180
Ide irhatjátok a ZP-s élményeiteket, vagy akármit ezzel kapcsolatban.
  • bcrics
    #180
    jéé zpsTotyik,,:)..volt vki a zorall lemezbemutatóóN?
  • wordsworth
    #179
    Aki esetleg tud szeparé kártyát szerezni Privi rám plz :) tejelek :D
  • toysoldier
    #178
    lol bazdmeg

    legutóbb voltam pason haverral és kifele nem húztuk le azt a szar kártyát mer a lenti bejárat le volt zárva, fönt meg le volt takarva a gép és nem láttuk.. másnap hívott vmi csaj, hogy ezt nem kéne és még egy ilyen és elveszik a kártyám, mondom oké...

    2 napja voltunk megint, a lenti bejárat most nyitva volt, az egyik oldalon jöttek be, mondták, hogy a másikon menjünk, ott üres a gép, odamentem lehúzni a kártyát, a biztonsági egyből elkezdett kiabálni, hogy mi a faszt csinálok, takarodjak már haza, meg nem is ott kellett volna lehúzni és majd ha legközelebb megyünk majd akkor lehúzzuk..

    5 perce hívtak megint, hogy nem húztam le és még egy ilyen és elveszik...
  • 12346
    #177
    nem csak a tizenéves titánok isznak kint^^ tod ki vesz bent piát, mikor csak egy sör 450. egyébként meg még mindig fozs. queen-re tombolni:c jeee
  • Hugh Hefner
    #176
    lesz a nagy faszt... nem lesz tele kis tizenéves titánokkal, akik kinn megveszik a piát, és bemennek tombolni. idősebb korosztályt lőnek be, akik képesek benn fogyasztani. ettől még napközizhetsz benn, hisz erre van a kártya, csak legalább nem lesz annyi 18-

    az meg hogy nincs bevétele? te hol élsz ember?
  • toysoldier
    #175
    tudom :D de nem baj, jó ez így is ^^

    ma volt vki PASO-n? kurvajóvolt :D
    csak koncert után majdnem egyből kellett jönnöm, mert hnap suli -.-
  • simirizsa
    #174
    Ha 3/4 7 előtt mész nem is kell zöldkártya :D
  • toysoldier
    #173
    ma voltam megcsinálni a zöld kártyát, jó sokan voltak :D volt egy kis kavarodás is

    szombaton Copy Con
  • bubbelca
    #172
    hát az oké, de igy mégkevesebb lesz :S
  • Morphin
    #171
    eddig sem arról volt híres h mekkora bevételei vannak...
  • bubbelca
    #170
    nemlehetne visszavonni ezt a kártyát?x'DD kb mindenkinek negativ véleménye van rola és csödbe fog menni a zp szerintem :S
  • Sas6
    #169
    háát jaja :D szar az egész mostmar:S csak a nevesebb koncikra nézek el én is
  • bubbelca
    #168
    hát ez a zöldkártya egy nagy szar..:S mondjuk nekem is van, mert imádom/imádtam a helyet,de olyan szar lett az egész zp :/ régebben télleg hosszu sorok voltak a kapuk előtt,mostmeg...áh:S
  • xxxpaulxxx
    #167
    ajánlom inkább a morrisons 2-t bár az zárt:)
  • Rockynhooo
    #166
    nyár végén mek föl egy rendezvényre Pestre és maradok éjjszakára is , akkor ezek alapján nem a zp-be mek utána bulizni :)
  • xxxpaulxxx
    #165
    A zp egy undorító fos hely lett (már elnézést)
    Zps kártya korszakban még nem voltam pedig ebben a hónapban lesz/volt jónéhány jó koncert... de amit csinálnak az már fúj...
    Utoljára Jamie Winchesteren volták és az utolsó 1-2 percet szívbaj nélkül lehalkították... Jamie úgy kérte tőlük, hogy hangosítsák már vissza...
    Az utána levő bulit már a villamosmegállóban nem lehet hallani...
    Zöld kártya... nevetséges... majd anyámat odaviszem hogy írja már alá...stb
    Az arcok meg egyre korcsabbak akik arra járnak... bár ez a zöld kártya most kiszórja a nagyját az fix...
    Ok tudom, hogy ők se poénból csinálják ezt... mindenféle feljelentés a csendháborítás, fiatalkorúak alkoholfogyasztása és társai miatt, de akkor is... Sajna a Zp már nem az a hely, ahol 2 éve a barátommal minden 3. nyári napon éjszakáztunk... mostmár nem tudnék ott maradni:(
  • simirizsa
    #164
    Én nem nagyon utcsó Copyconon ott voltam kb fél 5-ig az jó volt de azota semmmi
  • LaciMaci
    #163
    Senki nem volt még közületek zöld kártyával?
  • simirizsa
    #162
    Ki votl Zöldkártya otta változás ?:D
  • magus
    #161
    dj krush?! ez-rollers ?! komolyan wtf ?!
  • alegria
    #160
    :)
  • LaciMaci
    #159
    Bocsi, elnéztem azt hittem, hogy a #154-esbe a 152 esre válaszolsz!

