19
Ballance és Switchball stílusu játék
  • xido
    #19
    találkozni találkoztam vele,de csak free-mod megy,időre meg pontra menő része nem..szóval stream megvevős egyelőre...
  • [HUN]FaTaL
    #18
    Igen hogyne, innen még akurvaanyádat is le lehet tölteni (nem személyeskedés, csak a poén kedvéért), vicces egy oldal :D
  • Kaszi46
    #17
  • gregtom6
    #16
    Aki megtalálta vhol, az jelezzen..
  • xido
    #15
    Na találkoztam vele...steamen lelhető fel..pár oldalon belefutottam és írták,hogy csak steam account kell,aztán bemásolni ezt azt és megy..hát 4 training pálya után sajna kilép és az alappályánál is...dobozos verzióról még nincs hír...
  • STREEX
    #14
    új videó
  • mama2
    #13
    Mikor jelenik meg?
  • Kaszi46
    #12
    új videó:

  • Balumann
    #11
    Ez a Marble Blast -ra jobban hasonlít szerintem :) Nagyon tetszik ez is.
  • Aquir
    #10
    mert autóversenynél és repülőszimulátornál is az irányítás a élvezet vagy mi, és itt is irányítod a kis labdacsod és örülsz a fejednek :) a cél hogy végigvidd a pályát és közben örülsz a virtuális fizikai (de jól gurul), a vizuális (de jól néz ki) valamint a érzékelési (de jó dolog ezt mozgatni) élménynek :p
  • RAZOR27
    #9
    Soha nemtudtam mi a jó ezekben, de ezt csakazért is kipróbálom, hátha rájövök.
  • kemszi2
    #8
    huh ez jónak tűnik:)
  • John Cena
    #7
    Pedig csak 1 vacak golyóterelgetős játék jó grafikával:P hát van aki szereti:D én anynira ne mvagyok oda érte:D
  • Bercy #6
    Ballance és switchball nagy kedvenc. Ezt is várom már :)
  • [HUN]FaTaL
    #5
    +fav

    trackmania golyókkaL:D
  • MerlinW
    #4
    Trackmania balls:D
    /fav:)
  • haxoror
    #3
    /fav
  • Smicy2
    #2
  • Kaszi46
    #1
    Egy újabb ígéretesnek tűnő alkotás, a golyóterelgetős játékok kedvelőinek!

    Aki szerette a ballance-ot és a switchball-t annak biztos ez is fog tetszeni.



    gametrailersen ue. amennyiben youtube-rol leszednék

    Készítők oldala.

    Megjelenés még idén.