67
NeoCube - Az Újgenerációs Puzzle
  • kandras1983
    #67
    Most találtam, nagyon jól néz ki:
  • avatarolok
    #66
    Szia. Itt van egy KUPON KÓD: NEO500 - ha ezt beírod a Szia. Itt van egy KUPON KÓD: NEO500 - ha ezt beírod a 3-dbolt.hu oldalon a vásárlásnál akkor 500 Ft kedvezményt kapsz! Így talán még olcsóbb. oldalon a vásárlásnál akkor 500 Ft kedvezményt kapsz! Így talán még olcsóbb.
  • n3whous3
    #65
    én kb fél éve vettem az enyémet. Kínai utánzat, 2500 forint. Kicsit kopott, de nem nagyon és még mindig jó. Ennyi idő alatt 3x megunod.
  • Abel93
    #64
    Helló mindenkinek!
    Engem is nagyon megfogott ez a "vonzó" játék :D
    Akinek van, attól azt kérdezem hogy mennyire kopik, pl: ->#63 a fekete tényleg kevésbé kopik?
    Aki meg ugyanígy csak keresget, attól azt kérdezem hogy hol talált és mennyiért.
    Nekem eddig a legjobb találat a 3d-bolt.hu. 5000-ért megéri szerintetek?
    És még az érdekel hogy megéri-e hamisítványt venni, olcsóbbér de többet?
    előre is köszönöm
  • precision
    #63
    segítek:

  • avatarolok
    #62
    Tök jó színekben van már. Én 4 hónapja vettem feketét. És nem kopik. A Nikkel jobban kopott nekem.
    Remélem sikerül beraknom képet:
  • precision
    #61
    thx
  • Falkon
    #60
    Hoppá, én tegnapelőtt néztem és akkor lehetett. Akkor itt.
  • precision
    #59
    "Jelenleg nem lehet Neocube-ot rendelni az oldalon."
  • Falkon
    #58
    #53 szerintem
  • precision
    #57
    akarok venni ilyen cuccot :)
    hol érdemes venni és melyiket? nem zavar ha nem original neocube, ha minőségben ugyanaz, de olcsóbb :D
  • n3whous3
    #56
    originál neocube azért minőségibb, nem lesz gond azzal sztem
  • avatarolok
    #55
    Én most szereztem feketét ()3-dbolt.hu ez hamarabb lekopik? Nem tudjátok? Mert én úgy okoskodtam, hogy nem annyira... vagy hogy nem látszik majd rajta úgy a színe miatt. Április közepe felé vettem a simát és azon még csak pici kopás van. Fene tudja.
  • n3whous3
    #54
    én 2,5 ezerért vettem úgy, hogy sokan rendeltünk és akkor nem volt nagyon költség se meg szétoszlott. Kurvajó game, sokféle alakzatot csináltam már belőle. Persze valami kínai másolat, de semmi gond nincs vele (még). Talán 2-3 hónapja van meg, nem emlékszek már.
  • szabcsee
    #53
    Ez érdekes. Én a neocube.blog.hu -n árulom őket, 5000-ért, már egy jópáran vettek, de még soha nem kopott el a golyó. Egyébként az hogy igazi, vagy nem igazi, nehéz megmondani, mivel a neocube copyright egy bizonyos gyár által gyártott golyókra vonatkozik, aztán vannak akik jobbat gyártanak, sokan akik ugyanolyan minőségben és valószínű sok olyan ami gagyi. Nekem például a gyártóm küldött egy certificate-et ami egy minőségi igazolás, érdemes ezt másoknál is elkérni ha esetleg vesztek.
  • Falkon
    #52
    Ezek eredetiek?
  • kandras1983
    #51
    A vateráról nem szabad vásárolni. Nagyon sok ott a gagyi. Rendes boltból vagy webáruházból érdemes vásárolni. Ott garancia is van. A vaterán semmi. Eleinte én is kedveltem a vaterát, de már sok csalódásom volt ott.
  • Match
    #50
    Nekem úgy fél éve van, az első 2-3 hónapban elég sokat nyúztam, mostanában már kevésbé, de semmi ilyet nem tapasztaltam.

    Nekem a sima neocube alpha van, olyan dobozba is jött, lehet a másik márka hibája.
  • magyarl
    #49
    Én Vateráról szereztem be, Budapesten személyesen vettem át, 4000 Ft-ért. Semmi márkajelzés, csak egy jópofa szivacsos hengeres fém dobozka járt hozzá.
    Nagyon imádom, jól lehet mutogatni ismerősöknek, mindenkinek megragadja a fantáziáját.

    De egy bajom van vele: kb egy hónapja van még csak meg, igaz elég sokat is forgattam, de a golyók elég durván kopásnak indultak :S
    Egy jó mm átmérőjű fekete folt rondítja mindkét pólusát a legtöbb golyónak. Plusz emiatt már nem olyan "gördülékeny" jóval darabosabban mozognak egymáshoz képest.

    Ilyet már más is tapasztalt? Ez pl különbség lehet a márkák, eredet között?
  • kandras1983
    #48
    Jaja. én is a 3-dbolt.hu -n vettem. Hamar ki is hozták. Jó is, azzal sem volt baj csak én nekem nem nagyon sikerülnek a bonyolult trükkök. Nézem én a neten a videókat ... de nem sikerül elkápráztatnom senkit. :-(
  • avatarolok
    #47
    A webáruházak gyorsak, 3 nap alatt megérkezik. Én a 3-dbolt.hu -ról rendeltem Neocubot 4300 ft-ért és hét végére már ki is hozták.
  • elitehun
    #46
    ha most rendeltem meg reflexshop-ból akkor hétfQre kihozzák?
  • szabcsee
    #45
    Sziasztok!

