144
  • bigbigle
    #144
    max letöltesz egy ps2 emulátort és megveszed vagy letöltöd a ps2-es verziót aztán már mehet is a bunyó:)
  • sanyiute
    #143
    Általánosságba ez igaz de nem nagyon akarják ki adni PC-re
  • uiztu
    #142
    Nem is fog már kijönni Pc-re a játék? Mert, hallottam olyat, hogy átlehet valamilyen programmal konvertálni, hogy Pc-n is működjön.
  • bigbigle
    #141
    akk add el nekem
  • bla bla bla
    #140
    ez 1 szar gyenge bármeik emberrel legendás fokon leverem a gép bármely 3 emberét... pedig 1 hete játszom vele és nemsokat
  • Legend Killer
    #139
    nem jött ki. csak1szar régi géjm van pécére.
  • uiztu
    #138
    Helo!
    Nem tudjátok, hogy ki fog-e jönni, vagy már ki jött-e Pc-re a játék? Vagy valamelyik iylen része? Vagy meglehet-e csinálni, hogy Pc-n is lehessen vele játszani?
  • Stone Cold
    #137
    hy! h-h a preset movesetbe nekem csak 25-30-ig van meg???
  • Legend Killer
    #136
    nm, hajrá.
  • simon7108
    #135
    ok thx:Dmajd kiprobálom.
  • Legend Killer
    #134
    hell=heel

    elírtam.
  • Legend Killer
    #133
    azt a hell (rossz/gonosz karakter) tudja megcsinálni. Arra jó, hogy utána oda vágod az ellenfelet irish wippel asszem. nemtom, hogy hívják az ilyen oda "lökős" mozdulatot :DDDDDDDD... és többet sebez neki a hátánál, hiszen azt a bigyót amit leszed, gumi szerű anyag mögött ott fém karika van és az fáj neki.
    játékban is és életben is.
  • simon7108
    #132
    sziasztok.
    arra lennék kiváncsi,hogy amikor oda megyek a ring nek a sarkába és leszedi azt a bigyot onnan az mire jo?:D
  • chris jericho
    #131
    felénk a kilőtt ps2-re bármit ki lehet íratni 500 Ft-ért.
  • bigbigle
    #130
    ja-ja
    az van nekem és még mindig olyan 12k
  • chris jericho
    #129
    ps2-re is kijött ??
  • bigbigle
    #128
    én halottam de nem volt szerencsém kipróbálni de ha a tna impackt showra épül akkor faxa lehet mindenesetre én nem veszem meg még 12000FT-ért
  • chris jericho
    #127
    sziasztok ! ki hallott a TNA IMPACT-ről? aki igen kérem ossza meg velem tapasztalatait!
  • Legend Killer
    #126
    nm hiszem, h lehet, max egy lebutított verziót pécére, ami még 2 000ben jött ki talán és egy tovább módolt rész az.
  • uiztu
    #125
    Helo!
    Úgy hallottam, hogy lelehet tölteni pc verzióra is. És valaki ebben tudna segíteni? Ha eltudnátok küldeni az [email protected] címre a linket, azt megköszönném.
  • Xflax
    #124
    * Mármint 3. éve van meg
  • Xflax
    #123
    Nekem megvan már 3. és 2 év után lett szar. gyüjtöttem rá és megjavítttattam azóta semmi baja sincs
  • Legend Killer
    #122
    ne is vegyél. nekem két hónap alatt ment tönkre. ezért vettem most ps2t.

    gm módnál pls help. 08nál.
  • chris jericho
    #121
    gyerekek akkor az x360 eddig bírja? mert az egyik barátomnak 1 év után ment galyra és így inkább nem veszek szart.
  • Legend Killer
    #120
    svr08ban gm módnál hogyan lehet sok pénzt keresni? vmi tipp? nosztalgiázok és nem megy a gm, régen se ment.
  • Legend Killer
    #119
    ja, de ettől még mindenki warezol. n1.
  • Xflax
    #118
    Kár:S
  • bigbigle
    #117
    sry de nem chippes a gépem és itt általában tiltott a warez
  • Legend Killer
    #116
    aha, értem. nos, én anno xbox 360t a 08 miatt vettem, sajnos két hónap alatt bedöglött, de addig jó volt minden. lényeg, a játékot könnyedén megtudtuk venni Karácsonykor, tehát sztem nem annyira ritka, ed lehet most már kevés van belőle.
    ám én javaslom neked a warezt. tudom, itt esgén tiltott téma ez, csak mondom, hogy semmit nem vesztesz azzal, ha ps2re letöltöd a játékot. én is ezt tettem és megy jól, csak most Randy zenéjét nem játsza be belépéskor.
    lehet megsérült a dévbédé. majd kiírom max újra.

    #115: nekem ps2m van és warez játék, bocs. egyébként szívesen benne lennék.
  • Xflax
    #115
    Üdv mindenkinek!
    Elkezdtem tolni a SvR 2009-et és van olyan aki tolja Live on? Csinálhatnánk egy tag team csaptot vagy szimplán tolhatnánk.
  • bigbigle
    #114
    nemazért csak mert a 09-et se tudtam megvenni itthon mert csak az 576-ban találtam bp-n és ott is csak 1hétig (pont amikor nem volt lém)
    és olvastam hogy volt E3-on hogy bejelentették de máshol azt írják hogy nem lesz, valahol azt hogy q3 valahol meg azt hogy dec.31.(ezért lehet hogy nem biztos és csak szerintem ritka?)
  • Legend Killer
    #113
    nagyon remélem igen. miért, olyan hírek kaptak szárnyra, hogy nem lesz? :S
    mert eddig minden konzol részre megjelent asszem a játék, tehát nem kell aggódni. de őszintén szólva sztem csak1felturbózott 08t kaptunk, amiből kimaradt a menedzser mód, ami tök király volt. a karrier is a 08ban ász volt.
  • bigbigle
    #112
    lesz 2010-es változat ps2-re?
  • Legend Killer
    #111
    megvan ps2n, elmegy :D, de 08 sokkal jobb voooooooolt :P, a király karrier mód és menedzser mód miatt :P.
  • bigbigle
    #110
    hol kapható jó áron ps2-re?
  • Wrestlemanias
    #109
    CM Punk,Cena,Y2J,Triple H (DX),Undertaker Road to WM már meg,most folyamatban a Mysterio&Batista.Mysterioval megyek előszőr de a SD vs RAW 6 men Tag teamet nem tudom megnyerni :)
    John Cena 6 619t,Speart,Batista Bombot kapott de még mindig kirug....:)
  • bigbigle
    #108
    mér van az hogy kb 1 hétig fennt volt az 576 oldalán és már nincs?(ps2-nél)attól még boltba lehet?
  • bigbigle
    #107
    senki?
  • bigbigle
    #106
    valaki valami oldalt nem tud?
  • bigbigle
    #105
    jó csak egy játékostől voltam rá kiváncsi mert magyarul sehol nem találtam csak olyat amit megjelenés előtt írtak de ha tucc olyan oldalt ahol magyarul van akkor ok.