21707
  • Danecay
    #21357
    Te szubjektíven nézed, én pedig próbálom objektíven látni a dolgot :)
    Attól tartok a 2021-ben ez a story mód ki fog merülni a már eddig is ismert és létező scenario módban, csak ki lesz bővítve és nem eltérő eseményekre, hanem egy eseménysorra lesz felhúzva, elágazásokkal. Valami ilyesmire gondolok.
    Lehet ez a rész kimarad, még a 2020-ban is alig van pár órám pedig már megjelenés előtt pár nappal megvolt.
  • lac coo
    #21358
    Sztori meg karrier módra soha nincs idő, csak gyors versenyeket megyek :)
  • Danecay
    #21359
    A story módra vonatkozó dolgot nem is konkrétan neked szántam, csak leírtam amit leszűrtem a Bereznay gyerek videójából :)
  • lac coo
    #21360
    mindegy... Az V6 F1 amas-ben szerintem finoman fogalmazva is vicc kategória .... Valami rettenet gagyi az egész . Gyanítom a PC cuccot valai Grid-es , autóversenyzős játékra vették meg ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.07.05. 22:07:11
  • sertrex
    #21361
    Szerintem meg az a vicc kategória, hogy valaki úgy osztja az észt, hogy nulla tapasztalata van az adott témában. De ha esetleg sok éves tapasztalatod V6-os F1 téren, akkor én kérek elnézést. Bár nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna a neved bármelyik F1 futamon.
  • Timbu
    #21362
    Távozott a Codemasters vezetősége
  • Danecay
    #21363
    2 emberből állna a Codemasters vezetősége? Amennyiben egy garázs projektről lenne szó azt mondanám, hogy OK, de nem az, úgy biztos vagyok benne, hogy nem ennyi emberből áll a vezetőség. A gyár ahol dolgozom, kb. 2 évente cserél gyárigazgatót, mégsem változik semmi
  • lac coo
    #21364
  • lac coo
    #21365
    Azt kell hogy mondjam, jelenlegi faja forintnál, nekünk magyaroknak überluxus játékot venni ! Elképesztő .... Mondjuk lassan hardver se lesz amivel játszak mert 4-800 ezret nem tudok adn iegy kártyáért... :)
  • robicarlos6
    #21366
    Ezért kell 185 ezres konzolt venni a pc-t meg meghagyni netezésre...
    Nem mellesleg a codemasters játék fórumában írni hogy drága a game az nem létjogosult dolog. Ugyanis visszatekintve szerintem nem igen volt olyan játékuk amit 1-1.5 éven belül ne szórtak volna köszi helloért.

    Sajnos azt érzem ,hogy EA jelenléttel ez az 1 éven belül toljuk be bundleba dolog végérvényesen elhal majd :(
  • lac coo
    #21367
    Persze, nyilván minden játék drágább ,sőt nem csak a játékok... Ilyen forintnál szerintem 2 éven belül 20 évvel ezelőti színvonalra jutunk ...
  • lac coo
    #21368
    A drágábbik verzió amúgy mikortól játszható, 3 nap korai hozzáférést ír, ..holnaptól ?
  • Danecay
    #21369
    Legális formában ez szerintem biztos kimarad nálam idén. Ha netán lesz belőle virágbolti verzió, azt majd megnézem azért. Emiatt amúgy nem is nagyon szégyenkezem mert ~60 órám van az F12019-ben és az F1 2020-ban összesen és 8 játék van meg a szériából legálisan. Általában mindig nagyon az érdeklődés mit amennyit játszok. Szerintem a 2020-al egy versenyt sem mentem, na jó talán egyet. Minden évben a karriert akarom elkezdeni de a monoton szabadedzések miatt hamar elmegy tőle a kedvem.
    A videók alapján ha jól vettem ki kb. olyan a story mód mint amilyennek elképzeltem, egy módosított, egy eseménysorozatra felhúzott Scenario mód. Nem mintha ez baj lenne, de nem valódi újdonság, csak egy kicsit más. Ahogy öregszem én is, egyre kevésbé számít az aktualitás, az, hogy az autók kinézete, festése az aktuális állapotot tükrözzék, és hogy a versenynaptár is a valóságnak megfelelő legyen., éppen ezért a handling-et leszámítva igazi újdonságot és változást nem igazán várok az F1 2021-től. Jövőre az új szabályok mellett nagyobb értelmét látom a játék megvásárlásának.
  • sertrex
    #21370
    Legfeljebb akkor venném meg vagy veszem meg a következő részt, ha a Madness engine lesz alatta. Így az EGO-val, csak évről-évre egy újabb bőr a rókáról.
  • lac coo
    #21371
    Hát pcars lesz belőle akkor menekülök majd én is .. :) Brrr... :)
  • Danecay
    #21372
    Olyan jó olvasni Titeket!
  • sertrex
    #21373
    Ááááá! Nem hiszem, hogy ebből szimulátort akarnának csinálni.
    De egy jó Madness motor jót tenne neki. Lenne végre benne jó FFB, végre lehetne normálisan kormánnyal is játszani vele. VR-t, rendes időjárást meg se említem. Ja de! Megemlítettem.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2021.07.12. 20:23:02
  • macleody
    #21374
    Persze hogy nem akarnak szimulátort csinálni belőle, ki venné meg akkor? Laca is úgy otthagyná a sorozatot mint a pinty, ezt ők sem akarhatják
  • lac coo
    #21375
    Nerkem bárki mondja, ehhez képest a pcars meg AM F1 -e nevetségesen szar .. :)
  • sertrex
    #21376
    Gondolom az összehasonlítási alap, a valódi F1.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2021.07.12. 20:41:12
  • lac coo
    #21377
    Így elsőre bitang lett, megint javult ... Hirtelen kicsit sínatósnak tűnt tavalyi után ,de gyorsabb is lett, sok kritika érte tavaly, hogy könnyen kipörögnek a kerekek még 4-5. -ben is, most ez jó lett . Feszesebb lett az autó sokkal, azonal megindul oldalra, de lehet fogni , olyan igazi ficánkolós .... törés elég expert, picit hozzá ér valamihez a szárny le is törik a vége, és jön is a VSC azonnal a törmelék miatt . AI szokásos , annak nincs párja . fékek jobbak lettek, féktáv végén határozott a orrtolás ha nem csökken a fékerő, viszonyt ha hátul van azonnal be is fordítja az autót .Benzin keveréket nem lehet állítnai, azt nem tudom miért, lehet igazi is ilyen. Füst por esőpermet vastagabb lett mint tavaly. Nekem bejön, én nem is értem mit nem szeretnek ezen az mebrek :)

