86
Free 2 Play MMORPG
  • Leonita
    #86
    Sziasztok! Játszik valaki mostanában a Talismán-on ?
  • Gol000
    #85
    Játszik még valaki a talismanon?
  • Marci011
    #84
    Ez Ingyenes...Fizess havi ...FT-ot h játszhass egy játékkal esetleg menj WoW tört szerókra..(szánalom), vagy csak töltsd le ezt...

    Tudom h 2 éve írtad, de nem szeretem ezeket, akiknek semmi nem jó :).
  • Marci011
    #83
    Amúgy aki játszik a Flawaless Jade szerveren az vegyen fel barátnak :). ShadowMagic a nevem.
  • Marci011
    #82
    Egyébként ez egy része tényleg WoW Copy, de akkor is sok dologban különbözik tőle..Főleg, hogy ez FREE azaz ingyenes, tehát nem tudom mi a baja sok embernek vele.
  • zolimurer
    #81
    ja és nekem naon bejött a game...... lighting and darkness szeron vok zolizero a nevem :)....és csináltam a játék nak egy fan oldalt XD ...nem rosz még készülöben kukkoljatok fel rá! http://talismanonline1.mindenkilapja.hu/
  • zolimurer
    #80
    Operating System Windows 98 or higher Windows 98 or higher
    CPU Pentium III 800 MHz Pentium III 1.2 GHz
    RAM 256 MB 512 MB
    Graphics GeForce2, Graphics memory over 32 MB GeForce4 or equivalent, Graphics memory over 64 MB
    DirectX 8.1b 8.1b

    Nagyon minimális..... :)
  • lacikaboy
    #79
    HY!!!
    Valaki leírná a gépigényt?
    Előre köszi:
    By Laci
  • djrush2008
    #78
    valaki segítsen...rámentem a combinációra és beraktam egy smal rubintot meg a kardom és benyelte a kardot vhogy nemlehet vissza csinálni?elöre is kösz
  • potike211
    #77
    nagyon köszönöm a segítséget, ha lehetne még egy pici kérdésem,hogy lehet klánt alapítani,mármint hogy együtt tudjunk harcolni
  • djrush2008
    #76
    ja és az is fontos h ha rákat az embere akivel beszélni akarsz aba a menübe tod kihivni párbajra vagy magadhoz álitani duel vagy team up
  • djrush2008
    #75
    amúgy meg ha az entert megnyomod ott van alul h kinek írsz ott tod álitani h say vagy team stb
  • djrush2008
    #74
    sziasztok nem tudná valaki hogy lehet beszélgetni másokkal,;) mert én még naon kezdő vok. ha valki tudja segítsen elöre is köszi

    rákat jobb egérgombal az embere akivel beszélni akarsz és ott van h whisper azal tudsz neki írni.
  • potike211
    #73
    sziasztok nem tudná valaki hogy lehet beszélgetni másokkal,;) mert én még naon kezdő vok. ha valki tudja segítsen elöre is köszi
  • HUNmarkov
    #72
    Én nekem egy Asassinom van. Nem rossz kaszt. De szerintem a Wizard a legerősebb... Ja és am teljesen WoW 2 a játék. Úgy tudod kihívni a játékost pvp-zni hogy rákattintasz jobb egérgombal a képére és "Duel".
  • ColemanTibioid
    #71
    Jah. és kezdtem egy Fairy-t. Egyáltalán nem zavar, hogy csaj kari, sztem tök mind1, hogy milyen. Mostanában inkább ezzel vok bennt, úgyhogy így keressetek: Colemangirl

    XD
  • ColemanTibioid
    #70
    Na jó, az csak vicc volt, hogy sokat tudok a game-ről :D ... DE mindennap online vagyok, úgyhogy egyre többet!
  • Gibor
    #69
    Én régen játszottam, nem tudom melyik szerón, de még a mai napig fent van a gépen.... majd megkereslek...
  • ColemanTibioid
    #68
    nekem nagyon bejön a játék :D de tényleg! light and darkness szerón vagyok, ahol van magyar klán! mindenkit várunk!minél többen vunk annál jobb, úgyhogy gyertek. McOleman a nevem wizard vagyok! Már elég sokat tudok a game-ről, úgyhogy segíthetek!:)
  • DisznóXar
    #67
    Én a Light & Darkness szerón vagyok, lvl 21 Monk :)
  • DisznóXar
    #66
    De mit csináljanak, ha már az összes ötletet már kitalálták előtte? (azért tényleg nem kéne lopni)
    Rangarok style rpg-kből is dunát lehetne rekeszteni.
    Újjat már nem tudnak kitalálni,max ha lenne Sci-fi mmorpg. Ami szigorúan RPG lenne, nem TPS. xD

