103
Alone In The Dark 2008
  • vili 27
    #103
    Hát ebben a game-ben hatalmasat csalódtam. Irányítás szar, az hogy össz-vissz ugrálhatsz a pályákon elveszi azt a kevés kedvet amit az itt-ott megjelenő jó kis effektek adnak. A részletekre nagyon nem figyeltek oda a fejlesztők.

    10 pontból 3
  • derdani
    #102
    már kész
  • derdani
    #101
    Tudja valaki hogy mit kell csinálni az első pályán a parkolóházban amikor kijön a szörny a padlóból???
  • Emcsy
    #100
    Maradi vagyok, de pontosan mi az a evil root?!
  • davidka003
    #99
    #95
  • Emcsy
    #98
    A 8. epizódnál tartok, de sehogysem megy ez az átdobálós rész, hogy felgyújtsam a szörnyet. Legalább 6 db molotov koktélt dobtam igyis-úgyis emerről-amerről, de sehogysam sikerül, hogy átjörjem azt az erőteret....:(:(:(
  • betman80
    #97
    Istenem még csak az autóval városon át menekülős résznél vagyok de megőrít egy pár dolog, pl, miért kell minden átvezetővideo után külső nézetbe váltani, ahol ha gyorsan kell reagálni a video után akkor még lőni sem lehet...ekkora baromságot.
  • lilikuku
    #96
    Kesz vegigvittem
    Tetszett jo volt varom a magyarositast
  • Istencsászár
    #95
    evil rootokat 75%osra ki kell írtani, és akkor legyengül a pajzs... ess neki:)
  • die2kill
    #94
    mostmar jo lenne ha valaki leirna mit kell az eroternel csinalni kezd tele lenni vele a . . .. -om :)
  • lilikuku
    #93
    nah tulvittem de megint problema van.eleg idegesito egy ket jelenet.Ott tarot hogy Helmes-t viszem kocsival es beugrattam valami aluljaroba.ott meg 1 percem van hogy csinaljak valamit.valami olyasmit mondanak hogy vigyem helme-t a 922 vagy hanyas helységbe.meg is van odaviszem de nem torenik semmi.nem tok bemenni a helysegbe.mit kell csinalni?
  • lilikuku
    #92
    EN is a 8/1 nél akadtam el az eroternel.Dobalhatom reggelig akarmivel nem tortenik semmi.Mit kell csinalni?
    Köszi.
  • Maxtreme
    #91
    Bár a PC-s verzióval rendelkezek (ami ugyebár x360 port) de ahogy látom itt már többen is végigvitték a játékot, szal talán tudtok nékem' segíteni :)
    Episode 7-4 a templomos (vagy kastély :D) rész. Mi a fenét kell itt csinálni?
    Arra már rájöttem hogy a kastély körül a falon, el van rejtve 6db szimbólum. Node. Ezeket mért nem látom? Próbáltam csukot szemmel, ill "scannelni" a nálam levő lámpával/szimbólumos gyűrűvel. :))
    Az eredmény semmi. Gondolom valami lépést kihagytam, de mit?

    Előre is thx for help :)
  • Pityesz
    #90
    Sziasztok,
    elakadtam, segítsetek légyszi, 8. epizód 1. pálya!
    Egy erőtér előtt állok, nem találok rajta rést.
    Előre is köszi!
  • UL
    #89
    Tényleg! Mi újság abban a mosdóban a két fekával? Hogy jutottatok ki?
  • Neogan
    #88
    már írtam hogy tárgytalan de azért köszi!
  • Pityesz
    #87
    Szia,
    el kell menned odáig ahol látod a kocsit!Balra lángol egy gázcső, mellette egy szék, a széket felgyújtod majd átmész a jobb rarokba és felgyújtod a léceket, ezután áttudsz menni a kocsihoz!persze előtte lesz egy kis meglepetés!!!Maradj a tűz közelében!
  • Afe
    #86
    kicsit elakadtam az elején, a mosdóba ahol bejön hozzám 2 niga, én meg teljesen le vagyok sérülve.
    sejtem, hogy a lepusztult falat kellene lezúzni a szemetessel, de a csóri karakterem fel sem bírja emelni, aztán meg jól meg is hal.
    meg kellene gyógyítani, de nem tudom hogyan.
