399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • Veriga
    #79
    jézus FASZA! Mi ez a topic?
  • Legend Killer
    #78
    Húúúú... nem nagyon voltam ott, thanks.
  • Phat Smoker
    #77
    egyetértek, bár Márta néni blokkjának lenne némi értelme, habár abszolút nem illik bele a műsor lendületes imidzsébe, inkább egy fogyasztóvédelmi műsorban tudnám elképzelni, mondjuk a kossuth rádión belül, de ezt a brájent igazán hanyagolhatnák, kinek (nem létező) angol tudása kimerül a "hááj gúdmórning evribadi" mondatban, azonkívül meglehetősen uncsi :/

    Legend Killer: a "theme" fent van a bumerang honlapján!
  • Legend Killer
    #76
    De azé kellene nekem a theme :D...
  • John Cena
    #75
    Szerintem mind a kettő jó aBrájen is meg Márta néni is:) a zsolti meg vég képp:D jók azok!:)
  • #74
    Ez az új Voga-Vadászat dal nagyon szar lett! A tavalyi állat volt, de ez siralmas...
  • Legend Killer
    #73
    ja a rocker zsolti állat :D.
  • mistermiskolcz
    #72
    Márta néni meg Brian szerintem nagyon nem kellene a műsorba.
    Több Rokker Zsoltit!!!
  • Legend Killer
    #71
    Ill a kresszhéten amikor elmentek autóval akkor asszem pont Voga volt az, aki véletlen káromkodott egyet :DD.
  • Legend Killer
    #70
    Igen, hétfőn, de asszem má vasárnap lesz vmi abban a városban, ahonnét indulni fog.
  • Legend Killer
    #69
    Ők nem hiszem, hogy adásban káromkodnak :S :D.
  • Cat 02 #68
    Hehe én láttam őket 1szer, akkor volt pont tüntetés a városunkban és behívtak egy tüntetőt :D
  • Phat Smoker
    #67
    ha jól emlékszem igen.
  • lampard99
    #66
    igen nem véletlenül hallgatják őket 3.5 millióan
  • Gyocsika
    #65
    Én is birom őket.

    Nemrég voltak itt nálunk a városban :D, ez a tavaszi túrné vagy mi volt.

    De nem mentem megnézni :D inkább itthonról online néztem az eseményeket:D
    De jó volt!!!
  • lampard99
    #64
    A voga vagászat jövö hétöl indul?
  • Phat Smoker
    #63
    elmondások szerint arrébb is tolja mindig a dedikálókártyákat a rendezvényeken, autogrammokat se szivesen oszt, úgy érezheti magát szerintem, mint egy megtűrt valaki, akit azért jól megizetnek az ökörködéséért. na majd a nagy voga vadászaton kiélheti kellőképpen exhibicionizmusát és ő lesz egy jó ideig a reflektorfényben.
  • Tinman #62
    Vezess le heti 1000km-t és mindjárt rájössz, miért hallgatják sokan... annyira fos, szar, nulla a rádiók kínálata, hogy iszonyat üde színfolt és szórakoztató

    Mert az első pár hónapban még hallgatod a saját zenéid, aztán megunod, keresel esetleg más stílust, 1 hónap azt is megunod.
    Rátérsz valami másra mondjuk az új Petőfire... a nagyon zene szlogen helyett, a nagyon szar és idegesítő noname jelző kezd benned már 1 óra után kikristályosodni.
    Átmész a Danubiusra és rájössz, hogy a Chili egy erőltetett copyja a Bumerángnak.

    Én is úgy indítottam, hogy a Bochkort elvből nem hallgatok, egy nagyképű arc, aki néha olyan szőke, mint a Fanta.
    Mondhatnám azt is, hogy a sok szarból még ők a legkevésbé szar és ha minden reggel csak 2 percre megröhögtetnek -eddig sikerült-, akkor már nem kérdés mit hallgatok.
  • BenceYCE
    #61
    Természetesen kúltúráltan fejezem ki magam, de engedtessék meg, hogy max annyira legyek kúltúrált mint B&B...
  • BenceYCE
    #60
    Asszem lemaradhattál erről a viccről azért nem érted :)
  • Attila8805
    #59
    Látod azért nem tegnap óta van Voga bá és még a felkonf is úgy van vagy mi hogy bumeráng Boros Lajossal és Bochkor Gáborral.
    Vogát mindig kihagyják:-(
  • Legend Killer
    #58
    :DD.... senki nem mondta, hogy a seggüket nyaljuk. Én azért nyitottam a topikot, mer bírom őket és arra gondoltam ide jönnek azok a személyek, akik szintén komálják a két arcot.... jöhet olyan is, aki nem kedveli az említett személyeket, de akkor kéretik kultúráltan kifejezni a negatív véleményeket!!!!!!!!!
  • Legend Killer
    #57
    Pontosan miről? A sztárbox, vagy más?
  • Phat Smoker
    #56
    milyen kettőről beszélsz, voga már nem is számít ? ;-)
  • bertino
    #55
    rádió ?
    az mi ? :D
  • REALista
    #54
    Esik a színvonal...:(
  • BenceYCE
    #53
    ... bocsánat itt csak segget nyalni lehet a két b@lf@sznak?
  • timantes
    #52
    és te minek irsz ?
  • lampard99
    #51
    akkor minek irogaccccc ide?
  • Zerénd
    #50
    Reggel csakis cd, 10 után sláger vagy danubius. Egyszerűen kinem álhatóm öket.
  • Emmegki
    #49
    A sláger rádió önmagában egy hatalmas konzum sz@r. Ez az egy műsor, amivel el tudják adni.
  • Phat Smoker
    #48
    megelégszem a teljes műsorral is, csak sallangok nélkül.
    ami a weboldalt illeti, nem mondtál újat, de köszi a tippet! ;-)
  • BenceYCE
    #47
    Akarsz róla beszélni?
  • Legend Killer
    #46
    Szerintem abban nincs semmi rossz, ha hallgatjuk. És én se tudom hallgatni mindig, pl ma ismét csak a sztárboxos részt tudtam, ami volt vagy tíz perc.
  • dartonita
    #45
    Sokatokkal egyetertek,nem akarok mindenhova -t rakni.Aki ezen no fel,az remekul be fog illeszkedni a fogyasztoi tarsadalomba
  • mistermiskolcz
    #44
    A lényeget a weboldalról is letudod szedni.
  • Legend Killer
    #43
    :DD, hihetetlen :), na mind1.
  • Molnibalage
    #42
    Látom a címet is.

    "Avagy az utolérhetetlen páros"

    Valóban. Keresve sem találni nála bunkóbbat bár a Palik néha benne van a versenyben.
  • Molnibalage
    #41
    Két tajtparaszt ember akinek a neve kapcsán nyílik a képzeletbeli bicska a zsebemben. Vajon miér olyan az ország szellemi színovala amilyen? Kettőt lehet találni...
  • Legend Killer
    #40
    Kemény, nekem elég az, hogy legyen reggelente egy jó műsor, amit hallgathatok és az a Bumeráng :D. Innentől a többi leszarva :DD.