83
Online stratégiai játék
  • N o N a m e
    #43
    Ha olyan rendes vagy akkor megtanitanál a javascript-re?
  • bracsek #42
    én hacker? hát te engem nem ismersz, soha semmit én vagyok a világ legrendesebb embere, ha egyszer leszedem az officet a gépemről továbbieakban csak legális szoftom lesz, nem hogy hackerkedjek, viszont nyított szemmel járok, meglátok néha pár hibát de itt nem is akarok meglátni, mert akkor elmegy a kedvem a játéktól. meg ahogy nézem egész jól meg van csinálva...
  • N o N a m e
    #41
    nekem is adhatsz, de messzébb vagyok mint 20 mező.. te nagy hekker vagy, meg tudod bügykölni :D
  • bracsek #40
    mennyire vagy tőlem? mert 20 mezőig vagy meddig megy... utána kell nézni...
  • kulabácsi
    #39
    akkor aggyá nekem ^^
  • bracsek #38
    még négy szint és megkapom a második meghívott után is a aranyat :) fel se tom kenni a falura annyi gyűl, pedig fejlesztek mint állat
  • N o N a m e
    #37
    már müködik az oldal
  • bracsek #36
    Egy francot fejlesztenek, összeomlott a rendszer cancel mortusz, egész éjjel be volt lassulva, és reggel ha jól vettem részre van egy restart vagy mi és onnan nem jött vissza, és jó idejig jött, hogy fejlesztés alatt van, majd mikor odaértek kiírták, hogy 10 kor indítanak, de utána nem sok időre újból összeomlott, és azután már a karbantartásról szoló szöveg se jön be, azaz szidjuk a rendszergazdát, lehet nem ő a hibás, de megérdemli :Ö:
  • N o N a m e
    #35
    Tényleg.. lol :D
    Nekem sem jön be az oldal.. remélem valamit fejlesztenek :)
  • bracsek #34
    én se szó szerint értettem a semmit, de a dupla termelést elindítottam, kíváncsi leszek ezzel a szerverproblémákkal fogok-e veszteni rajta :)
  • kulabácsi
    #33
    én tudtam, de most már az oldalt se hozza be :D
    no mind1 majd este
  • bracsek #32
    Amúgy ha feltűnne a linked végéről jó szokás szerint eltűnt a referál :)
  • bracsek #31
    én utánad regisztráltam, 157 es szinten vagyok 54 meghívottal, 1 elérte a 100 as szintet, egy a 90 esen van és van még 50 fölött így a közeljövőben is elég jó kilátással fogok fejlődni, meghívtak egy klánba :) és a nevem azonos az sg-s nickemhez :Ö de ha szorakozik a szrerver az elég szomorú... ma még nem tudtam semmit se csinálni :(
  • N o N a m e
    #30
    még senkit sem hivtam meg.. mindenki kitörli a refferer id-t a link végéről (én is igy szoktam :D) :(

    63-as szinten vagyok (még). Falum neve hasonló az sg-s felhasználó nevemhez.
  • bracsek #29
    de már nem
  • kulabácsi
    #28
    vettem észre :D
  • bracsek #27
    Szeretnék játszani, de ezek karbantartnak :( []
  • bracsek #26
    Kaptam 25 aranyat :)
  • bracsek #25
    Amúgy hogy haladsz és hány meghívottad van mi a neve a faludnak? :)
  • bracsek #24
    Azért elhitted, még csak játszom, nem csalok :)
  • N o N a m e
    #23
    kicsi barátodnak elküldhetnéd azt a 2 extensiont és a szkriptet..
  • bracsek #22
    hát már írtam rá 2 extensiont és egy szkriptet, de így is nehéz, kezdő vagyok nincs mit tenni :)
  • kulabácsi
    #21
    csítelsz itt is valld be -.-
  • bracsek #20
    Jé már van 50 meghívottam csak nem tom hányan fogják elérni a 100 as szintet, én elértem, csak nem regeltem senki alá, így nem kap senki értem 25 aranyat :) mostmár kell(ene) keressek valami klánt :)
  • Timbo
    #19
    nekem is tetszik .. én azt mondom egy próbát megért sok olyan apró dolog van benne ami a travianból hiányzik és nekem ezért tetszik jobban például :) de azért még elég kiforratlan a dolog :D
  • Gibor
    #18
    Az lehet hogy full travianos alap de nézd meg mennyivel szebb...
  • dav1d
    #17
    lopják a nevünk http://www.kingmakers.hu/
  • BiG G
    #16
    EPIC FAIL
  • zsolesz92
    #15
    ez sazr, full travian utánzat, még bónuszaranyat is ugy lehet szerezni...
  • N o N a m e
    #14
    az első 7 napon védtelen vagy. A faq azt irja hogy már a 3. napon lehet egységeket csinálni. Amúgy még annyira kevés ember játszik egy nagy térképen, hogy nem sok esélyed van hogy megtámadjanak.
  • N o N a m e
    #13
    Még én sem ismerem a játékot, azért nem irtam oda semmit. Nincs még 24 órája hogy játszok vele.. -.-
  • ZsZso
    #12
    Képek alapján nekem full travianos érzetem van:















    Aki próbálta, pls írja már meg mennyire jellemző, hogy naponta kismilliószor kell benézni a játékba ahhoz, hogy meg tud óvni városkádat! A travianban ez nem tetszett :S.
  • ZsZso
    #11
    Basszus ... ha nyitsz egy új témát, amit úgy fémjelzel, hogy "Traviánhoz hasonló játék", akkor igazán odavéshetted volna nagyvonalakban, hogy mik a különbségek, mik azok a dolgok amikben megegyeznek.
  • N o N a m e
    #10
    nekem tetszik :P
  • NEOreg3
    #9
    jó próbálkozás:P
  • JackMeadow
    #8
    ott a travaján minek ez xedik kopia
  • N o N a m e
    #7
    már nem tudom módositani.
  • autoszimulator
    #6
    http://www.kingmaker.hu

    mennyivel szebb így
  • N o N a m e
    #5
    mit kellene igazitani rajta?!
  • N o N a m e
    #4
    de gond :)