és az év eleje közt akkora különbségek lehetnek, hogy a csapatok sorrendje felborul
    -az interjúvolt kedvenc részének azt mondta a játékból, amikor elkezded a karriert, belépsz a paddockba, meglátod az új riporter arcokat és hogy mennyit változott a játék.



  • szabii98
    #20015

  • lac coo
    #20014
  • lac coo
    #20013
  • lac coo
    #20012
    Semmi..pedig kiváncsi vagyok !
  • Danecay
    #20011
    Én is néztem de nem találtam :(
  • lac coo
    #20010
    Ma ne lesz semmi uj video...? Regebben minden futamra kihoztak egyet...
  • IXEMGabeo
    #20009
    valami megoldas a T80-as kormanyra? PC-n a settingsben nem erzekeli, hogy mukodik...at van allitva racing modera is pedig...
  • JonasSandor
    #20008
    Azt nem tudtam mivel nyitom le, de most már mindegy mert még könnyű fokozaton is utolsó vagyok billentyűzettel halál.
  • gebali
    #20007
    Talán kiállás előtt a nyilgombos menüben.
  • szabii98
    #20006
    Az én szemem is ezen csillant fel pedig, hogy lesz ranked online :) Reméljük javul az eddigiekhez képest és akkor még jó is lehet
  • lac coo
    #20005
    Azt nem tudom, alapjaban veve a CM jatekok alkalmatlanok az onlinra szvsz, ezt a hirt csak ugy lattam valahol....
  • JonasSandor
    #20004
    F1 2015-be boxkiálláskor hogy kell gumit választani?
  • Timbu
    #20003
    "driver licensz, ami a szokasos online besorolas"
    Majd úgy, mint a Dirt 4-ben, hogy ha még lenne is más az online-ban, nem "sorsol" össze vele a gép, mert más szinten van. Aztán így soha sem tudsz senkivel menni.
  • lac coo
    #20002
    Nem neztem, de amit eddig hallottam es jo dolog az a driver licensz, ami a szokasos online besorolas, talan kiszurik a sok pistiket.
    Bar onlineban eleg amator ez a progi sajnos.....
  • IXEMGabeo
    #20001
    nem igaz hogy ezeket nem zavarja kozepen az a csik, a halo okozta latasviszonyok szamomra nem a legjobbak...
  • Danecay
    #20000
    Kibeszélős videók, hátha mondanak valami okosat :)

  • Danecay
    #19999
    Először amikor láttam a YT-on azt hittem valamilyen ingame videó :)
  • lac coo
    #19998
  • Crome
    #19997
    Köszi, ki fogom próbálni! Legalábbis az első tippeket, mert SSD-m is van, és a vga driver is a legújabb, viszont a replay fájl nem lehet gond, mivel az pont SSD-n van. Olvastam egyébként azt is ezzel kapcsolatban, hogy írásvédetté kell tenni azt a fájlt, viszont nálam úgy el sem indul a játék, ezért kipróbálni nem tudtam.
  • IXEMGabeo
    #19996
    Tud valaki megoldast arra mi tortenik, ha bedugom a T80-as kormanyt es a jatek totalisan megall?

    Megneztem a vezerlopult->Hardware fulben es kontrollernek erzekeli, annak ellenere, hogy normalis drivert szedtem le.

    Hogyan lehetne atirni a regeditben kontrollert, kormanyra? Egyszeruen nem talalom sehol se.

