21707
  • macleody
    #21587
    Itt mindenki tudja mire gondolt Laccoo, csak te nem. Ne legyél már nyomi.
  • JonasSandor
    #21586
    Ha van már teljes is kit érdekel a demó
  • lac coo
    #21585
    Amúgy van már demoverzio....;)
  • JonasSandor
    #21584
    Törést hogy kapcsolom ki?, meg ezt a csomó kanyarlevágásos büntit?
  • attila46
    #21583
    Üdv....Srácok...mentési gondotok nem volt..??Origines a játék és a mentések visszatöltésénél kilép...
  • macleody
    #21582

    Nem nagyon volt eddig bajom az AI-val, bár néha elég agresszívak. Meg mondjuk töltő körön van, elenged aztán megindul, jön utánam. Mellém ér belassít.
  • lac coo
    #21581
    Mentem vele már jó pár száz kilómétert semmi ilyesmi nincs benne.... Valszeg nem tudsz F1 versenyben közlekedni ...
  • alma2
    #21580
    Laccoo, agyonajnározott A.I vezetésben lehet vannak finomságok amit nem biztos, hogy meg fogom tapasztalni, de ez a megyek padlogazzal az egyenesben és belem jonnek hatulrol rendszeres es rohadt idegesito, kanyarokban is ramhuzzak, es meg lehetne sorolni.
    De lehet kulonleges Verstappen verziot kaptam :)
    Persze lehet valami bug, mert ilyet benne hagyni csak nem akartak.

    Akkor mar inkább AMS2 A.I felhasznalo baratabb.

    A TAA-t ki lehet kapcsolni a config file-ban!

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2022.07.06. 15:47:23
  • Danecay
    #21579
    ITT van róla egy írás.
  • lac coo
    #21578
    Kérdés mit jelent itt az adaptiv AI, gyanítom nem azt amire mi gondolunk :D
  • macleody
    #21577
    Ez most komoly? Van adaptív AI a játékban, de csak casual módban lehet bekapcsolni, ahol kurvára nem is én irányítom a kocsit? Ezek normálisak?
  • lac coo
    #21576
    nincs ugyan VR-em ,az az nem zavar téged, hogy versenyezni, játszani veszik a népek nem pedig techdemónak... :D
  • macleody
    #21575
    Adaptív AI-t csak casual módban lehet bekapcsolni?
  • macleody
    #21574
    Nekem amúgyis mosott szar, mert nem bírja a gép natívan a G2-t.
  • alma2
    #21573
    Az senkit nem zavar, hogy VR-ban mosott sz*r a kep tavolabb? Nem lehet kikapcsolni a TAA egyik AA opcioban sem.(ha nem neztem be ) MSAA (ami lehet ezer eves, de a legjobb eredmenyt hozza a VR-ben) meg nem lehet valasztni, pedig a dirt2-ben van.

    ui: Koszi Laci a pc pass tippet, ha nehezen is, de igy ki tudtam probalni a jatekot.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2022.07.04. 12:37:17
  • lac coo
    #21572
    Tényleg, azt meg nem is próbáltam..
  • Danecay
    #21571
    Na meg ott van elvileg az Adaptive AI funkció is.
  • lac coo
    #21570
    Majd belejössz. Nem mintha én gyors lennék , kb 80-85 AI val megyek, pályától függően :D

