21707
  • icemankimi
    #201
    EZ JARNO TRULLI 2004 KÉP!!!!!!!!
  • leho94
    #202
    akkor az:P
  • krisztianp16
    #203
    Ok:D
    Köszi!!!!
  • Legend Killer
    #204
    kijött volna az f1 2009? nanemá, egy 800 megás cucc van a torrenten... sztem csak mod...
  • Legend Killer
    #205
    vmelyik köcsög meg azt modnta arra, amit ti mondtatok itt, h szezon után jön októberben, v mikor, h: "Nem a szezon után jön...baromságot ne beszéljünk...Fifa is szezon után jön szted? lol"

    nc... :D.

    a másik meg ezt mondja: "2009 es csak ez ilyen előzetes csak az a baj benne hogy nincs benne a brawn gp de amugy minden ugyan olyan mint a 2009-es szezonban"

    ígymáérthető. akko ezé ilyen geci kicsi a mérete... hm... hm... ehh, mind1.

    :D

  • Legend Killer
    #206
    aztán törölték a torrentet :DDDDDDDD.
  • akyyy
    #207
    melyiket?
  • Legend Killer
    #208
    hm? milyen melyiket? má nincs fent, ahol én vok és ahogy láthatod, vmi előzetest mondott az egyik tag. hm, mind1. várom a full verzsönt.
  • krisztianp16
    #209
    Én is várom,amugy valami képet nem tutsz rola?
  • Legend Killer
    #210
    nem, mer törölték.
  • Legend Killer
    #211
    állandóan felpróbálja tenni és minden féle nyomi képet linkel, rfactor mod, meg szarságokat.
  • krisztianp16
    #212
    Értem,köszi:)
    De azzért meg néznén milyen lesz:P
    Én most csak modot használok.
  • Danecay
    #213
    Én is találkoztam már ezzel, vagy hasonló feltöltéssel. Két kép volt betéve, az egyik egy konzolos játékból volt, a másik pedig egy 2008-as rFactor MOD-ból :) Nem kell bedőlni ezeknek, hiszen még egy épkézláb kép sem jött ki a játékból, csak a laserscan-ek. Októbernél korábban szerintem biztos nem várható, különösen ha szem előtt tartjuk, azt a híresztelést, miszerint 2010-re tolják a megjelenést, legalább is PS3 és XBOX360-ra vonatkozóan. Persze ez sem biztos.
  • Legend Killer
    #214
    nalátod. és a kurva admin, moderátor, nemtom mivolt, piros volt a színe :D, ő szólt be nekem baszki, h hülyeséget beszélek? mer a fifa is szezon után jön? azé, mer piros, attól még ne szólogasson be, mer lerúgom a szaros fejét :DD.

    ehh. felbaszta agyam.
  • Danecay
    #215
    OK, de írhatnál egy kicsit moderáltabban is :)
  • Legend Killer
    #216
    sry
  • gege97
    #217
    Sziasztok!Valaki betudná linkelni a f1 akármeik részét lehetőleg a legújjabbat vagy amin tiis nyomjátok!lehetőleg ne torrenteslegyen Előre is kössz !
  • bertino
    #218
    persze, mennyit ér neked ?
  • kemszi2
    #219
    ezzel toljuk.minden este van multi
  • Alexease
    #220
    Te meg honnan masztal elo?!:)
  • [HUN]FaTaL
    #221
    pfú annó imádtam ezt a gamét :D
  • leho94
    #222
    roflmao , ezzel küldjük mindig info órán , más nem nagyon fut azokon a gépeken:D
  • kemszi2
    #223
    sokat toltam vlee én isbár dos box alatt még néha nosztalgiázok
  • Norberto91
    #224
    A simracingworld oldalán az a hír járja, hogy a hét folyamán új infók jönnek a játékról és hogy lehet, hogy képeket is kapunk, és állítólag pontos dátumot a megjelenésről...

    Remélem így lesz:)
  • ldavid
    #225
    hát ideje lenne már
  • Halálmadár
    #226
    Ez nagyon jó game. És a fizikája az autóknak...Nem is értem hogy a Codemasters miért fejleszt egy új játékot.
    Ez grafikailag is a királykategória csúcsa.
  • kemszi2
    #227

    de azért azt tegyük ,hozzá hogy az a játék már 20éve bizonyította kódmesternek pedig most kéne valami használhatót letenni az asztalra
  • t0Mi
    #228
    Sziasztok!
    Gamestaron azt olvastam, hogy a 2009 nem jön, csak PSP-re meg Nintendo Wii-re. Csak 2010-es jön PC, XBOX 360, és PS3-ra. Ti mit tudtok erről? Remélem nem igaz.. :)
  • Danecay
    #229
    Sajna én is ezeket az infókattaláltam :(

