70
Prince a Next-gen konzolokon
  • Hoz_Hun
    #70
    Igen a GTA DLC duplaennyi volt. Az nekem ugyan nincs meg mert nem érdekelt (motoros téma nem vonzott), de valószínűleg többet is kínált játékidőben és tartalomban.
    Ez a DLC-t azért tarom fernek, mert idő és tartalomban egész jó. Pl SW Force Unleash dlc-je ugyanennyi pont és nevetséges.

    Asszem bankártyával tudsz venni külön pontokat. Én mindig feltöltőkártyáról tankolok, abban meg kategóriák vannak. Én általában a 2100 pontosat szoktam megvenni, de van ennél kisebb és nagyobb kártya is.
  • Grizzly4x4
    #69
    Hát GTA lostanddamned duplaennyi volt nem? Egyébként lehet pont ennyi azaz 800 pontot venni vagy 1600 a minimum?
  • Hoz_Hun
    #68
    800 pont. Elég fer tekintve a tartalmat.
  • Grizzly4x4
    #67
    Mennyi pont a DLc, vagy esetleg ingyen van? Bár azt nem hiszem, azért olyan 4 e körül lehetne leszedni akkor beszerezném
  • Hoz_Hun
    #66
    Tegnap letöltöttem a DLC-t. Prológus; pont ott folytatja, ahol a játék abbamaradt. Hát elég nehézre sikeredett, mondhatni agyba-főbe szopatnak. Ráadásul elég hosszú is lett (viszonylag).
  • narumon
    #65
    Ugyanazt kell mint eddig. Kijelölöd a következő kis karikát és ha nyomsz a játékban egy y-t (boxon) akkor a csajszi kiküld egy irányzékot hjogy hogyan lehet odajutni. Ott megint le kell nyomnod egy lényt.
  • tomtrial
    #64
    sziasztok

    én is elkezdtem vele játszani de nagyon elakadtam :)

    ha a select-et megnyomom ilyen térkép vagy micsoda jön elő és lehet teleportálni vagy micsoda, de csak egy pár helyre

    ilyen karikák vannak szimmetrikus módon elhelyezve és kilehet választani egyet, de mi az értelme ennek?

    valami nagy kastélyból jöttem ki és a sivatagon keresztül futottam majd be egy barlangszerűségbe ahol már egy kis rész sikerült felszabadítanom úgy hogy egy nagy ellent, egy ilyen sziklamacsó lényt lelöktem a csaj segítségével ... na most akárhova megyek nem értem mit kéne csinálni

    a grafikája valami eszméletnem gyönyörű, a játékmenek nagyon bejön mert nincs a halálnál töltés stb, hanem pörgösen gyorsan folytatódik, minden játékban ez kellene ... minek az a sok töltögetés? :D

    előre is köszi a segítségeteket
  • offkorzv2
    #63
    semmi köze hozzá nyugodtan játszhatod,ez már új történet,teljesen új szálak
  • Neogan
    #62
    Semmi köze az előzőekhez.

    urobee: Igazad van, már teljesen megszoktam a megmentős dolgot, tényleg elegáns megoldás. (Bár az idő-tekergetés jobban tetszett )
  • Hoz_Hun
    #61
    Egy kérdés: ez történetben mennyire kapcsolódik az előző PoP-hoz?
    Csak azért mert a harmadik része kimaradt az életemből (pedig a 2 többször is végigvittem, de a hülye védelme miatt nem tettem fel soha, pedig már eredetiben is megvan a 3-ik része.... az egyetlen eredeti gamém amivel sose játszottam).

    Ez érdekel mondjuk, de ha nem épül szorosan az előző részekre akkor lehet a 3.-kat végleg kihagyom.
  • urobee
    #60
    Nem értem, miért mondjátok, hogy nincs kihívás. Az igaz, hogy nem túl akció dús, de ezt előre megmondták a fejlesztők is, hogy az ugráláson lesz a hangsúly és azt szerintem tökéletesen megvalósították. Ha ebben a formában folytatják a sorozatot, sztem tuti, hogy a következő részben több ellenfél lesz egyszerre. Mikor Elika megment, az a töltögetés elkerülése érdekében van. Vagy jobb lenne minden elrontott ugrás után egy képet bámulni 1percig? Így még mindig "pörgősebb" a játék szvsz.
  • Suffering
    #59
    ebben nincsenek ilyen mellék gonoszok? idéig ugy vettem észre h csak pálya bossok vannak. de olyan harcot nem láttam mitn az elözö pop-okban hogy egyszer 6-an neked jöttek és közütk kellett akrobatkizáni h legyözd. Játék pozitivuma a Grafika. Negativum: Tul könnyü, nincs kihivás...
  • Neogan
    #58
    Tapasztalataim alapján 2 negatívumot találtam:

    - A harc egyszerű, nem halhatsz meg, mert Elika megment, viszont ha ez történik az ellen élete részben regenerálódik.
    - Ez részben az előzőhöz kapcsolódik, Elika ugyanis mindíg(!) megmenti a bőrödet, szóval ha leesel a szakadékról, elkap és visszadob a peremre. Szóval kihívás nem sok van.


