30
Angelina Jolie új filmje
  • seriousrainbow
    #30
    köszi nagyon!
  • Seth
    #29
    120x20 Egy ilyen kép jóhogy torzul ekkora méretre
  • seriousrainbow
    #28
    plz help már mi a jó resolution h ne torzuljon a képem ott? az sg.hu szerint 128*128 de ugy látom ez kalapszar....ó
  • akyyy
    #27
  • seriousrainbow
    #26
    LOL gyerekek csak kérdezem ez miér lett 16+os film??? csak mert 10 évvel ezelőtt akkora 18+as lett volna mint atom -> golyózápor 18+as pedig ez durvább itt is kármokodnak, vér van rendesen döngölés is az elején.. aztán ott a blőff az is csak a káromkodás miatt 18+as de itt is cifrán nyomják... mi lett az IDvel.. (ugye még ők nyomatják a korhatárokat? :D)
  • limperatore
    #25
    ez HD-ban iszonyat lesz ;)
  • XxTyl3rxX
    #24
    Kijavítalak: képregény adaptáció!
    Amugy nekem is abszolut bejön a film. Akciódús, fordulatosak a cselekmények, nagyon jó lett a vizuális része is, és hát a szereposztás sem utolsó!
    Sokaknak azért nem tetszik, mert hát nem reális, és túlságosan a valósághoz hasonlítják, de mivel ez egy képregény volt, nem is kell reálisnak lennie!
    (nézzünk csak meg más képregényeket: Batman, Superman, Spiderman, stb..)
    Szóval talán ezért nem is nyerte el olyan sok ember figyelmét, mert nincs benne 3 méteres szörny, vagy nincs egy szuperhős aki világot ment!
    És ez sajnos először engem is megzavart, de aztán rájöttem, hogy ez kell a filmbe! Mert hát Supermannek meg szétfolyt a szemén a golyó nem? És a Mártixról nem is beszéljünk....
    Na végszóként, én mindenkinek ajánlom, mert nekem az idei év első nagy akciófilmje! És ne a realitással legyetek elfoglalva, mert ez nem arról szól!!! Ez nem azt jelenti h nincsnek benne negatívumok, csak engem inkább lefoglalt a cselekmény, mint h ezeket keressem!
    Jah és sztem A.J. nagyon sexy mint látványra, mint a kemény akciócsaj szerepében!
    Nálam 8/10!
  • Orionk
    #23
    Sziasztok!

    Most néztem meg, és azt kell, hogy mondjam, hogy tetszett. Egyszer mindenképpen nézhető, sőt az egyes részeket, amelyek tetszettek, azokat még többször is meg fogom nézni. Amikor meg kijön a második része, akkor meg fogom nézni megint az első részt.

    A csavarok, azaz fordulatok tetszettek benne, azok nagyon jók. Én eddig még sosem hallottam erről a sztoriról, mármint képregényről, ugyanis ez is a wanted egy képregény edoptáció.

    Az extra nagy hülyeség, hogy SPOILER JÖN:




    egy szövet alapján határozzák meg, hogy kit kell kinyirni, hagyjanak már ekkora BAROMSÁGOT.
    De mondom a film tetszett.

    REngeteden odavnnak érte, hogy a filmben mennyire jól néz ki angelina jolie. Hát szerintem még a film elején többet látott csaj is jobban néz ki, aki a főszereplő barátnője volt. Angelina annyira soványm, csontos, hogy már beteges. Egyébként is elitélem az anorexiásokat. Mármint inkább ugy irom, hogy nem értem őket.

    Hirtelen ennyi a véleményem. :D
    Mindenki nézze meg, mert egyszer kötelező.

    Vannak filmek, amlyek a kedvenceim, azok nálam 10/10 értékelést kapnak.

    Ha ezt a Wanted filmet hozzájuk képest kell hasonlítanom, akkor ez 7/10.

