21742
  • dr Kotász
    #6216
    1:24,4
    De ennek csak online versenyben van értelme. Ott mentek már ellenem időmérőn 1:22,5-öt is :) Megkérdeztem a srácot, hogy a répába. Erre közölte, hogy bekapcsolta az ABS-t és a kipörgésgátlót.
  • SeanJRRussel
    #6215
    Akkor lehet h lágykeverékkel még javulhat mert kemény keveréken mentem ennyit.
  • JohnAngel
    #6214
    Jó beállítással, és jó kocsival el ehet érni az 1.25-öt, de 1.30 alatt már bőven jó a köridő.

  • bcc
    #6213
    Ja 1.24.985 az 1.14-es időt esetleg egy repülővel.
  • bcc
    #6212
    vagy 1.24.985.Már nem emlékszem
  • bcc
    #6211
    1.14.985
  • SeanJRRussel
    #6210
    Mentem egy 1:27.745 öt ausztráliában,nektek mennyi a rekordotok?
  • SeanJRRussel
    #6209
    Vettel az 1. számú pilóta.
  • barcames
    #6208
    a következő idényben nem a te kocsidon van az egyes rajtszám ugye? (button és így tovább...)
  • Afe
    #6207
    F12-t át lehet rakni valahogy a kormányra, mert nem találom a gombkiosztásban?
  • Totti5
    #6206
    "chris: GT5 vagy DNF sztem realisabb lenne"

    Több ezret:) + szimulátorba orrvérzésig.
  • JohnAngel
    #6205
    Jó kis videó, de nekem főleg a táblát tartó csaj tetszett benne.
    A vezetésről meg csak annyit, hogy ezen nem lehet meglepődni, hisz több száz kört mentek már a pályákon, de az tény, hogy figyelemre méltó teljesítmény.
  • IXEMGabeo
    #6204
    erről beszéltem nyuszó muszó csak az F1 topikban:) ugye megmondtam hogy csukott szemmel is tudják
  • rbal
    #6203
    Nagyon nem szeretnék hozzászólni a témához, csak annyit hogy az igazi pilóták álmukban is kenik vágják a pályákat az biztos! Ők erre készülnek, az utcsó kavicsot is tudják hol van. Amúgy érdemes végignézni az elejétől a végéig, hogy mennyire be van memorizálva nekik a pálya. Alonso spanyolban:
    http://www.youtube.com/watch?v=HPh-kAv_l8c&feature=related
  • White Falcon
    #6202
    ha valakit érdekel; bal nyil a gumi választás..amúgy köszi a nagy segg ítséget
  • oneal1
    #6201
    ahhha, de azt nem lehet elérni eslő évben szerintem, na mind1 akkor marad a sauber:)

    és köv évben ha ondjuk saubernél kezdek akkor azt az évet végig kell csinálni azzal?
  • SeanJRRussel
    #6200
    1:16
  • JohnAngel
    #6199
    Montréal piszok jó pálya. Ti milyen időket mentetek rajta?
  • SeanJRRussel
    #6198
    red bullal mentem 3 as első/hátsó szárnyal de uygan ez mehet a williamsre is nyugidtan.Fékek 55% elöl és hard.Szerintem teljesen felesleges mást állítgatni...
  • Nohab
    #6197
    A Sauber a legjobb a 20. szintig. A Force india 20. szinttől vesz fel.
  • oneal1
    #6196
    7 szezont kezdtem, most adott ajánlatot a sauber, adhat még jobb csapat ajánlatot?
    force india pl?
  • oneal1
    #6195
    én is most mentem 34-est...
    úgy hogy nem állítottam semmit, tehát ha valaki már pofátlanul még a határon vágja a kynarokat és jó setupot csinál, meg lehet csnálni 29-re de az már igaziban nem menne el szerintem a vágások miatt
  • burkos01
    #6194
    Légyszi segíts!!!
  • attila46
    #6193
    NA akkor tudja valaki mikor is lesz meg az a várva várt CODIS patch???
  • burkos01
    #6192
    Azt nem hiszem el hogy ezen a kanyarokkal tele pályán 3as első és 1es hátsó szárnyal tudnak fordulni. Még recseg a kormányom 9-7es beállításnál is.
  • burkos01
    #6191
    http://www.racedepartment.com/f1-2010-setups/38733-suzuka-japan-dry.html
    Ezt próbáltam.
  • burkos01
    #6190
    És milyen beállítással? Mert én bármit próbálok nem megy.
  • SeanJRRussel
    #6189
    Én most mentem egy 1,34 est de sztem a 29 már lehetetlen.Legalább is billentyűvel...
  • burkos01
    #6188
    Nem értem hogy lehet suzukába 1:36 os időt menni. És még láttam 1:29est is fórumokba. Ugyanazzal a beállítással mentem és nem tudtam jobbat menni 1:39től. És ezek azt várják el a BMWnél hogy 10és 8. legyek. 5éves karierben. Kormánnyal tolom. Ez valami viccccc.
  • White Falcon
    #6187
    ott "T", de kormánynál az nem megy..
  • SeanJRRussel
    #6186
    BILLENYTŰZET.
  • White Falcon
    #6185
    akkor tán választ ad6nál a 6171-re!!!
    THX
  • tommygear
    #6184
    aha kössz
  • tommygear
    #6183
    kormány
  • White Falcon
    #6182
    Ti mind kéjborddal nyomjátok?
  • Nohab
    #6181
    5 szezonos karriert választott. 3-nál még több csapat elérhető.
  • Nohab
    #6180
    Ilyenkor dominánsabba válik a jobb agyfélteke, mivel ilyen munkára az az alkalmasabb. A való életben is előfordul, főleg az autópályán. Azt hiszi az ember, hogy elbambult vagy elfáradt, közben csak módszert vált az agy. A művészek is ebben az állapotban alkotnak.
  • tommygear
    #6179
    az első szezont hogy kezdet williams-el?
  • Tikal #6178
    ööö ki beszélt itt nehézségről? :)
    Arra akartam utalni hogy a balkanyart nem igazán lehet elfelejteni, talán pályarajz nélkül is tanulható
  • gviski
    #6177
    Az se olyan könnyű műfaj, aki már ment iRacingbe NASCARral az tudja hogy az egyszerűségében van a nehézsége is. Persze csak bal kanyar, de azoknak a kocsiknak szinte semmi támadása nincs folyamatosan csúszás határon vagy, nem mindegy mikor fékezel, gurítod a kocsit és mikor adsz gázt. Szóval a NASCAR se egy könnyű műfaj, teljesen más kihívások vannak ott mint az F1be így össze se lehet hasonlítani a kettőt... Persze laikus számára csak bal kanyar...