    amúgy ha jó élvezetes versenyt akarsz állítsd egal teljesítményre az autókat, a pilóták úgy is mást-mást autóznak majd, de mindegyikkel küzdeni kell, nem az van., hogy egy rosszabb autót simán kikerülsz ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2022.07.03. 22:44:10
  • macleody
    #21569
    Az jó :D
    70%-os AI, Monza, 13 kör, 14. rajtkocka, 10. lettem végül. A csiga hozzám képest szuperszónikus repülő :D 1:23.676 volt a legjobb időm qualin.
  • lac coo
    #21568
    Nem tudom, én se szoktam nyomni :)
  • macleody
    #21567
    Mit kell nyomni pitben a jelnél kikanyarodásnál?
  • lac coo
    #21566
  • macleody
    #21565
    Hogy lehet dx11-ben indítani a játékot?
  • macleody
    #21564
    Igen, közben rájöttem én is, hogy nem a pitben vagy pályán kívül kéne keresgélnem ezt a kurva beállítást :D
  • barcalaci84
    #21563
    az osd menüben kell on-ra rakni a cockpit nézetnél is (ugye vr-ban adott) is és a customizátioban lehet egyesével állítani...a legtöbb alapértelmezetten hidden -re van állítva ...átrakod NO-ra és onnantól látszódnak is :)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2022.07.02. 20:18:57
  • lac coo
    #21562
    Mondjuk a nagyon lassú kanyarokban (2-esbol...) nekem se megy jól, az azért nehéz.
  • macleody
    #21561
    AMS nekem nem jött be, ACC jó cucc. Itz az AI otthagy kigyorsításon. Állítanom kéne a fékpedálon is.
  • lac coo
    #21560
    Hozaszoktal a tc-s meg abs-es ACC meg AMS vackokhoz...:)
  • macleody
    #21559
    Csak két bajom van, nem tudok megállni, meg kigyorsítani. A többi jól megy
  • lac coo
    #21558
    Van OSD állító menű, ott próbáld me gtalán ... Lehet ki be kapcsolni, húzogatni az elemeket.
  • macleody
    #21557
    Nem vágom, hogy VR-ban is be lehet kapcsolni az OSD HUD-ot, de nem mutat semmit csak a jobb alsó sarokban az autó menüt. Se a bal oldali sorrend, se idő se semmi.
  • lac coo
    #21556
    Tavaly sokkal sokkal jobbna kifrogott alacsony tempónál... szerintem most remek.az irányításis, ffb is, jobb lett, kormámyzás sokkal pontosabb.
    Lehet a néha durva orrtolásra pőanaszkodnak, de hát ez idén ilyen ... hál istennek nem igen szokott ezekkel foglalkozni a Cm, nem szoktak belenyúlni csak mert páran sírnak ...
  • macleody
    #21555
    Pedig mindenki arra panaszkodik, hogy pörög kifelé kigyorsításon, főleg ugye a kontisok. Meg hogy miért kellett ilyen durván belenyúlni az irányításba, ha a tavalyi jó volt :)
  • lac coo
    #21554
    Jah, az mindegy , én is lassú vagyok. De jó az AI ezrdre be tudod lőni a saját tempódhoz ...
    Mentem egy 100 %-osat, jól viselkednek a gumik, keménnyel a világból kimentem de féktávon mindig bajban voltam .Viszont az AI lágyakon gyors volt elég hamar esett a tempo. Handling jobb lett, különösen a lassú kigyorsítás, az mindig baja volt ennek a játéknak, hogy hamar kipörgött....Az ide autó jól működik, lengedve ahasát nagyon tapad gyors temnpónál, visont mármit lábközé venni ( kerékvető, hurka ...)azonnal felül és kiforog ...

    Jah és kerékcserénél a hűtött gumi, agyrém, mnegálln ialig lehet vele :)

    szóval fasza lett, egyelőre jót tett neki, hogy EA követelt dolgokat a CM-től.
  • macleody
    #21553
    Eriggymá :D
    Mindig lassú voltam F1-ben, de most VR-ban tetű lassú vagyok :D Monacoban mentem faltól falig :D
  • lac coo
    #21552
    ti milyen szőnyeget raktatok a padlóra ? :P
  • Piko888
    #21551
    Sziasztok,

    Xbox one x-hez milyen kormányt ajánlanátok.
    Köszi
  • lac coo
    #21550
    Már megvan, családi nézet kavart be ....
  • macleody
    #21549
    Nem tudom, még nem próbáltam a steames verziót, előbb meg kell innom egy sört :D
  • lac coo
    #21548
    Nekem miért nem kapcsolódik online ajáték? steam átfedést kér, dee azt meg nem tudom bekapcsolni, inaktiv ...