  • macleody
    #21378
    Nemmondod hogy megvetted a döluxedísönt csakhogy már ma nyomhasd
  • lac coo
    #21379
    :P ezt az egy játékot veszem már csak meg, belefér ... :) Viszont ge.i drága ... :( Jó a forint ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.07.12. 22:17:33
  • lac coo
    #21380
    Első verseny , messzire nem jutottam .. :)

  • lac coo
    #21381
    Viszont Imola nincs, kapják be, remélem később belerakják :)
  • Timbu
    #21382
    EA Origin kell hozzá?
  • lac coo
    #21383
    Nem .
  • lac coo
    #21384
    Hangok is jó, igazából nem értem mi a baj ezzel grafikával....

  • lac coo
    #21385
    Hat az eso az megint nehez, tempot menni rengeteg gyakorlassal lehet csak...... Max leszoritoero , proba, vegsebedseg igy nincs de legalabb tapadas se .... :)


    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.07.13. 09:20:08
  • Danecay
    #21386
    Csak nálam nem működik a válasz gomb? Na mindegy.

    #21384 Mondta valaki, hogy baj lenne a grafikával?
    #21385 Amúgy a hosszabb esős versenyeken sem ázik fel jobban a pálya? Ezt már sokan az első gameplay-ek alapján kiszúrták, hogy szerényebben van jelen az eső és annak reflexiói a pályán mint az F1 2020 esetén.

  • lac coo
    #21387
    Aki nem ismeri, sot hulye az egeszhez az ne trollkodjon mar ! Van csillivilli rakasszar pc lehet tolni a bringat, koszike ! :)
  • b-type
    #21388
  • lac coo
    #21389
    Danecay ! Nem tudom, lehet hogy grafikailag vizesebb volt tavaly. Epp eleg igy is , mindent neztem csak nem a vizet :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.07.13. 12:47:00
  • Danecay
    #21390

    #21389 Csak érdekelne, hogy miért gondolták, hogy hozzá kell nyúlni
  • lac coo
    #21391
    Nem tudom. Azt se tudom valóban más-e , én nem figyeltem .,Víz volt azt kész :)
  • sertrex
    #21392
    Ez mitől 2021? Barcelona a régi nyomvonal, nincs Imola, van Canada, stb... Berakták Alonsót és az új pilótákat és átbőröztek néhány autót. Visszaraktak néhány régi ficsört, ráncfelvarrva. Fúúú! Mi a f@szt csináltak egy éven keresztül? Most már csak a markukat tartják, még csak nem is veszik a fáradtságot, hogy egy naprakész, aktuális F1 játékot csináljanak. Rögtön visza is kértem a pénzem.
  • lac coo
    #21393
    No most hogy a troll is visszakérte e pénzét reméljük többet nem látjuk itt... :D
  • sertrex
    #21394
    Ó csak annyira, amennyire te szoktál trollkodni más topikokban.
    Egyébként ez egy CMF1 topik és nem egy F1 2021 topik. A többi F1 játék árát sajnos nem kértem vissza, pedig elég lett volna csak egyet megvenni, semmiről nem maradtam volna le azóta se.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2021.07.14. 08:12:58
  • lac coo
    #21395
    Jah, pályák ... .

    However, in a free post-launch DLC Codemasters will be providing Imola, Portimao, and Jeddah for players.

    Viszont kína meg benntmaradt , olyan összevisszásag volt a naptárral covid miatt, hogy már kész volt rá a carrier, vagy mi ....
  • lac coo
    #21396
    Párra játék után :


    lehet replayt meneteni ,körön ként kattintással lépegetni benne .

    AI megint jobb lett, ha van hely, akár blokkoló ívbelsővel de berakja magát, nem lehet megijeszteni , ott marad .

    Kerékvetők, hurkák sokkal veszélyesebbek mint eddig .

    TT-ben van telemetriovonal, nyomvonal és fék, asszem bárkié betölthető a ranglistából .

    Sérülés szimulációra állítva elég durva, pici kakaskodás és repül a szárnyvég, ami elég durván lassít is . Hátsó szárnyat csak egyszer törtem kicsit , nőtt a légellenállás sokat buktam végsebességben .

    Hangok jó, van sisak szűrés is ( mondjuk ezt nem tudom eddig volt-e ... :) .

    Tapadás érdekes ...
    Elsőre szar sínautónak tűnt de ahogy az ember belszokik és bátrabban szúrja neki, ott már nem az. Később veszit tapadást, de ott gyorsan ,számomra így nehezebb tempot menni mint tavalyival . Fékre sokkal jobban előjön az alulkormányozottság . Az egész autó feszesebb lett, gyorsabban ficánkol oldalra ...