    Pozitívumból viszont rengeteg van:

    - A grafika, akárki akármit is mond egyszerűen gyönyörű, mintha festmény lenne, amikor a meggyógyított terület átalakul, nagyon szépen néz ki.
    - A zenéről is csak jókat tudok mondani, abszolút megadja a hangulatot.
    - A hangulat sokkal meseszerűbb, mint a SoT, vagy a TT, tényleg az az érzésed, hogy az egész egy mese.
    - Sztori is ezt a mese-hangulatot árasztja, Farrah is szerepet kap, ez poén lesz :)

    Must have.
  • Victor1103
    #57
    Eddig tapasztalatok alapján nagyon komoly gém,de van benne egy két dolog ami nagyon nem pozitív.Az első ami zavar az hogy mennyire könnyű.Iszonyúan,egyszerűen kihívás 0.A másik pedig az hogy a harcrendszer is végletesen egyszerű.Ezen a két dolgon javíthattak volna,de eddig amúgy nagyon top játék grafikaiag no.1 és a történet is jó, zene remek meg akármennyire bunkó ennek a hercegnek a modora nekem bejönnek a beszólásai:P
  • Lara Snake
    #56
    Igen. PS3, Xbox360, és még a PC-sek is eljátszogathatnak vele. Nincs olyan hír, hogy esetleg kijönne PS2-re és Xbox-ra. Már nem is bírnák szerintem.
  • domi77
    #55
    sziasztok! ez már csak ps3-ra és xbox-ra jön ki?
  • Kulee
    #54
    wáóóóó
    jó lesz ez a része
    az eéőzők enm fogtak meg annyira de eeeeez...
    vááárom, pedig még friss a bejelentés is :D
  • offkorz
    #53
    beszarás
  • ThugEdge
    #52
    egyébként én úgy látom,hogy a cellshaded teknolódzsi inkább a karakterekre van kihegyezve
  • ThugEdge
    #51
    friss képek, engem ezek mégjobban arra sarkallanak,hogy ne tudjak a seggemen ülni, mig meg nem jelenik:)-bejövős
  • offkorz
    #50
    úgynézem a nőnek is elég nagy szerepe lesz akkor,vagy csak mint farah-nak az 1-ben.egész jónak tűnik,várom.:)
  • Seth
    #49
    Ez egy render trailer, de tényleg elég zavaró lesz, ha a játék cellshaded lesz, az átvezetők meg ilyen stílusúak,mondhatni hatalmas a kontraszt
  • Prince of Máté
    #48
    Most akkor cell-shaded vagy sem?
  • ThugEdge
    #47
    fincsi tréler
  • ThugEdge
    #46
    mondjuk ezen én is csak átsiklottam azt gondoltam vmi coop munka lesz vagy ilyesmi
  • Seth
    #45
    Azé mondom, vki vmit elnézett. AZt tudom elképzelni, hogy a hírt rosszul fordították magyarra, az eredetiben max megemlíthették, hogy level 5 munkáihoz(Dark Cloud 2,Rogue Galaxy,Dragon Quest 8...) hasonló cell shadinges grafója lesz, azt keverhették
  • Papesz
    #44
    A Ubisoft Montreal csinálja a játékot szerintem.
  • offkorz
    #43
    nekeem ez kúrvára teccik. :)
  • Sabcsee
    #42
    hát nékem nem jön be ez az új grafika...:S

    viszont ez az új prince style egész jó
  • Seth
    #41
    Nem is hallottam róla hogy a Level 5 csinálja, biztos ez??
  • ThugEdge
    #40
    és egy idézet a hardwiredről, amivel teljesen egyet értek, szinte ugyanezt gondoltam, mikor kiderült mivel lesz dolgunk:

    ...Végre valakinek eszébe jutott, hogy a festők koncepcióképein látható grafikát kellene reprodukálni játékokban. Íme az első versenyző. A Level 5 vakmerő húzásra szánta el magát evvel a grafikai stílussal. Fityiszt mutat a mostanában nevetségesen erőltetett és túlnyúzott "élethű" játékgrafikáknak. Nagy meglepetés lesz, főleg, hogy még idén számíthatunk a megjelenésre.
  • ThugEdge
    #39
    új képz

    nálam továbbra is must have!
  • ronihun
    #38
    mértnem? azt mondtam h jó ...
  • offkorz
    #37
    szóval akkor nem.ok -.-
  • ronihun
    #36
    jo.
  • offkorz
    #35
    egyenlőre bannernak?:-|
  • Fbn Lx
    #34
    meg volt még valami Prince of Persia 3D, olyan '99 körül. az is jó volt, nekem tetszett... de csak demóval játszottam :(
  • Berselius
    #33
    Még az 1990-eset is? :D
  • tigeroo
    #32
    jaja..
    inkább konzolon (nomeg keleten...) elterjedtek az ilyen "animés" játékok
  • RAZOR27
    #31
    Hátigen, nemvolt a legjobb 5let.Inkább megvették volna valamiek modernebb motor jogait, azt csináltak volna valami szépet...