21742
  • Babylon56
    #7139
    Eddig mentet is rendesen avval nem is volt gond. De ha jol gondolom akkor van több flashblack ha beálitásoknál ahol irja hány flashblack van beálitva ott nincs szám mivel különben csak 1-2-3-4 engedi többet nem. Viszont ha nincs ott meg adva neki szám nekem nem ment. Csak akkor ha meg adom neki hány flashblak legyen de ilyenkor meg ujra max csak 4 tudok beálitani!

    Vagy nem értem mit csinálok roszul! :S

    probáltam már több különbözö databasa fájt. amit itt adtak, amit a neten találtam és amit én irtam átt de semelyikel nem ment ha nem adok emg neki számot
  • jui
    #7138
    Can you spell? (This question is to check if you are human):
    ezt kérdezi!
  • dr Kotász
    #7137
    Én is regisztrálva vagyok a racedepartmenten... Másold be a pontos kérdést, segítünk.
  • JUVEfun
    #7136
    Ha ezt letöltötted utána leírja mit kell tenned
  • jui
    #7135
    Szertnék regisztrálni a racedepartmanra de elakadok a regisztrálálsba mikor ehez a kitöltéshez érek Additional Required Information (profile),itt mit kérdez,angolbol gyenge vagyok.
  • JUVEfun
    #7134
    Ha te magad nem csinálsz akkor idén már nem lesz
  • pitjou
    #7133
    Kis segitség kellene pls!
    Az a gondom, hogy egy Thrustmaster kormányom van amit Guillemot Force feedback Racing Whellnek ismer az Xp-m, és az istenért sem tudom megoldani hogy a kanyarodás közben benézzen a kanyarba(helmet cam mód).
    A játékon belül Customra van állitva az irányitásnál, és amúgy müxik minden, de már a többi játéknál megszoktam a helmetcam módot és nagyon jó lenne itt is igy vezetni.Ha tudtok segitsetek lécci!!!
    Erre gondoltam:http://www.youtube.com/watch?v=GL_3ASnvDPE
    Nekem fix a fülke:((
  • Klemice
    #7132
    hello, az nincs, de remek angol nyelvkönyveket tudok ajánlani
  • Petyuska25
    #7131
    hello mindenki magyarosítás kellene köszi
  • Nohab
    #7130
    Ha van offline profilod (tört esetén), akkor már rég mentenie kéne. Youtubon van videó róla bőven. Vagy esetleg nem kapcsoltad be az automata mentést, és nem mentesz.
  • nono28
    #7129
    Köszönöm!
  • sziszifusz
    #7128
    Egészen pontosan TimeTrialben ha a Leaderboardot nézegeted ott kiválasztasz egy időt, és a race this ghost letölti neked és már hajkurászhatod is a pályán.
  • Japep
    #7127

    Hello.
    Lehetséges az, hogy ha több kört megyek a practice 1-2-3 alatt, akkor a fejlesztések gyorsabban, hatékonyabban jönnek az autómra?

    Köszi előre is. :)
  • dr Kotász
    #7126
    Time trialben, ahol a pálya kiválasztása után ki van írva a legjobb időd, alatta üres helyek vannak. Oda letölthetsz tetszőleges ghost lap-et. Ez jó módja annak, hogy kiderítsd, a pálya melyik részén vagy lassú.
  • bunny
    #7125
    Mondsz erről bővebbet? Honnan, mit? :)
  • Babylon56
    #7124
    köszi!