    Segitseget kossz elore is.
  • HJ
    #19995
    Nálam is szaggatott egy időben. Utána bogarásztam mi lehet a megoldása. 2 lehetséges okot találtam. Ki kell kapcsolni a Win10-ben a prefetch és a szuperfetch szolgáltatásokat. nVidia kártyáknál meg régebbi drivert kell használni. Én kikapcsoltam azt a két szolgáltatást (SSD-nél egyébként is ajánlott) és visszaraktam a régebbi 390.60-as drivert. Azóta vajsímán fut HD-ban ultra grafikán GTX960-on. Pár helyen írták még hogy az is kavarhat ha a replay fájl olyan meghajtón van ami nagyon töredezett.
  • IXEMGabeo
    #19994
    ez a halo rendkivul idegesito es bele fogjak tenni a jatekba is:)

    probalgatom a 17-es jatekot inkabb maradok annal:D
  • dr Kotász
    #19993
    Nézzétek csak meg figyelmesen a kormányt. Úgy tűnik, az idei verzióban már a játékos vezérli az ERS-t is. Fincs lenne...


  • Crome
    #19992
    Köszi, megnézem, jó lenne, ha bejönne, mert így elég lelombozó úgy játszani, hogy hardver ügyileg simán kéne mennie ultrán is, mindenféle szaggatás nélkül...
  • gebali
    #19991
    Nekem is csinálja hasonlóan imba gépen. Van, hogy újraindítás után elmúlik, van hogy nem. Általában ugyanazon a részeken történik meg.
  • Timbu
    #19990
    Gondolom a replay kavar be, arra keress rá.
  • Crome
    #19989
    Sziasztok ismét!

    Szerintetek minek kéne utána nézem, ha egy olyan gépen, amin szerintem nem lenne szabad (Ryzen 1600x, GTX 1080, 8 Gb RAM) teljesen random módon (van, hogy egy 100%-os futam alatt 2-3x, de van olyan is, hogy szinte 3-5 körönként), ilyen 1-1 mp-ekre beszaggat a játék, ami más játéknál is zavaró lenne, de nyilván egy gyors körön vagy akár csak úgy is, elég zavaró...
  • IXEMGabeo
    #19988
    aztan a valosagban nincs ennyi, de amugy se engednek oket versenyezni csak SC mogott:D
  • gebali
    #19987
    Végülis lehet benne egy olyan algoritmus, ami egyre gyakrabban ad esőt ahogy halad a játékos szezonról szezonra. Emögött lehet olyan logika hogy fenn kell tartani a kihívást, és az esős verseny az objektíven nehezebb mint a száraz.
  • lac coo
    #19986
    Szerintem semmi titok nincs, veletlen generalja, most ezt osztotgak fenntrol ! :)
  • mqmeszi
    #19985
    Kihívás ide vagy oda, akkor sem normális, hogy kb lassan 100%-os lesz az esőm. Itt ez a lényeg. Ha esőmániám lenne, akkor karrieren kívül tolnám végig a szezont full esőben. Szóval ez így egy nagy fos.
  • Gabor77
    #19984
    Nekem nem volt ilyen problémám. Sőt..inkább örülök, ha esős futam van. Nagyobb kihívás.
  • mqmeszi
    #19983
    Ti hogy bírjátok ezt az agyament sok esőt? Nagy fos tőle a játék. Előre leszögezem, hogy eredeti játékom van.
    5. évadomat kezdem karrier módban. Az első 3 évad viszonylag normális volt, elég sok száraz versenyt mentem. De a 4. évtől egyfolytában esik. 8 esős futam volt, és a sivatagi pályákat leszámítva szinte mindig esett valamennyi szabadedzésen. Az 5. év még rosszabb:
    Ausztrália: esős futam
    Kína: esős időmérő, esős futam
    Bahrein ok
    Szocsi: Esős időmérő, esős futam
    Most jön Barcelona, megnéztem az előrejelzést, szakadó esős futamot jósolnak
    Virágboltiba nem esett ennyit ...

    Mi a szart lehet csinálni? Számomra így egy élvezhetetlen, használhatatlan fos ez a játék. Örülök, ha egy egy száraz versenyhétvégét kegyeskedik bedobni ez a szar

    (Elnézést, de ez nagyon idegesítő)
    Utoljára szerkesztette: mqmeszi, 2018.05.21. 08:12:53
  • Timbu
    #19982
    F1 2018