19
Vyruz - Régi játék jójáték
  • RED BULL F
    #19
    köszönjük szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    esetleg még más ilyen régi játék is jöhetne a felsoroltak közül :)
  • Kusztusz
    #18
    Igen, ez a teljes verzió.
    Én megtaláltam, és gondoltam megosztom veletek is.
  • HeadHunter86
    #17
    Ez a full?
    Régóta keresem de sehol se lehetett megtalálni.
  • Kusztusz
    #16
    Helló!

    A "Vyruz - Destruction of the Untel Empire" letöltő linkje:

    http://data.hu/get/755593/v-dotue.part1.rar.html
    http://data.hu/get/755594/v-dotue.part2.rar.html
  • RED BULL F
    #15
    nekem a demoja volt meg csak, a minap szereztem be a full gamet, csakhát sokat kell vele szarakodni. majd 1x végignyomom :)
  • sirpalee
    #14
    Evolva nagyon jó volt akkoriban, csak nem volt türelmem végignyomni :)
  • RED BULL F
    #13
    na megvan már.. kössz. csak káár h az iolyen klasszikusok nincsenek rajta mint pl: Hellboy, evolva,... na jó azért klasszikusnak nem nevezhető de azért sztem ezek is elég jó játékok voltak anno
  • RED BULL F
    #12
    hali. keresem ezen a z oldalon mindenhol, de nem találom :s merre van?? egy letöltési linket lécci adj. nekemis megvolt egy régi demos lemezen, amin volt egy csomó játék. pl: Hellboy, evolva, Vampire, Hitman, stb..
  • sirpalee
    #11
    :)

    Egy ruszki oldalon lett meg, nem olyan rossz játék, de nem nekem keleltt hanem a haveromnak. Van fenn egy halom másik játék érdemes körülnézni.

    link

    Nemtom mennyire számít ez wareznak mert szinte egyik játék sem kapható sehol sem, és valszeg mindegyik már abandonware.
  • Nenrandil
    #10
    Fuh én is vadásztam rá egy darabig... aztán feladtam... esetleg link?
  • ZsZso
    #9
    Kérlek szépen írj már le valamit a játékról ... esetleg screenshotokkal is megspékelhetnéd az irományt. Előre is köszi!
  • REALista
    #8
    Honan töltötted le nekem is kéne...:)
  • sirpalee
    #7
    közben meglett a teljes verzió, egy orosz oldalon :) azért köszi a segítséget!
  • sirpalee
    #6
    Ebbe már belefutottam de ez is az azóta megszűnt cég oldalára mutat... Nem hiszem hogy nincs meg valakinek, elásva valahol :) . Nem tűnik csak el úgy információ.
  • Énvagyokazapád
    #5
    ez multi, nem jó?
  • sirpalee
    #4
    nem dos-os sajna... akkor már lenne pár oldal ahol fennlenne (pl underdogs-on is néztem). Ahogy láttam volt belőle egy free multi release a hivatalos oldalon, de a cég már vagy elköltözött vagy megszűnt.
  • PíszLávJuniti
    #3
    így átnézve a képeket nem emlékszem rá, milyen jellegű ? Ez még Dosos?
    ilyesmi oldalakon kéne keresni http://www.bestoldgames.net/eng/
  • sirpalee
    #2
    akarom írni gamershell elemzés
  • sirpalee
    #1
    Sziasztok!

    Haverom egyik nagy kedvence a játék, és anno én is nagyon szerettem, viszont a baj, hogy sehol sem találtam róla infot (kivéve ign és gamershell elemzések). Se hivatalos oldal, ahol esetleg meg lehetne venni, se egyéb módot ahogyan be lehetne szerezni.

    Esetleg valakinek megvan, vagy tud olyan helyet ahol megtalálható?

    Előre is köszi a segítséget.

    Teljes címe : Vyruz: Destruction of the Untel Empire
    ign elemzés