    A mentés is müködik akkor? Mert ha costumre álitotam volt nekem több flash csak a mentés nem müködöt!
  • Jacek
    #7123
    aham azzal jatszottam:P kancso
  • Nohab
    #7122
    Ha a database fájlban átírtad az értékeket, és nem customra állítottad a nehézséget akkor egyből több flashbacked lesz.
  • lolSL
    #7121
    f1-ben a helyed
  • mmovar
    #7120
    ezen az oldalon van néhány info esetleges gondok kikerülésére. valaki jó angolos átnyálazná és lefordítaná? konkrétan az a replay-es rész érdekelne. link köszönöm!
  • Jacek
    #7119
    ööö butitottak az AI-n? mert hungaroringnel alltam patch elott(7season/legend/full all) azota mentem ring/spa/monza es mindet nyertem, monzaban koroztem vagy 5 autot:( ja a remek Virgin-el lol, ööö ez aztan elethu:(
  • sziszifusz
    #7118
    Tölts le ghostokat, hogy lásd hol vagy lassú.
  • IXEMGabeo
    #7117
    ja azt én is próbáltam pont Hockenheimben...nem rossz a manuális váltó, de én inkább maradtam az automatánál...
  • SeanJRRussel
    #7116
    Felvenném de annyira leesik akkor az fps hogy nem tom irányítani.De a befutót majd talán.Semmi xtra downforce 3 as ra fékt strong és hajrá+manuális gear.
  • Redokee
    #7115
    ez vakvágány, a 390GB nak elégnek kell lennie
  • Gabor_(HSF)
    #7114
    Hát ez talán most pont nem aktuális,hiszen ,1.15-16-os idők nemigen ad tanulást,mivel félig nedves pályán mentek...
    Talán mentek volna 1.10-et ha száraz,de ebben a játékban,bármelyik autóval lehet 1.10 alatt menni,a jobbakkal,meg 1.07-et
  • JUVEfun
    #7113
    nono28-nak
  • bunny
    #7112
    Hű de jó volt a mostani időmérő, és eszembe is jutott valami miközben Hülkenberg gyorskörét néztem. Nincs meg valakinek az összes időmérő letöltve? Lehetne csinálni egy videót, amiben a gyorskörök tcam-ból (úgyis többnyire onnan játszunk) ott lennének. Tudom az én vesszőparipám, de még emlékeztem a brazil pályára és tök jó volt nézni hogy csinálják a nagyok, a tetejében ugye itt kint vannak a fordulat, fokozat adatok is (ami szintén a vesszőparipám, hogy lehetett ennyire szar replay-t csinálni) szóval miután az ember (nem a csőprofik, hanem a kocák mint én) végre megtanulta a pályát megnézhetné hol tud javítani a körén. Ej, de szép hosszú mondat lett :)
    Ezt a videót meg fel lehetne rakni a youtube-ra pl.
  • IXEMGabeo
    #7111
    na majd kipróbálom...nehogy má jobbat menj:D múltkor mentem én Hockenheimben, de most akkor az időt meg is jegyzem...
  • zsotesz
    #7110
    time trialban 1:16:645-öt mentem gamepaddal, és az első szektorban még 2-3 tizeddel gyorsabb tudok lenni, szóval lehet még menni 1:16:630 alá, de tény, hogy ahhoz már nagyon perfect kört kell menni.
  • Babylon56
    #7109
    Én Bahreinbe a Bmw-sauberel kemény keveréken tudok menni 2:00.689 időt
    billenyűzet irányitásal.

    Én úgy vetem észre billenyűzetel nagyon jó idöket lehet menni viszont nagyon könnyű is elrontani a köröket velle. Ezért azonos köröket menni velle csak sok gyakorlásal lehet
  • IXEMGabeo
    #7108
    milyen beállítást találtál te?
  • SeanJRRussel
    #7107
    billentyűzet karrierben keménygumin versenyben....
  • IXEMGabeo
    #7106
    kormánnyal igen Time Trialban, gamepaddal lehetetlen...
  • SeanJRRussel
    #7105
    Hockenheim-ben az 1:16.630 as idő jó?
  • Leslie878
    #7104
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a patch feltétele után a verseny végén elmenti valahova a replay-t, és bármikor le lehet e játszani, vagy nem? A my games formula one mappában van egy replays mappa de az üres. Visszajátszás közben nyomtam egy s-t is mert a actionmap xml -ben azt írja, hogy a replay save az s billentyű! Mindenesetre sehol sem látok replay fájlt, de lehet valamit én értelmezek rosszul, de a javító listában van erről szó. Köszi a segítségeteket!
  • Babylon56
    #7103
    Ha a googleba meg találtam volna rá a meg oldást akkor enm kérdeztem volna itt.
    Már probáltam azt de valamiért nem jó ugyan ugy csak 4 a max flashback.
  • Gabor_(HSF)
    #7102
    Egy részletesen kifejtett és szaftos véleményt halhattunk..
    köszönjük szépen..
  • White Falcon
    #7101
    a pacstól ugyan nem javult semmit a gém. még xarabb, mint volt!
  • bgreg
    #7100
    <results samples="6211" min_fps="41.055965" av_fps="49.640121"