    A neocube és buckyballs, cybercube, spaceball, vagy ki tudja hány neve van még játékok valójában nem sokban különböznek, már ami a játék lényegét és működését illeti. Neodymium erős mágneses golyókról van szó, melléjük szokták tenni hogy N35 -ös, vagy N45-ös ami tudtommal a mágnesesség erejét jelenti. Ezek a mágneses golyók nem "mágneseződnek ki", mégis azt írják sok helyen hogy van minőségbeli különbség közöttük. Például a mágnesesség ereje, vagy a nikkelezés, a bevonat réteg minősége. De az is lehet hogy csak a cégek próbálják az általuk levédett márkanevet futtatni. Ahhoz mindenesetre nem fér kétség, hogy mindegyik játék hihetetlenül szórakoztató és letehetetlen. Itthon is egyre népszerűbb és az ára is változó, 6900-től 9900-ig.

    A (neocube.blog.hu)NeoCube Blogon egyébként részletesebben is olvashattok a játékról (nem csak a NeoCube-ról) és rendelni is lehet, kedvező áron.

    minden jót
  • Kuulpix
    #44
    Sziasztok,
    Ebay-ről kínai forrásból rendeltem (link alább vagy neocube vagy buckyballs szavakra érdemes keresni ebay.com-on). Nem egész 3.200 forint volt (16,8USD) szállítással együtt (most már csak 15,9). 216 + 4db tartalék golyó + színes tartó tasak. A karácsonyi csúcsban is 3 héten belül itt volt. Máskor kínából van, hogy fizetéstől számítva 1 hét alatt itt van a cucc.
    Nagyon jó készségfejlesztő játéknak tartom. Megmozgatja a fantáziát és a finommotorika fejlesztésére is kiváló. Nem tudom, hogy a reflexshop-os és egyéb magyar forrásból származó többet tud-e vagy jobb minőségű, de ez teljesen jól funkcionál. Bőven elég erős ahhoz 1db, hogy megtartsa az összes többit. Nekem jó tapasztalataim vannak az ebay-el főleg HK és egyéb kínai küldésekkel úgyhogy szerintem megérte kockáztatni a félár miatt. Mindemellett már nagyon sokmindent vettem és rendeltem a reflexesektől is. Érdemes benézni hozzájuk, hihetetlen jó dolgokat lehet ott találni!
    Üdv
    Kpix

    Buckyballs ebay shop
  • Fbn Lx
    #43
    totál ugyanaz :ASd
    ráadásul mindkettő alapjáraton 6x6x6-os
  • shark11
    #42
    valaki tud bármilyen különbséget mondani a 251 darabos NeoCube és a Buckyballs nevezetű teljesen ugyan ezen az elven alapuló játék között??
    itt egy link a Buckyballs-hoz
  • ppk
    #41
    kicsit drága (nekem) a 26 ezer Ft-os ár, talán egyszer majd veszek óccsóér :-D
  • reflexshop
    #40
    Az életben nagyon sok mindenhez kell affinitás:)

    Mivel nincs konkrét megoldás, ezért igazán szabadon tudod engedni a fantáziádat, és pont ez a jó benne.

  • Fbn Lx
    #39
    azért ehhez szerintem kell némi affinitás
  • Match
    #38
    Neodymium mágnesekből van, nem merül le (gondolj csak a hangszórókra...vagy mondjuk egy gitár pickup se merül le 40 év alatt sem...tehát nem minden mágnes merül le, vannak olyanok amik soha (pl ez)).

    Sztem ha valami formát ki akarsz hozni belőle mindenféle tutorial nélkül, eléggé megmozgatja a logikádat.
  • Tetsuo
    #37
    ez mire jo?
    megcsak nem is (logikai)jatek,
    a magnesek meg eleg hamar "lemerulnek".
  • superG
    #36
    én már vettem is, de bementem személyesen a refleshopba
    reflexshop neocube
  • reflexshop
    #35
    Ez itt a reklám helye, pontosabban a jóval kedvezőbb ár, és a teljes választék magyarországi elérhetőségének megadása:
    Eredeti Neocube, Neocube Alpha, Neocube Tactic, Neocube Omega és Neocube Gold kivitel:
    http://reflexshop.hu/logikai-jatekok-neocube-c-116_306.html

    És végre kapható a Neocube Omega is, ami 1027db-os:
    http://reflexshop.hu/neocube-omega-1027dbos-p-2996.html

  • pasquale
    #34
    Ezen az oldalon Magyarországon belül lehet venni!

    NEOCUBE
  • HTS s3rg1nh00
    #33
    sőt,itt találtam sima kockát 5k-ért...na asszem megkérdezem jól a környékbelieket kinek kell még:)
  • HTS s3rg1nh00
    #32
    neocube.hu-n 9500 szállítással együtt...
  • pasquale
    #31
    UP!
  • Match
    #30
    A lentebb linkelt lapon lehet kapni 11900-ért.
    tamiska: megvan még a 6x6x6-os?
  • tamiska
    #29
    én rendeltem mostanság párat a haverokkal, még van: egy 6x6x6-os és egy 3x3x3-as kocka. Együtt 9000Ft-ra jött ki, ha kell odaadom ennyiért. Egyébként marha jó játék, és az asszonyságnak tetszik a legjobban:). [email protected]
  • Énvagyokazapád
    #28
    én szeretnék, csak nem fogok, max ha vki megrendeli, én kifizetem.