16
  • Anteris
    #16
    ezt nem mondod komolyan?? Behídalok mingyá.
  • Prof William
    #15
    Esetleg még mindig barlangban van a lyány és most egy jó adrenalinpumpálós gépfegyveres keménycsávóosztagos megmentős filmet vizionál. :)

    Barátait megmenteni? Hát nem tudom de a filmben elég nyilvánvalóan meghalt mindenki őt kivéve...
  • Wittgen
    #14
    Ja, amcsiban heppiend verzió lett vetítve az érdeklődőknek (ámeriká a boldogság és heppiend hazája :)

    Egyébként az a gáz, hogy ha kicsit is gondolkozunk a film végé, akkor rájövünk, hogy még a túlélő csaj is így jár, nem hiszem, hogy sok maradna belőle sem..hehe..
  • Nethyrrea
    #13
    meghát elvileg rajta kívül nemigazán emlékszem hogy bárki is életben maradt volna. najó talán Juno, de ezt is kétlem.
  • Nethyrrea
    #12
    asszem az amerikai kiadásban máshogy volt befejezve az első rész, ott télleg megmenekült a csaj, a végéből kihagyták az -ez csak fantáziálás volt és még mindig ott kuksol lent miközben hallatszik hogy közelednek a szörnyek- dolgot. ez alapján még megérteném, de eléggé kételyeim vannak afelől hogy a kettőt meg tudják úgy oldani sztorivezetésileg hogy ne legyen orbitális marhaság.
  • Jrex
    #11
    Eredeti szörnyek? a másik barlangban jobb szörnyek vannak.Mondjuk én ezt a filmet kölcsönben alapbol barlang 2 nek kaptam:D,mert a cave-t már akkor láttam,és utánna néztem h semmi közük egymáshoz:)
  • tyuklepes
    #10
    Rémlik valami ilyesmi ...
    Az első rész nagyon bejött (már amikor beindult a gyilok - addig dögunalom) de a2. részben nincs nagy bizodalmam ... :(
  • zaki
    #9
    Remélem nem olyan szintű folytatás lesz, mint a Hills Have Eyes 2...
  • Gilgamesh
    #8
    Nem jutott ki senki, a csaj csak álmodta, ezzel is gyorsítva a téboly örvényén, ami belőle is kannibál Gollamot faragna. De mintha lenne happyendes verziója is - gondolom, az ment az USA-ban...
  • Nopso
    #7
    IMDB-n vagy egy "brief description" az elso reszrol ez olvashato a vegen:
    "PS> Hopefully, they will not make a sequel, cause it would spoil the whole thing!"
    ...LOL...
  • Sanyix
    #6
    Ha jól emléxem az volt a vége, hogy az egyetélen még életben lévő csaj, azt álmodta hogy kijutott, és megtalálja az autóutat, simán elszáguld mellette egy autó, majd felébred, és még mindig a barlangban van, és hallani a szörnyeket. Lehet hogy az álma alapján tényleg kijut? :D
  • Furky
    #5
    EEmlékszem, amikor egyszerre ment a 2 film, és egyik ismerősöm mondta, hogy nézzem meg A barlangot, megnéztem, és kérte, hogy magyarázzam el a végét, mert nem érti:D Szépen el is magyaráztam, és mégjobban nem értette mi van:D Persze, hogy pont a másikat néztem meg:) Úgyhogy megnéztem ezt is, és utána magyaráztam el:)
    The Descent, és a The Cave
  • stargatelost
    #4
    Szerintem meg így van egy szemernyi esély arra, hogy ez a folytatás még akár jó is lehet.
    Mert most elővennének valami gagyi történetet, az csak elcseszné....aztán lehet így is el lesz cseszve, ahogy azt megszokhattuk a folytatásoktól....
  • bertino
    #3
    hát én már nem is emlékszem, megmenekült-e valaki.
    de tán ugy rémlik igen.

    ha itt most arról a barlang filmről van szó, ahol egyik csajos egy csákánnyal tán átszurta valamelyik társa lábát
  • Skeez
    #2
    Nekem nem az jött le, hogy bárki is megmenekült volna.
    Az reálisabb lenne, ha valamelyikük rokona indulna a keresésükre, csapattal.
    Kár érte.
  • DaemoonHunter
    #1
    Eredeti szörnyek? Na, ha ezt tudtam volna