  • Neogan
    #85
    tárgytalan...
  • Neogan
    #84
    Valaki tudna segíteni? Miután a csajjal és a krapekkal elindulunk autókázni, és megállunk mert a kocsi csattan egyet merre kell menni? A csaj ott áll az ülő férfi mellett, azt hajtogatja hogy találnom kell egy kocsit. Addig eljutom hogy az egyikből kifolyó üzemanyagcsíkot begyújtom, de végigpróbáltam az összeset és egyiket sem tudom elindítani, mert nem engedi a drótozást. Van egy átrepedt fal a parkoló végén, ha itt átnézek látok egy kocsit egy halott nőt, meg egy elsuhanó rémet. Na innen hogy lehet túljutni?
  • rambuu
    #83
    OK Majd megnézem, most a Bad Company-t tolom ezerrel!
  • ThugEdge
    #82
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát a két befejezés közül,hogy melyik lesz az valóban itt dől el,de ahhoz hogy megnézd a másikat is tőcsed vissza az ucsó sequence-t azt jó van
  • rambuu
    #81
    Na? Én még azt sem tudtam, hogy 2 befejezés van, de asszem tudom, mikor lehet választani a 2 befejezés közt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor választhatsz, hogy lelövöd-e a csajt vagy nem MI?
  • ThugEdge
    #80
    tegnap én is befejztem,vissza is töltöttem,hogy a 2 befejezést lássam
    hát így mindent összevetve:7/10
    nem volt rossz,de nem volt tyű de odabasz
  • rambuu
    #79
    Hát ja ezzel a sok pepecseléssel elcseszték egy kicsit a játék menetet...
  • ThugEdge
    #78
    na közben mégiscsak feltornáztam magam 50-re,oda mentem az energiafalhoz,ráálltam a kocsi tetejére,faszán bedobtama sticky bombomat,robbant és szar sem történt,lehet többet kell hajintani,de köszi nem...átlépem
  • rambuu
    #77
    Na befejeztem, hát nem tudom, a vége enyhén semmit mondó, de hát ez van.
    Ahhoz képest, hogy én nem szeretem az ilyen stílusú játékokat nem volt rossz.
  • rambuu
    #76
    Ja, akkor már bent kezded a házba a játékot.
  • ThugEdge
    #75
    ha ott bemegyek egy kövi sequence jön?me lehet akkor sajna ezt én is átugrom:)
  • ThugEdge
    #74
    jó de akkor jobban látod a célt vagy mi?érted..
  • s73
    #73
    Lesz egy nagy ajtó,( 943-as szoba) ott kell az alsó részén lelőni a lakatot
  • s73
    #72
    Pontosan nem tudom, mert én kimaxoltam 100-ra, és utána nem volt túl nehéz átdobni, csak egy kicsit kellett helyezkedni(vagy 10 molotovot azért eldobtam pocsékba)
  • rambuu
    #71
    Én őszintén feladatam, és átléptem...
    Már a végén vagyok, csak itt meg megint le akadtam, me egy ürgével be kerültem a Museumba, és van 1 percem hogy csináljak valamit, de fingom sincs mit kell, és ha letelik akkor meghalok...
  • ThugEdge
    #70
    itt vagyok pont én is,igazából mire jó ha nagy lesz a speckó vision?most 30 van nekem,amit ugye elő is írt a gém:)
    de részemről ez igen unalmas,mindenképpen kell nekem a magas érték,hogy átjussak az energia falon?
  • s73
    #69
    Bal oldalról próbáld, nekem is onnan sikerült, és lehetőleg a spec. vision pontjaidat is tornázd minél magasabbra
  • rambuu
    #68
    Hát de ez rohadt magas, ezen nem lehet át dobni...
  • rambuu
    #67
    Thx
    Végra valaki írt, megpróbálom majd!
  • s73
    #66
    Át kell ívelten dobni egy molotovot a pajzs felett a szörnyre, aki a bejárat előtt van.
    Mikor a dög elég, a pajzs eltűnik.
  • rambuu
    #65
    Valaki ha tud segíthetne!
    THX
  • rambuu
    #64
    Én is itt tartok...
    És én sem tudok megoldást!