24
  • god25
    #24
    Hol tart a Boll ellenes -számláló- petició?
  • cola
    #23
    szerintem inkább sorozatot kéne csinálni belölle.
  • MrPrise
    #22
    Lassan Boll lenyomja az MS és Wines híreket is darabszámban. Persze valódi hír csak az lenne, ha bejelentené, hogy visszavonul.
    Amúgy lesz film a Monopoly-ból is ;-)

  • benkoszabi
    #21
    azt ugye tudjátok, hogy már készült gta film! na melyik? hát a sebhelyesarcú. pontosabban a Vice City készült a film alapján..habár ez nem megerősitett tény...de maximálisan biztos vagyok benne, hogy a rockstar onnan vette az alapkoncepciót. szerintem...
  • ldavid
    #20
    Boll már évekkel ezelőtt bepróbálkozott a Rockstar-nál, persze ők elhajtották a búsba

    szerintem nem kellene film belőle, de valószínűleg nem fog kimaradni ez sem, ha már a sims-ből is lesz...
  • Majadi
    #19
    Ha már akkor már Lynch+Tarantino, de leginkább sehogy senki...
  • Majadi
    #18
    Jáááj Nééé!!
  • NLZ
    #17
    Az egész játék Ponyvaregény jellegű, sztem egy könnyed maffiózós filmet kéne csinálni belőle.
  • dronkZero
    #16
    Azért van jópár olyan játék, ami bőven megérné, de speciel a GTA épp nem...

    Szvsz pontosan azért ilyen a játékből készült filmek megítélése, mert a kommerszgagyi akciójátékokból kezdtek el filmet csinálni, nem abból, amiből érdemes is lett volna... Ilyen kezdéssel, hogy Street Fighter, Double Dragon, Mortal Kombat... Nekem sem volt sokáig kedvem játékból készült filmet nézni, Boll meg még tíz lapáttal rátesz.

    Ellenben van néhány játék, ami még könyvben (na jó, ponyvában) is megállná a helyét, annyira összetett és élvezetes a történet...
  • trogerzsiger
    #15
    Szerintem már játékból eleve nem kéne filmet csinálni..
  • Visor
    #14
    Marha. Remélem, nem fog hozzányulni ez a hülye. Nem elég, hogy egy béna bohóc rendező, és ilyen kijelentést tesz, hogy ő jobban megcsinálná a GTA-t. Ez tiszta LOL. Remélem a Rockstarnak lesz annyi esze, hogy nem adja meg a jogokat ennek a majomnak.
  • dronkZero
    #13
    Hát, nemtom, de nagyjából a GTA lenne pont Bollnak való... Kusza, sehonnan induló, sehová nem vezető és végletesen klisés sztoriszálak egymásra szórva, mixelve... Karakterek, akik feltűnnek 4-5 küldetés erejére, hogy aztán nyom nélkül íródjanak ki a "sztoriból"... Utolsó suttyóból világ ura fő szál...

    Szerintem ezen már Boll sem tudna sokat rontani...

    Ja, hozzáteszem, hogy szerintem is kiváló sorozat a GTA, de filmként... A játék éppen az ilyen Boll-színvonalú maffia/gengszter filmeknek a paródiája, szándékosan klisés és groteszk. Elég idétlen ötlet filmet csinálni belőle szerintem.
  • Carlos HUN
    #12
    Egyértlemü ki rendeze meg !

    Roger Donaldson

    főszereplő se kétséges


    Jason Statham
  • Atisz #11
    Az a gond hogy GTA a játékélmény és nem a sztori miatt felejthetetlen. Szóval sztem továbbra is olyan nagyágyúkat kéne megfilmesíteni ami akár könyv formájában is megállná a helyét (Fallout, Baldur's Gate...).

    Amúgy a Dr-nak abban igaza van, hogy nem kéne tinifilmet csinálni belőle (elvileg nem is lehetne), de hogy ő készítsen belőle filmet... egyébként a hangsúly a maradandó-n van :)
  • beef
    #10
    "filmjeiben remek akciójelenetek vannak, ráadásul jó véresek, brutálisak és egyben humorosak is"
    ... emlékezett vissza Boll, Tarantino filmjeire.
  • tusyka
    #9
    Fuck you Boll !!!
  • lordofchaos
    #8
    Nekem is Tarantino jutott eszembe egyből. Bollt pedig ha kell személyesen akadályozom meg abban hogy elkúrja a GTA filmet.
  • Dakkon
    #7
    huuu pajtás. mondtál valamit. hirtelen elképzeltem Tarantínoval. tetszene. tudna belőle filmet csinálni
  • kispancsi
    #6
    Michael Bay rendezze csak meg szépen a transformers 2-t, ide Tarantino kell!!! :D
  • kispancsi
    #5
    hiba: "Eőször" 1. bekezdés 1. sor végefelé
  • emp
    #4
    Mivan az SG-t lefizette Boll bácsi??? Nem tud még fingani sem, hogy itt ne jelenjen meg róla cikk...
  • immovable
    #3
    lol
  • Broafka
    #2
    ez beteg? de most komolyan!
    mintha James Cameron-ra vagy nem is tudom kire mondaná hogy szar rendező!

    komolyan, nem lehet írni ennek valahogy egy levelet? ez így sokkoló volt reggelire! :(
  • bertino
    #1