    gphungary.hu
    gamechannel.hu
    simracingworld.com
    virtualr.net

    És még rengeteg helyen ezt lehet olvasni, úgyhogy sajnos valószínűleg igaz a hír :(
  • Norberto91
    #230
    El lett b@szva az egész évem.. ezt vártam 1 éve lassan....
  • Forza Italia
    #231
    itt van egy hír de sajna a német nyelv nem megy nekem csak az angol
    Forma 1
  • Laceee
    #232
    Ott is csak azt irják, hogy a közeljővőben adnak ki hivatalos infót a játékról
  • Laceee
    #233
    komolyan mondom, szégyen ez a Birkuc, úgy beszél itt a moderekről mintha közéjük tartozna :D
  • laci 700
    #234
    kicsit meg is értem hogy levannak maradva a modderekhez képest mert a moddereknek csak az autókat kell lemodellezni + néhány dolog a módhoz és kész vannak mert az alap game már megvan, de ők a 0-ról kezdik és össze kéne dobniuk egy használható gamet mert én a Grid-től pl nem voltam elragadtatva... Nem ért nagy csalódás mert nem vártam annyira, de jó lenne már egy hivatalos F1 game...
  • ldavid
    #235
    legyen inkább F1 2010 a címe
  • Danecay
    #236
    :D
  • Danecay
    #237
    Sok mindent nem tudunk ami a háttérben zajlik. Pl. érdekes, hogy régebben CODIES-ék azt mondták, hogy jól fognak haladni a fejlesztéssel, mert egy csomó pálya már rendelkezésükre áll a GRID-ből, majd valamiért bejelentik, hogy mégis újra megcsinálják az összes pályát LaserScan technológiával és nem lesz átültetett GRID pálya. Ki tudja, lehet, hogy a FIA nem hagyta jóvá a GRID pályák átültetését, mert nem felelnek meg a tényleges vonalvezetésnek, vagy egyéb okok miatt, persze lehet nem így van de ez is benne lehet, de az biztos, hogy meg van kötve a fejlesztők keze, mert állítólagosan információt is azért nem szolgáltattak, a játékkal kapcsolatban, legalább is az első Ausztrál nagydíjig, mert elmondásuk szerint a FIA nem hagyta jóvá.
    Az esetleges 2010-es megjelenési dátum már rég téma, de nem volt hivatalos, mint ahogyan még mindig nem az, de most valószínűleg azért jelent meg szerte az online sajtóban a hír, mert várhatóan a feltételezést, és a nem hivatalos infót, nem hivatalosan megerősítették, és még a héten nyilvánosságra hozzák. Persze voltak hírek, és fórumbejegyzések a hivatalos fórumon is miszerint a Cedemasters megcáfolta a híreszteléseket de szvsz sajnos a 2010-es megjelenés állja meg majd a helyét. Lehet ezért nem a Codemasterst kell hibáztatni, hanem a FIA-t, a különböző elvárások és változtattgatások miatt, persze az is lehet hogy nem, de nem biztos, hogy egyből a Codies-t kell hibáztatni. Minden esetre a hírek szerint legkésőbb a hét végéig kapunk végre hivatalos infókat a játékról, ha minden igaz megjelenési dátumot, és némi képanyagot is. Az eddig napvilágot látott Wii-s KÉPEK nem igazán meggyőzőek, talán még a PSP is szégyenkezne miattuk, de a PC-s verzióért ilyen szempontból nem aggódom.
    Én is amondó vagyok, hogy inkább dolgozzanak még a játékon minthogy elhamarkodva adják ki, és abban is biztos vagyok, hogy hangulatkeltés terén egyik F1-es modifikáció sem fogja tudni felvenni a Codies féle Formula One 2009-el a versenyt.
    A GRID-ről pedig annyit mondanék, hogy a DEMO kipróbálása után nagyon nem tetszett, de aztán adtam esélyt a teljes verziónak, már a Patch-ek megjelenését követően, és ha az embernek sikerül túltennie magát, hogy nem egy szimulátorral van doga, egészen jól el lehet vele szórakozni. Léteznek hozzá különböző kormánybeállítások is, és esetenként meglepően jól viselkednek az autók is, már amennyire ezt így meg lehet ítélni.
  • Danecay
    #238
    Még valami. Sajnos a CODEMASTRS HIVATALOS FÓRUM -ának egyk topicjába, ahol többnyire illetékesektől beszerzett infókat közölnek a játékkal kapcsolatban, a következő szerepel, ráadásul hivatalosnak jelölve:

    OFFICIAL FAQ
    1: What formats will you be releasing the F1 Game on?
    Wii/PSP - Autumn 2009
    PC/PS3/Xbox360 - Mid 2010

    A PC-s megejelenést megfigyelve láthatjuk, hogy nem csupán átcsúszik a játék a 2010-es évre, hanem annak nyarán fog valamikor megjelenni, ezen bejegyzés szerint :(
  • laci 700
    #239
    hmmm... ha már nyáron adják ki akkor szerintem hagyják a 2009-est és csinálják a 2010-est...
  • laci 700
    #240
    "2: Around what F1 season will the games be based?
    Wii/PSP - Based on 2009
    PC/PS3/Xbox360 - Based on 2010"

    ha jól értem akkor PC-re már a 2010-est adják ki...