    El lehet játszani vele, nem olyan rossz ez a gém.
  • Sorius
    #65
    Még egy kis WoW hasonlóság. Tamer-nek a pet-je szinte teljesen úgy müködik mint a WoW-ban. Etetni kell hogy jobb kedve legyen stb... Nem semmi :D
  • ronhaven
    #64
    nem kicsit gáz, hogy a skill ikonok egy resze egy az egyben a wowbol van copypastelve, nemelyik atszinezve, masik fele meg a Titan Questbol, es ezek csak azok amiket en felismerek
    a snow eagle meg a tigris modelljerol ne is beszeljunk
    szerintem ez mar-mar perelheto
  • Cat 02 #63
    btw wow hasonlóság
    -karakterek
    a, ugyanúgy kiírja h lvl hányas vagy
    b, nem mana van minden kasztnál
    c, szintlépésnél nem te osztod el a pontokat
    -többi :D
    a, moncit ugyanúgy kell loot-olni
    b, bányászat,virágszedés ugyanolyan (megy a csík és a végén lootolni kell)
    c, ez hülyeség de ugyanúgy az van írva h Enter the game a képernyő közép-alján :D
  • Bulykin
    #62
    nemtom, de engem már 2szer kihívtak:D valami duelt keress valahol
  • FZoleee
    #61
    Hogy lehet valakit kihívni harcolni? (Mármint másik karaktert)
  • Tufa
    #60
    nem. az egyik a fire damaget növeli, másik a crit ratet, harmadik a crit dmg-t.
  • Cat 02 #59
    Aham, a 3 passzív a sima skillt erősíti nem ?
  • Tufa
    #58
    a talizmánokkal(fegyver mellett ami van 2 slot oda mennek) változhat a dolog. Nekem pl most wizardal lvl13on van 7 skill ami használható (+3 passzív)
  • FZoleee
    #57
    Ok, majd szólj, merre vagy megtalálható :D
  • Cat 02 #56
    Számomra a játék:
    -átlagos grafika
    -kritikán aluli kameranézet (lejtőn mentem felfelé, azt hittem leütöm a monitort :D)
    -az most komoly h 5 skilled lesz végig ? v fegyóval változhat ?
    -wow koppintás, wow jó -> alap5lete a játéknak jó :D
    -nem vágom miért éri meg high lvl nek lenni, mivel nincs faj vs faj, nah mind1 :)
  • Bulykin
    #55
    Light in the Darkness és a nevem Kics
    Kicsi lett volna csak valahogy lemaradt az i betű a végéről és nem volt kedvem új karit csinálni
    lvl6-os Assasin vagyok, most nem vagyok fent, de ha fellépnék előtte majd írok ide, hátha te is fent vagy...
  • FZoleee
    #54
    Melyik szerveren vagy, és mi a neved? :D
  • Bulykin
    #53
    fasza:D én is csak most próbáltam ki és tökre tetszik:D a Silkroad-ot már nagyon de nagyon unom, szal számomra megvan a mindennapi esti program:D:D a lényeg: próbáld ki
  • robi11
    #52
    ez mijen játék??
  • Cat 02 #51
    Bazz ? itt lehet bányászni ? :OO
  • Cat 02 #50
    2.szorra csinálok 1 wizardot, de sztem a kamera megint kikészít :D
  • Cat 02 #49
    Akkor mek oda :D
  • Tufa
    #48
    az alsó az újabbik server: Sky arround Water
    Ott eddig kb 20-25 magyarral találkoztam (+még jópárat láttam shoutolni is)
  • Gibor
    #47
    én nemtom a szerver nevét de a legfelső és lvl6 assasin.