15
  • hernaf
    #15
    Könyörgöm úgy olvasnák már egy olyan jó hirt, hogy végre már végérvényessen feloszlatták az ORTT- t ami edig csak bosszúságot és kellemetlenséget okozott a magyar társadalomnak az adófizetők pénzéből - felháborító -
  • DaemoonHunter
    #14
    Ja, meg a közönség is átöltözik
  • Looserke
    #13
    csak nekem tűnt föl hogy Jakupcsek ugyanabba a ruhába van az elő adás óta? Tudom hogy több adást vesznek fel egyszerre de azért ez ciki, és a Legyen ön is milliomosban is többet csinálnak de ott legalább Vágó öltönyt, nyakkendőt cserél egy egy felvétel között...
  • xido
    #12
    pénzért sokan sokmindenre kaphatóak....mindenki tudja legalább az első adás óta,hogy mire vállalkozik,ha bemegy...az emberi alázhatóság az embereken múlik,nemcsak a műsor szerkesztőjén...ha nincs játékos,nincs műsor...de van,mennek,vállalják
  • kiskelgyo
    #11
    ennyi erővel betiltható lenne a blikk, a story, a best és minden ami bulvár, hiszen ott is sokan kirakatba teszik magukat lovéért, sőt van aki nem csinál semmit, csak minden héten a címlapon van hogy most éppen kivel b*szott stb.
    Képmutató banda ez is...
  • Csaba42
    #10
    Nem lett volna egyszerűbb már az elején betiltani a műsort? Az úgyis nagyon megy nekik.
  • cptkilljoy
    #9
    És csak csendesen kérdezem meg, hogy azt a zsírt kinek a zsebéből kenik a kenyerükre?
  • gabeone
    #8
    Ne bántsátok az ORTT-t, sokaknak zsíros állást teremtett.. :)
  • ldavid
    #7
    egyetértek, én is rühellem őket
  • DaemoonHunter
    #6
    Szerintem a 12, 16, 18 karika is marhanagy baromság, senki nem veszi komolyan...
    Ez is bizonyítja, hogy az ORTT is csak szemellenzővel megy előre(vagy hátra?).
  • cptkilljoy
    #5
    Nem nézem a műsort, de az ORTT már megint átesett szerintem a ló túloldalára és azoknak az érdekeit védi, akik köszönik, de k...ára nem kérnek belőle. Gondolom, hogy a vibrátort használó Mari néni, vagy a műsorban másságát felvállaló családapa mögött (ezeket véletlenül épp elkaptam két gépen nézett sorozatrész között) ott állt egy szerkesztő a pisztolyával, és kényszerítette, hogy játszon. Odamentek, ezeket a kérdéseket a VÁLOGATÁSON feltették nekik, tehát PONTOSAN TUDTÁK, hogy milyen kérdések várhatók, és azzal mennyire alázzák meg saját magukat. Ennek tudatában mentek el végül a tényleges felvételre. Ez az ORTT döntés is nevetséges. Bezzeg, mikor én hőzöngtem náluk azon, hogy 18-as karikával szarrá vágott horrorokat adnak éjszaka a kertévék és esetleg kötelezhetnék őket, hogy jelezzék a vágott verziót, akkor az ORTT nekem azt válaszolta, hogy az teljesen rendben van, mert a TV-k ezzel a kiskorúak személyiségfejlődését védik. Arra pedig nem kötelezhetik őket, hogy a normális filmkedvelőket figyelembe vegyék egy-egy film vetítésekor azzal, hogy nem b...ák szét a hülye vágásokkal a teljes filmélményt. Ha én éjjel 11-kor Freddy Krügerre kapcsolok, akkor ki tudják rakatni azt a rohadt 18-as karikát, de arra már képtelenek, hogy a filmélmény károsítását is kötelezően jeleztessék... Impotens, hozzá nem értő banda, akik csak a zsebüket tömik azzal, hogy úgy csinálnak, mintha ténylegesen csinálnának valamit.
  • Praetor
    #4
    így járt...
  • Szolnokboy1
    #3
    megérdemled tv2!
  • gyuri12
    #2
    Végre.
    Már a reklámtól is rosszul voltam, hát még a műsortól(egyszer láttam,nem tetszett).
  • bertino
    #1
    hűűűűűű