    Üdv.,
  • Victor1103
    #22
    Egyszer mindenképp nézhető film irreális effektekkel(főleg a golyók repkedése jaj)jó sztorival mivel volt benne egy két csavar amire nem számítottam.Nálam 8.3/10 kb.
  • [HUN]Crassus
    #21
    Mekkora az 1300-as ZSIGULI baszki a műanyag műborostyános sebváltóval!!! Muhahahaaa
  • ForzaInter
    #20
    az még véletlen se dvd rip akkor...
  • Depridol
    #19
    van már DVDRiP és szinkronos(mozis de jófajta:D)
  • szucsy89
    #18
    na megvolt tegnap este, összességében tetszett, de a végét kicsit megcsinálhatták volna jobban is
  • sb1
    #17
    Megnéztem én is, szerintem a lényeg az, hogy úgy kell beűlni rá, hogy valami iszonyat blődséget fog látni az ember, és akkor jól lehet szórakozni a filmen...Látványban 10/9es, tőrténet 10/2es, színészek 10/6 nálam...
  • Challanger
    #16
    Többek között ez
  • elitehun
    #15
    melyik zene megy benne?
  • sztyui2
    #14
    Gyerekek, tegnap megnézte premieren, nagyon király volt. Iszonyat jó és látványos akció és hang, nagyon üt a film. Mindenkinek ajánlom.
  • bertino
    #13
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=23596

    orosz trailer
  • CalebJoe
    #12
    Azért ez fájhatott egy kicsit:D

  • mama2
    #11
  • JackMeadow
    #10
    nem birnad ki recsi nélkül mi?
  • akyyy
    #9
    youtubon van pár tvspot.
  • CheAteR88 #8
    tetszetős
  • DJ RX7
    #7
    fav
  • Atkamon
    #6
    Miért?
  • bertino
    #5
    +fav.
  • PyRex
    #4
    hmm, nem rossz!
  • ba32107
    #3
    én pont miatta NEM fogom
  • Doomista
    #2
    jolie miatt megnézem.
  • akyyy
    #1
    Wanted

    Most bukkantam rá erre a filmre, nyáron jön, nem kissé látványos már már mátrix szerű effektekkel. Igaz nem igazán realisztikus, kb annyira mint a Szállító 2. Viszont itt azért, mert a csávókának valami képessége van:D


    A 25 éves Wes volt a legszürkébb irodai rabszolga, akit a hátán hordott a föld. A főnöke óránként megalázta, a barátnője rendszeresen semmibe vette, az élete szűnni nem akaró nyűgként vánszorgott előre. Mindenki biztos volt abban, hogy ez a hasznavehetetlen alak semmire sem viszi. Wesnek nem maradt más, mint hogy valahogyan eltöltse sivár napjait, és belehaljon a lassú gürcölésbe. Ám ekkor találkozott egy Fox nevű nővel. Miután Wes apját meggyilkolják, a halálosan szexi Fox beszervezi a fiút a Testvériségbe, egy titkos társaságba, amely arra képezi ki West, hogy megbosszulja apja halálát a benne szunnyadó képességek feltárásával. Miközben a nő megtanítja neki, hogyan tegyen szert villámgyors reflexekre és bámulatos ügyességre, Wes rájön, hogy a csapat egy ősi törvény szerint él: végre kell hajtaniuk a halálos ítéleteket, amelyeket maga a sors ad. Ördöngösen briliáns tanítói - köztük a rejtélyes vezető, Sloan - segítségével Wes élvezni kezdi azt az erőt, amelyre mindig is vágyott. Ám lassacskán ráébred, hogy veszedelmes társai mögött más is rejtőzik, mint amit mutatnak. Ahogy a hősiesség és a bosszú között ingadozik, Wes megtanulja azt, amit soha senki más meg nem taníthat neki: hogy csak ő egyedül irányítja a sorsát.


    Szereposztás
    Angelina Jolie (Fox)
    James McAvoy (Wesley Gibson)
    Morgan Freeman (Sloan)





    Magyar feliratú előzetes

    Bemutató: 2008. június 26

    [apro][times]Sztem még nem volt ilyen topik