    Én kérek elnézést!
  • LaciMaci
    #158
    Így van...nemtom mi nem egyértelmű
  • alegria
    #157
    18 éven aluliak, 2008. 07. 20.-tól a következő képpen látogathatják a Zöld Pardont:

    Zöld Pardon éjszakai látogatása 14 év alatt:
    Este 10-ig, csak és kizárólag szülői felügyelettel, vagy hivatalos gyámmal látogathatják a Zöld Pardont. (A szülő és hivatalos gyám esetében feltétel, hogy igazolni tudja iratokkal, hogy valóban törvényes gyám.)

    A Zöld Pardon éjszakai látogatása 18 év alatt:
    Csak és kizárólag szülői felügyelettel, vagy hivatalos gyámmal látogathatják a Zöld Pardont. (A szülő és hivatalos gyám esetében feltétel, hogy igazolni tudja iratokkal, hogy valóban törvényes gyám.)

    vagy


    Előzetes regisztráció után , ZÖLDKÁRTYÁVAL (mágnes csíkkal ellátott, sorszámozott beléptetővel) jöhetnek a ZP területére. (A Fiatalkorú 22 óráig léphet a ZP területére és zárásig bent is tartózkodhat.)

    Ebben mi a nem egyértelmű srácok? :) Ne csináljátok ezt! :)))))))
  • gordon 24
    #156
    Nem!
    Mivel ha megvan a 18 év alattinak a zöld kártya maradhta zárásig!

    Tehát neked is hasonló kaliberű képeségeid vannak..

    Szeretem ezt a dolgot hogy ugy gondolod ugy van és egyből bizonyitgatod a hülyeséged..

    Azt irtam abban a hsz-ben hogy nem egyértlemű..

    Pont ezért. Mertha az első két mondatod olvasod valóban az jön le hogy nem mehet be 22 után sőt bent sem maradhat! De ha lejebb olvasol ott irja ezt a sort:

    "- A sikeres regisztráció után a kiskorú megkapja mágneskártyás belépőjét, amivel 22 óráig beléphet és zárásig bent is tartózkodhat a Zöld Pardonban"


    Tehát akkor ki a hülye??
  • LaciMaci
    #155
    Annyi és maradt neked mint egy marék lepkének XD

    Dede...jól írta...
  • gordon 24
    #154
    De okos vagy!!! (legalább mint egy marék lepke!)
    Na most pont nem ugy van ahogy leirtad..

    Szóval?
  • alegria
    #153
    Sajnos hiába mész majd oda 18 éves ismerőssel, mert 20-a után csak szülői kísérettel léphet be kiskorú, ha pedig ezt nem tudják igazolni, akkor nem mehetnek be...
  • alegria
    #152
    Nah, akkor nézzük át az egészet újra :)

    Július 20-a után:

    -14 év alatt kizárólag szülői felügyelettel!

    -14 és 18 között vagy szülői felügyelettel, vagy Zöldkártyával.
    Zöldkártyával belépés 22 óráig lehetséges, viszont utána zárásig maradhat az illető. Ha megnézitek a www.zp.hu/zoldkartya oldalon az adatvédelmi és jogi nyilatkozat linket, akkor láthatjátok, hogy a szülő beleegyezik abba, hogy gyermeke időkorlát nélkül tartózkodhat a ZP területén. Belépni viszont csak 22 óráig tud!

    Nem olyan bonyolult srácok!:)
  • LaciMaci
    #151
    Tehát ha 14 vagy mondjuk és van zöld kártyád bennt maradhatsz reggel 6 ig is...
  • LaciMaci
    #150
    "A sikeres regisztráció után a kiskorú megkapja mágneskártyás belépőjét, amivel 22 óráig beléphet és zárásig(!!!) bent is tartózkodhat a Zöld Pardonban."
  • The Garrett
    #149
    nemtudom mit nem értetek. :D

    Vagy jösz anyáddal ZPbe ha nem vagy még 18 - és bulizol vele hajnalig.
    Vagy jössz egyedül, de akkor 10ig maradhatsz (a törvény még zöldkártyával is törvény marad), + kell csinálnod zöldkártyát.

    nincs itt semmi kavarodás, csak meg kéne tanulni szöveget értelmezni.
  • toysoldier
    #148
    azért remélem annyira sokan nem lesznek :D
  • simirizsa
    #147
    Nemtom ebből mi fog kisülni de aban biztos vagyok hogy most szombaton Copyconon anyian lezsnek mint az oroszok :D
    Amugy meg mivan akor ha 18 éves ismerössel mész oda ?:D
  • gordon 24
    #146
    10 után nem maradhat!

    Ha figyelmesen végig olvasod ezt irja:
    Zöld Pardon éjszakai látogatása 14 év alatt:
    Este 10-ig, csak és kizárólag szülői felügyelettel, vagy hivatalos gyámmal látogathatják a Zöld Pardont. (A szülő és hivatalos gyám esetében feltétel, hogy igazolni tudja iratokkal, hogy valóban törvényes gyám.)

    A Zöld Pardon éjszakai látogatása 18 év alatt:
    Csak és kizárólag szülői felügyelettel, vagy hivatalos gyámmal látogathatják a Zöld Pardont. (A szülő és hivatalos gyám esetében feltétel, hogy igazolni tudja iratokkal, hogy valóban törvényes gyám.)

    vagy

    Előzetes regisztráció után este 10 óráig, ZÖLDKÁRTYÁVAL (mágnes csíkkal ellátott, sorszámozott beléptetővel) jöhetnek a ZP területére



    Tehát 14 év alatt, csak anyucival léphet be a ZP-be bármikor!!!

    18 év alatt anyukával apukával egész este hajnalig. Egyedül csak zöld kártyával 10-ig.

    Ezt jelenti ez a két mondat.. Igaz utánna ir egy sort ha a 18 év alatti belép 10-ig maradhat zárásig, de ez viszont üti ez elöző mondatot:D szóval itt már kavarodás van:D

  • alegria
    #145
    Tüntetés :D hihi! Biztos kaláccsal és kakaóval várnak majd titeket :) Legalább lesz egy vicces napjuk a ZP-seknek! :) Amúgy shimán én meg megyek Igen!Zöldkártya!!! pólóban a haverokkal :D
    Na jó ezzel nem viccelek, de arra kíváncsi lennék, hogy a kiskorú delikvensek, akik a tüntetést szervezik mennyire tartják magukat cselekvőképesnek és gondolnak bele abba, hogy milyen kötelezettségekkel jár egy tüntetés :D Vagy majd csodálkoznak, hogy a rendőrök elzavarják őket. Nah, ha ehhez van eszük, akkor már shimán odaállhatnak anyu-apu elé, hogy légyszi gyere el zöldkártyát csinálni velem :D
    Erről ennyit...
  • alegria
    #144
    Sziasztok!

    Én egy kicsit lemaradtam ezzel a zöldkártya dologgal viszont utána jártam én is és csak mosolyogni tudok a sok felháborodón.

    Az a baj, hogy nem látják a kicsik, hogy ez tényleg értük van, nem pedig ellenük. Mivel legálisan 10 után szülői felügyelet nélkül éjszakai szórakozóhelyről kizavarják őket, mondjuk egy Morrison's nem is foglalkozik velük, élből mehetnek tovább. Azonban a ZP gondolt rájuk és alternatív megoldást keresett arra, hogyan léphetnek be és maradhatnak 10 után is legálisan. Hát a Zöldkártyával! Azok akik eddig is úgy jártak ide, hogy otthon tudtak erről, azokat el fogja kísérni anyu, vagy apu a regisztrációra, aki meg eddig hazudott otthon, az jobb is ha otthon marad. Ezzel legalább kiszűrik a felelőtlenebb réteget, akik talán az eddigi kisebb nagyobb balhékért voltak felelősek és elriasztottak más rétegeket. Nem baj az, ha tanulnak 18 alatt is egy kis felelősséget a fiatalok.

    Azoknak akiknek meg a részeg kislányok fognak hiányozni, azok próbáljanak meg csajozni, vagy adni magukra, hogy ne csak piás lányokat tudjanak megszédíteni...
  • Sas6
    #143
    Azt nem engedik be szerintem.
  • The Garrett
    #142
    mar epp akartam irni az utolso oldalt visszaolvasva, hogy aki addig nem jut el hogy értelmezze amit a honlapon írnak, azt alapbol nem kéne beengedni. :D
  • Kaplan
    #141
    És ha nem csinálsz kártyát akkor mi van?